Profile

Cover photo
14 followers|80,624 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Brána Krkonoš – tak je již dlouhá léta nazýváno krásné starobylé město, Vrchlabí. Jeho historie je již od 14. století nedílně spjata s dějinami osidlování nejvyššího českého pohoří. Co se týče historie novodobé, zmiňme zde, že již od roku 2003 pomáhá při téměř veškeré činnosti vedení a správy města informační systém HELIOS Fenix z produkce Asseco Solutions. 
 ·  Translate
HELIOS Fenix ve službách města Vrchlabí. Brána Krkonoš – tak je již dlouhá léta nazýváno krásné starobylé město, Vrchlabí. Jeho historie je již od 14. století nedílně spjata s dějinami osidlování nejvyššího českého pohoří. Co se týče historie novodobé, zmiňme zde, že již od roku 2003 pomáhá při ...
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Už od roku 1991 je na českém gastronomickém trhu známá společnost GurmEko. Zabývá se dovozem, zpracováním a prodejem koření a kořenících přípravků pro potřeby gastronomie, hromadného stravování a potravinářské výroby. Své výrobky prodává nejen v Česku, ale také na Slovensku a po vstupu do EU i v příhraničních oblastech Rakouska a SRN.

 ·  Translate
Správně kořeněný systém Helios Orange. Už od roku 1991 je na českém gastronomickém trhu známá společnost GurmEko. Zabývá se dovozem, zpracováním a prodejem koření a kořenících přípravků pro potřeby gastronomie, hromadného stravování a potravinářské výroby. Své výrobky prodává nejen v Česku, ...
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Plný to-do list, na nějž položky spíš přibývají, než že by mizely. To je situace, kterou zná nejeden majitel firmy či manažer. Podívejte se, kam investují svůj čas chytří lídři, aby se vyhnuli neustále hrozící časové pasti.
 ·  Translate
Do čeho investují chytří lídři. Plný to-do list, na nějž položky spíš přibývají, než že by mizely. To je situace, kterou zná nejeden majitel firmy či manažer. Podívejte se, kam investují svůj čas chytří lídři, aby se vyhnuli neustále hrozící časové pasti.
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Jestli se stanete miliardáři, závisí na hodně věcech. Nicméně tyto tipy by vám cestu k úspěchu měly alespoň trochu usnadnit.

 ·  Translate
5 dovedností úspěšných miliardářů, které si můžete osvojit. Jestli se stanete miliardáři, závisí na hodně věcech. Nicméně tyto tipy by vám cestu k úspěchu měly alespoň trochu usnadnit. 1. Jděte po nových příležitostech. Nepřestávejte s hledáním nových příležitostí, které byste mohli využít.
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Expanze společnosti DOMA-R provozující síť značkových prodejen kuchyňských potřeb, skla a porcelánu vedla k potřebě vyřešit absenci funkčního informačního systému. Bylo rozhodnuto o pořízení takového, který by dokázal elektronicky propojit rostoucí síť prodejen a usnadnit běžný provoz společnosti. Z výběru pěti společností se po využití zkušební verze nejlépe osvědčil ekonomický systém HELIOS Red z dílny Asseco Solutions. Vedení společnosti poskytl přesné informace o prodaném zboží, co do počtu kusů i realizovaném zisku a lepší dohled nad řízením personálu. Díky následnému exportu dat došlo i k výraznému zjednodušení vedení centrálního účetnictví.
 ·  Translate
HELIOS Red pro kuchyňské potřeby. Expanze společnosti DOMA-R provozující síť značkových prodejen kuchyňských potřeb, skla a porcelánu vedla k potřebě vyřešit absenci funkčního informačního systému. Bylo rozhodnuto o pořízení takového, který by dokázal elektronicky propojit rostoucí síť prodejen ...
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Klasické klišé „dělejte práci, kterou milujete, a už nebudete muset nikdy pracovat“ jsme slyšeli asi všichni. Jenže komu se opravdu poštěstí mít takové zaměstnání? Proto je důležité umět si správně užít čas mimo práci.
 ·  Translate
Proč záleží na tom, co děláte mimo práci. Klasické klišé „dělejte práci, kterou milujete, a už nebudete muset nikdy pracovat“ jsme slyšeli asi všichni. Jenže komu se opravdu poštěstí mít takové zaměstnání? Proto je důležité umět si správně užít čas mimo práci. Volného času si váží každý z nás.
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Říká se, že čas jsou peníze. A jeden z největších žroutů času ve firemní kultuře mohou být neustálé meetingy. Podívejte se na těchto 9 tipů, jak je udělat efektivnějšími.

 ·  Translate
Infografika: 9 způsobů, jak udělat meetingy efektivnějšími. Říká se, že čas jsou peníze. A jeden z největších žroutů času ve firemní kultuře mohou být neustálé meetingy. Podívejte se na těchto 9 tipů, jak je udělat efektivnějšími. 1. stanovte dopředu jasný program, aby se všichni mohli připravit ...
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Herní a zábavní průmysl obecně je specifickou oblastí podnikání, přesto je přístup Rovia použitelný i v jiných oblastech. V rozhovoru pro Readwrite o tom hovořil Peter Vesterbacka zodpovědný za další rozvoj značky.
 ·  Translate
Poučení z úspěchů tvůrců Angry Birds. Herní a zábavní průmysl obecně je specifickou oblastí podnikání, přesto je přístup Rovia použitelný i v jiných oblastech. V rozhovoru pro Readwrite o tom hovořil Peter Vesterbacka zodpovědný za další rozvoj značky. Tajemství úspěchu Rovia je podle Vestrbacka ...
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
„HELIOS Orange je pro nás už téměř 10 let neodmyslitelnou oporou všech firemních procesů. A co mě těší ještě víc, většina uživatelů je přesvědčena, že „bez HELIOSU by to prostě nešlo”.“ Společnost AZ – Pokorny, s.r.o. je příkladem české společnosti, která tzv. vyrůstala na zelené louce. Z malé firmičky fyzické osoby se v krátkém čase stala úspěšná, rychle se rozvíjející společnost s širokou působností v tuzemsku i v zahraničí.

 ·  Translate
HELIOS Orange v AZ – Pokorny. Dokonalá symbióza uživatelů s informačním systémem. „HELIOS Orange je pro nás už téměř 10 let neodmyslitelnou oporou všech firemních procesů. A co mě těší ještě víc, většina uživatelů je přesvědčena, že „bez HELIOSU by to prostě nešlo”.“ Společnost AZ – Pokorny ...
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Pro malé podnikatele je jejich živnost často srdeční záležitostí. Pro některé pak doslova, protože ji sdílejí se svým životním partnerem. Tady je několik rad, jak se vyhnout těm největším strastem společného podnikání.

 ·  Translate
Co si pohlídat při podnikání s životním partnerem. Pro malé podnikatele je jejich živnost často srdeční záležitostí. Pro některé pak doslova, protože ji sdílejí se svým životním partnerem. Tady je několik rad, jak se vyhnout těm největším strastem společného podnikání.
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Nikdo nemá rád špatné zprávy a už vůbec je nerad sděluje ostatním. Často bývá problém udržet emoce pod kontrolou a událost se stává nedůstojnou. Ve výsledku se pak jeví horší, než ve skutečnosti je. Když dojde na špatné zprávy, zkuste se vyhnout následujícím situacím.
 ·  Translate
Jak sdělovat špatné zprávy. Nikdo nemá rád špatné zprávy a už vůbec je nerad sděluje ostatním. Často bývá problém udržet emoce pod kontrolou a událost se stává nedůstojnou. Ve výsledku se pak jeví horší, než ve skutečnosti je. Když dojde na špatné zprávy, zkuste se vyhnout následujícím situacím.
1
Add a comment...

HELIOS

Shared publicly  - 
 
Oblasti práva, daní, účetnictví a audit jakož i služby týkající se širšího podnikatelského poradenství. To jsou hlavní oblasti, ve kterých svým klientům organizuje, koordinuje a obstarává profesionální služby a servis společnost CCS Consulting. Tato dynamicky se rozvíjející poradenská skupina působí v regionu střední Evropy již několik let. Od roku 1994 jí v aktivitách pomáhá podnikový informační systém Helios Orange.
 ·  Translate
Helios na straně práva. Oblasti práva, daní, účetnictví a audit jakož i služby týkající se širšího podnikatelského poradenství. To jsou hlavní oblasti, ve kterých svým klientům organizuje, koordinuje a obstarává profesionální služby a servis společnost CCS Consulting.
1
Add a comment...