Profile cover photo
Profile photo
ABC Direct Contact.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Doręczanie przesyłek wykonują kurierzy z ABC Direct Contact. Dobry kurier to przede wszystkim taki, który zadba o dostarczenie powierzonej mu przesyłki w stanie nienaruszonym i w wyznaczonym przez Klienta czasie. Jeśli zależy Państwu na czasie i sposobie doręczenia przesyłki to warto nas wybrać http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi logistyczne wykonuje jeden z najdłużej działających operatorów pocztowych na Polski rynku pocztowym - firma ABC Direct Contact. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług pocztowych oraz usług magazynowo-logistycznych. Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dystrybucja masowa druków bezadresowych, ulotek, gazetek reklamowych, listów zwykłych i poleconych oraz paczek jest wykonywana przez firmę ABC Direct Contact. Dostarczamy korespondencję do Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Paczki pocztowe dostarcza firma ABC Direct Contact. Transport paczek z naszej firmy odbywa się małymi, średnimi i dużymi samochodami, także z windą. Oferujemy najwyższą jakość dystrybucji. Udostępniamy Klientom raporty z doręczeń. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ABC Direct Contact oferuje kompleksowe usługi w zakresie dostarczania korespondencji i dystrybucji materiałów reklamowych. Dzięki korzystnej ofercie regularnie wygrywamy przetargi na realizację usług pocztowych w całym kraju. Potężne zaplecze logistyczne pozwala nam współpracować z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Jeżeli cenią sobie Państwo profesjonalizm i fachową obsługę to zapraszamy do współpracy z nami http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Powierzając nam dystrybucję materiałów reklamowych Państwa firma odniesie sukces. Nasza firma  ABC Direct Contact jest w stanie szybko i efektywnie dostarczyć materiały promocyjne i reklamowe, gazetki, ulotki, a także rachunki i faktury do każdego Klienta. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Operator pocztowy ABC Direct Contact od blisko 20 lat zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług pocztowych oraz usług magazynowo-logistycznych. Dzięki regionalnym biurom oraz wysoko rozbudowanej własnej sieci kurierów realizujemy usługi w ponad 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Magazyny logistyczne posiada firma ABC Direct Contact. Świadczymy profesjonalne usługi magazynowe oraz usługi logistyczne. W podwarszawskich Markach, przy trasie E67 posiadamy nowoczesny „Park Logistyczny Słoneczna” w którym jest aż 1135 m2 powierzchni magazynowej, 2300 miejsc paletowych, zaplecze biurowe oraz sieć IT. Magazyn spełnia wszelkie normy dotyczące przechowywania towarów, jest ogrzewany oraz wyposażony w nowoczesną instalację przeciwpożarową. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi pocztowe to główny filar działalności firmy ABC Direct Contact. W skład usług pocztowych można wyróżnić trzy podstawowe obszary: kolportaż druków bezadresowych, doręczanie korespondencji oraz udostępnianie powierzchni magazynowej na terenie Warszawy. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej:  http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dystrybucja materiałów reklamowych wykonywana jest do adresatów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie szybko i efektywnie dostarczyć materiały promocyjne i reklamowe, gazetki, ulotki, a także rachunki i faktury do każdego Klienta. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded