Profile cover photo
Profile photo
Grunt to Bunt
About
Posts

Post has attachment
Przywileje, które mamy jako konsumenci, chronią nas przed nieuczciwym zachowaniem sprzedawców, niekorzystnymi zapisami w regulaminach czy kupowaniem wadliwych lub kiepskich jakościowo towarów.

Poznaj swoje prawa!
http://grunttobunt.com.pl/prawa-klienta-jak-dbanie-o-interesy-konsumenta-przeklada-sie-na-jego-finanse/
Add a comment...

Post has attachment
Wielu z nas w momencie usamodzielniania się staje przed wyborem: wynajem kontra kupno mieszkania. Na początku przeważnie próbujemy wynajmu mieszkania, żeby się przekonać, czy jesteśmy w stanie utrzymać się samodzielnie lub czy potrafimy dzielić przestrzeń z ukochaną osobą. Jednak większość z nas marzy o swoim własnym gniazdku. Niektórzy szczęśliwcy otrzymują nieruchomości w spadku lub jako prezent od rodziców i nie muszą się wiele namyślać. Inni rozważają czy płacić komuś za wynajem, czy podjąć ryzyko i zaciągnąć wysoki kredyt hipoteczny.
http://grunttobunt.com.pl/wynajem-kontra-kupno/
Add a comment...

Dzisiejszy wpis nieco bardziej emocjonalny. Powstały w wyniku przemyśleń związanych z pewnym artykułem i dyskusją, w jaką się wdałam. Podsumowuje moje zdanie na temat wpływu człowieka na swoją sytuację finansową. Jednakże głównym moim celem jest poznanie Twojego zdania na ten temat.
http://grunttobunt.com.pl/wplyw-swoje-finanse/
Add a comment...

Post has attachment
Okolice Sylwestra to dobry czas na podsumowanie minionego roku, wyciągnięcie wniosków i ułożenie nowego planu. Jest też szał na postanowienia noworoczne. Dziś popełnię finansowy ekshibicjonizm i pokażę Ci, jak dokładnie kształtowały się nasze wydatki w 2017 roku.
http://grunttobunt.com.pl/1985-2/
Add a comment...

Post has attachment
Czy Twoje finansowe decyzje są racjonalne? A może brakuje w nich logiki lub konsekwencji? Dzisiejszy wpis zahacza o naukę. Naukowcy od lat badają naszą racjonalność. Zobacz, jak wypadniesz w badaniach.
http://grunttobunt.com.pl/czy-jestes-racjonalnym-konsumentem/
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętasz program usterka? Nieźli fachowcy tam byli, nieprawdaż? Niedawno obejrzałam sobie kilka odcinków i nasunęła mi się pewna myśl. Otóż, podziwiam tych ludzi – tych fachowców. Mimo iż nie robią czegoś doskonale, bezbłędnie czy w niektórych przypadkach nawet poprawnie, to nie wstydzą się sprzedawać swoich usług. Coś tam potrafią (lub nie), ale potrafią to sprzedać. Niekiedy nawet całkiem nieźle wyceniają swoją pracę. http://grunttobunt.com.pl/zobacz-jak-dorobic/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Zobacz jak radzimy sobie z chorobami (głównie dzieci), żeby nie pójść z torbami:)
Czekam na Twoje porady! http://grunttobunt.com.pl/jak-oszczedzic-na-lekach.../
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli planujesz otworzenie własnej działalności ta książka może dodać Ci motywacji. Znajdziesz w niej historie ludzi, którzy zaczynali od zera i osiągnęli ogromne sukcesy. Takie historie dodają skrzydeł, prawda? Jeżeli masz już własną firmę uświadomi Ci, na co zwrócić uwagę, jak zadbać o firmę, o pracowników i o samą siebie. Jeżeli Twoja firma ma problemy, być może znajdziesz w niej podpowiedź, jak je rozwiązać. Zobacz, co jeszcze oferuje książka "Szalony czyli przedsiębiorczy". http://grunttobunt.com.pl/recenzja-szalony-czyli.../
Add a comment...

Post has attachment
A co gdyby tak spłacić kredyt wcześniej?

Można by zacząć spać spokojnie. Mieć co miesiąc 1-2 tys. zł więcej. Można by odkładać więcej na starość lub przyszłość dzieci. Patrzeć jak pieniądze przyrastają sobie na koncie zamiast topnieć. Można by się wreszcie rozwieść… Nie no tu żartowałam, nie rozmarzaj się tak:)
http://grunttobunt.com.pl/nadplata-kredytu-hipotecznego/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded