Profile cover photo
Profile photo
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne
2 followers
2 followers
About
INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne's posts

Post has attachment
Ogrzewanie najczęściej kojarzy się z tradycyjnym piecem na węgiel lub drewno. Jednak nowoczesne technologie pozwalają nie tylko na pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł, lecz także na minimalizowanie emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Produkty firmy Viessmann są jednymi z najbardziej rozwiniętych technologicznie urządzeń dostępnych na rynku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.viessmann.poznan.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Firma Viessmann jest producentem zaawansowanych technologicznie systemów grzewczych. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wyborem odpowiedniego rozwiązania do swojego domu, zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą, dostępną na stronie internetowej http://www.viessmann.poznan.pl/oferta.html. Oferujemy Wam również naszą pomoc przy wyborze idealnego rozwiązania do Waszego domu. Zapraszamy!

Post has attachment
Osoby, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego systemu grzewczego do swojego domu, z pewnością rozważały wiele rozwiązań. Na naszej stronie http://www.viessmann.poznan.pl/poradniki_TV.html znajdziecie wiele materiałów, które mogą pomóc w podjęciu decyzji. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Technologia grzewcza stale się rozwija. Pojawiają się coraz to nowe rozwiązania, dlatego nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach, które przygotowują ich do wdrażania nowoczesnych systemów w Państwa domach. Na stronie http://www.viessmann.poznan.pl/o_firmie_Akademia_Viessmann.html znajdziecie Państwo listę szkoleń, w których uczestniczą nasi specjaliści. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej http://www.viessmann.poznan.pl/kalkulatory.html udostępniamy Państwu narzędzie kalkulatory on-line, które pozwoli na przybliżony dobór systemu ogrzewania oraz prognozowane koszty eksploatacji. Dzięki temu będziecie mogli poznać swoje oczekiwania oraz rozwiązania, jakie Wam proponujemy. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Dobór odpowiedniego systemu grzewczego to decyzja, której skutki będziecie Państwo odczuwać przez lata eksploatacji. Dlatego warto rozważyć wszystkie za i przeciw. Jeśli nie jesteście pewni, który system najlepiej sprawdzi się w Waszym domu, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych doradców. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie http://www.viessmann.poznan.pl/kontakt.html.

Post has attachment
Dlaczego warto kupować produkty Viessmann? Powodów jest co najmniej kilka. To firma, która jest liderem na europejskim rynku w produkcji kotłów gazowych i olejowych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, grzejników c.o. oraz sprzętu instalacyjnego. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję na rynku. A także wprowadza innowacyjne rozwiązania do swoich urządzeń. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.viessmann.poznan.pl/o_firmie_Dlaczego_Viessmann.html. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi promocyjnymi ofertami, dostępnymi na stronie http://www.viessmann.poznan.pl/promocje.html. Możecie w ten sposób zaoszczędzić pieniądze i zyskać pełnowartościowy sprzęt w dobrej cenie. 

Post has attachment
W miejscach, w których nie można podłączyć się do ujęcia gazu ziemnego, mieszkańcy bardzo często decydują się na ogrzewanie olejem opałowym. Jest to jeden z najbardziej efektywnych systemów, dzięki nowoczesnym kotłom olejowo-kondensacyjnych. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://www.viessmann.poznan.pl/ABC_ogrzewania_Kotly_olejowe_zalety_ogrzewania.html. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Przedstawione przez nas dane mają charakter szacunkowy. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które wpływają na zwiększenie ewentualnych kosztów ogrzewania domu. Przede wszystkim ocieplenie budynku, szczelność okien, a także standard izolacyjności cieplnej, rodzaj paliwa oraz sprawność samego systemu. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://www.viessmann.poznan.pl/ABC_ogrzewania_Porownanie_kosztow_ogrzewania.html. Serdecznie zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded