Profile cover photo
Profile photo
HELIOS
14 followers
14 followers
About
Posts

Post has attachment
Brána Krkonoš – tak je již dlouhá léta nazýváno krásné starobylé město, Vrchlabí. Jeho historie je již od 14. století nedílně spjata s dějinami osidlování nejvyššího českého pohoří. Co se týče historie novodobé, zmiňme zde, že již od roku 2003 pomáhá při téměř veškeré činnosti vedení a správy města informační systém HELIOS Fenix z produkce Asseco Solutions.
Add a comment...

Post has attachment
Říká se, že čas jsou peníze. A jeden z největších žroutů času ve firemní kultuře mohou být neustálé meetingy. Podívejte se na těchto 9 tipů, jak je udělat efektivnějšími.
Add a comment...

Post has attachment
Už od roku 1991 je na českém gastronomickém trhu známá společnost GurmEko. Zabývá se dovozem, zpracováním a prodejem koření a kořenících přípravků pro potřeby gastronomie, hromadného stravování a potravinářské výroby. Své výrobky prodává nejen v Česku, ale také na Slovensku a po vstupu do EU i v příhraničních oblastech Rakouska a SRN.
Add a comment...

Post has attachment
Herní a zábavní průmysl obecně je specifickou oblastí podnikání, přesto je přístup Rovia použitelný i v jiných oblastech. V rozhovoru pro Readwrite o tom hovořil Peter Vesterbacka zodpovědný za další rozvoj značky.
Add a comment...

Post has attachment
Plný to-do list, na nějž položky spíš přibývají, než že by mizely. To je situace, kterou zná nejeden majitel firmy či manažer. Podívejte se, kam investují svůj čas chytří lídři, aby se vyhnuli neustále hrozící časové pasti.
Add a comment...

Post has attachment
„HELIOS Orange je pro nás už téměř 10 let neodmyslitelnou oporou všech firemních procesů. A co mě těší ještě víc, většina uživatelů je přesvědčena, že „bez HELIOSU by to prostě nešlo”.“ Společnost AZ – Pokorny, s.r.o. je příkladem české společnosti, která tzv. vyrůstala na zelené louce. Z malé firmičky fyzické osoby se v krátkém čase stala úspěšná, rychle se rozvíjející společnost s širokou působností v tuzemsku i v zahraničí.
Add a comment...

Post has attachment
Jestli se stanete miliardáři, závisí na hodně věcech. Nicméně tyto tipy by vám cestu k úspěchu měly alespoň trochu usnadnit.
Add a comment...

Post has attachment
Pro malé podnikatele je jejich živnost často srdeční záležitostí. Pro některé pak doslova, protože ji sdílejí se svým životním partnerem. Tady je několik rad, jak se vyhnout těm největším strastem společného podnikání.
Add a comment...

Post has attachment
Expanze společnosti DOMA-R provozující síť značkových prodejen kuchyňských potřeb, skla a porcelánu vedla k potřebě vyřešit absenci funkčního informačního systému. Bylo rozhodnuto o pořízení takového, který by dokázal elektronicky propojit rostoucí síť prodejen a usnadnit běžný provoz společnosti. Z výběru pěti společností se po využití zkušební verze nejlépe osvědčil ekonomický systém HELIOS Red z dílny Asseco Solutions. Vedení společnosti poskytl přesné informace o prodaném zboží, co do počtu kusů i realizovaném zisku a lepší dohled nad řízením personálu. Díky následnému exportu dat došlo i k výraznému zjednodušení vedení centrálního účetnictví.
Add a comment...

Post has attachment
Nikdo nemá rád špatné zprávy a už vůbec je nerad sděluje ostatním. Často bývá problém udržet emoce pod kontrolou a událost se stává nedůstojnou. Ve výsledku se pak jeví horší, než ve skutečnosti je. Když dojde na špatné zprávy, zkuste se vyhnout následujícím situacím.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded