Profile cover photo
Profile photo
Budmar. PH. Części zamienne do maszyn budowlanych
1 follower
1 follower
About
Budmar. PH. Części zamienne do maszyn budowlanych's posts

Post has attachment

Wszystkich Państwa zainteresowanych przygotowaną przez nas ofertą części zamiennych do maszyn budowlanych zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.budmar-pabianice.pl/warunki-gwarancji.html, gdzie punlikujemy informacje na temat warunków gwarancji, jaką objęte są dostarczane przez nas artykuły. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Photo

Post has attachment
Czy zapoznali się już Państwo z ofertą promocyjną przygotowaną przez nasze przedsiębiorstwo? Jeśli nie, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.budmar-pabianice.pl/, gdzie znajdą Państwo informacje na temat produktów objętych promocją. Serdecznie zapraszamy! 

Post has attachment
Specjalizujemy się w sprzedaży elementów do podwozi gąsienicowych, ale w przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo także inne części zamienne do maszyn budowlanych. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej oferty, a w razie wątpliwości do kontaktu z naszym biurem http://www.budmar-pabianice.pl/zapytanie.php.

Post has attachment
Oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania oraz solidnie wykonane produkty gwarantują spełnienie wymagań stawianych przez rynek. Wspomagamy naszych Klientów wiedzą oraz doświadczeniem. Wybierając firmę http://www.budmar-pabianice.pl/, wybieracie gwarancję udanej współpracy!
Photo

Post has attachment
Sprzedawane przez nas rolki prowadzące do gąsienicowych maszyn budowlanych takich jak: minikoparki, ładowarki, spychacze i spycharki oraz rozkładarki asfaltu, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oprócz sprzedaży świadczymy dla Was także profesjonalne doradztwo oraz udzielamy wszelkich informacji serwisowych. Zapraszamy do współpracy!
Photo

Post has attachment
Na wszystkie sprzedawane przez nas części zamienne udzielamy gwarancji. Ponadto świadczymy dla Was profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Naszą specjalnością są części zamienne do maszyn budowlanych takich marek jak: JCB, Cat, Nissan, Madro, Libra, Hanix, Deawoo oraz wiele innych. Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia strony internetowej http://www.budmar-pabianice.pl/.
Photo

Post has attachment
Poszukujecie niezawodnych gąsienic do minikoparek lub koparek? Nasza oferta obejmuje gąsienice wszystkich wiodących producentów. Dzięki wieloletniej działalności na rynku oraz dużym stanom magazynowym, jesteśmy w stanie zaoferować Wam produkty w konkurencyjnych cenach. Pełną ofertę naszej firmy możecie znaleźć na stronie http://www.budmar-pabianice.pl/.
Photo

Post has attachment
Od samego początku istnienia naszej firmy priorytetem całego zespołu jest zadowolenie oraz satysfakcja Klienta. Ze szczególną starannością dbamy o to, by oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości w możliwie jak najniższych cenach. Więcej informacji oraz wszelkie dane teleadresowe możecie znaleźć na stronie internetowej http://www.budmar-pabianice.pl/.
Photo

Post has attachment
Oprócz części do podwozi gąsienicowych specjalizujemy się także w dostarczaniu Wam m.in. opon do maszyn budowlanych, zębów do łyżek, silników, pomp, silników hydraulicznych, wieńców obrotu, zwolnic napędu gąsienic, filtrów silikonowych oraz tłoków, pierścieni i korbowodów. Pełen zakres naszych usług możecie znaleźć na http://www.budmar-pabianice.pl/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Szukacie wysokiej jakości części do podwozi gąsienicowych? Nic prostszego! Dysponujemy kołami napędowymi, rolkami prowadzącymi, kołami napinającymi, płytami gąsienic stalowych, rolkami podtrzymującymi oraz łańcuchami gąsienic stalowych. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy na http://www.budmar-pabianice.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded