Profile cover photo
Profile photo
Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Wykonujemy dla Państwa raporty roczne oraz analizy dotyczące procesów uzdatniania wody. Chcemy zapewnić wszystkim naszym klientom fachową opiekę nad zamówienie od A do Z. W związku z tym rozszerzyliśmy naszą ofertę o przygotowywanie rozmaitych analiz i raportów, które można potem wykorzystać na przykład w planowaniu dalszych inwestycji http://gc2000.pl/serwis-i-uslugi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Branża uzdatniania wody to główna dziedzina działalności naszej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Jak do niej doszliśmy? Dzięki ciężkiej pracy i profesjonalnej obsłudze klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, gwarantując mu pełną opiekę serwisową, w tym systematyczne badanie wody oraz interpretację jego wyników. Zapraszamy do współpracy! http://gc2000.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Regulator PH w modelu ESC R 19L to skuteczny produkt do konserwacji kotłów parowych niskościennych, wodnych i wytwornic pary. Uzdatnianie wody z naszym regulatorem PH jest bardzo bezpieczne i nie ma wpływu na jej jakość nawet wtedy, kiedy para ma kontakt ze składnikami spożywczymi. Zapraszamy! http://gc2000.pl/produkty-chemiczne/uklady-kotlowe/regulator-ph/esc-r-19l.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Innym produktem do konserwacji kotłów jest ESC LB 456L, który składa się ze związków polimerowych. Jego przeznaczenie to kotły parowe o ciśnieniu do 7,0 MPa i świetnie sprawdzi się zarówno przy wodzie demineralizowanej, jak i zmiękczonej. W wyniku reakcji polimerów z wapniem odpowiedzialnym za twardość wody na jej powierzchni powstaje łatwy do usunięcia osad http://gc2000.pl/produkty-chemiczne/uklady-kotlowe/zwiazki-polimerowe/esc-lb-456l.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych niezawodnych rozwiązań! Produkty redukujące tlen sprawdzą się w wielu modelach kotłów, konserwując je i dbając o ich stan techniczny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej http://gc2000.pl/produkty-chemiczne/uklady-kotlowe/produkty-redukujace-tlen. Jesteśmy pewni, że znajdą tam Państwo idealny dla siebie produkt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród wkładów antybakteryjnych, wyróżnić możemy między innymi żarniki UV. Wykorzystywane są one do sterylizacji wody biologicznej – wytwarzają promieniowanie uszkadzające DNA mikroorganizmów. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjne/filtracja-mechaniczna-filtry-narurowe/filtry-aqua-filter/wklady-antybakteryjne. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
By podnieść jakość wody spożywczej lub wody o ograniczonych zanieczyszczeniach, warto zdecydować się na wkłady antybakteryjne. Tego rodzaju filtry pomogą pozbyć się wirusów, bakterii, cyst i patogenów obecnych w H2O. W zależności od potrzeb, dostępne są różne rodzaje owych wkładów. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: http://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjne/filtracja-mechaniczna-filtry-narurowe/filtry-aqua-filter/wklady-antybakteryjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie wkłady węglowe, wkłady zmiękczające, wkłady antybakteryjne czy odżelaziające. Takie wkłady znacznie podniosą jakość wody, zmiękczą ją, oczyszczą z niepożądanych związków chemicznych, usuną bakterie. Z pewnością są one inwestycją, która się zwróci. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjne/filtracja-mechaniczna-filtry-narurowe/filtry-aqua-filter/wklady-antybakteryjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Twarda woda, choć wiele osób nie do końca zdaje sobie z tego sprawę, jest bardzo szkodliwa, zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla instalacji CO i wielu urządzeń. Specjalistyczne wkłady zmiękczające, wymieniające jony wapnia i magnezu na jony sodu, są bardzo pomocne. Usuwają one kamień, a co za tym idzie, podnoszą jakość wody i wydłużają żywotność instalacji oraz sprzętów. http://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjne/filtracja-mechaniczna-filtry-narurowe/filtry-aqua-filter/wklady-zmiekczajace
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również wodomierze mechaniczne – suchobieżne, mokrobieżne, jednostrumieniowe, wielostrumieniowe oraz śrubowe i irygacyjne. Precyzja pomiarowa tego typu urządzeń umożliwia dokładne opomiarowanie zużycia wody. Z naszą szczegółową ofertą możecie zapoznać się na: http://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjne/komponenty/wodomierze. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded