Profile cover photo
Profile photo
haber lykia
48 followers
48 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
48tatil.com Muğla'nın Türizm ve tatil sitesi turizm, tatil ve tedarikçiyi bir arada buluşturuyor. gayrimenkul bölümü ile yazlık almak isteyenlere rehber oluyor. İş fırsatları bölümü ile sektörün personel ihtiyaçlarına cevap veriyor
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.03.2017
16 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
48 GAYRİMENKUL DERGİSİ YAYINA BAŞLIYOR
Muğla genelinde gayrimenkul üreticileri, Tedarikçileri ve son tüketici alıcılara ulaşacak olan 48 Gayrimenkul Dergisi 15 Aralık 2016 da okuyucusuyla buluşuyor.
Muğla’nın İlk Sektör Dergisi
Muğla aslında marka bir Şehir olmasına rağmen Muğla’nın tanıtımına katkı sağlayacak olan Gayrimenkul ve Turizm sektör dergileri ne yazık ki bugüne kadar yayınlanmamış olduğu gerçeğinden yola çıkarak ilk olarak Büyük Şehir Lykia Haber gazetesini 7 yıldır tüm Muğla’da ilçeler arası iletişim ve ticaret gazetesi olarak yayınladık. Bu süre zarfında Muğla’nın tüm ilçelerindeki ekonomik ve kültürel faliyetlerini inceleme fırsatımız oldu.
Muğla Gayrimenkul Sektöründe Fark edilecek
Muğla birbirinden güzel olan ilçeleriyle keşfedilmeyi bekliyor. Muğla denince akla genelde Bodrum, Marmaris ve Ölüdeniz geliyor. Fakat 12 ilçesi ile Muğla keşfedilmeyi bekliyor. Bu noktadan hareketle 48 Gayrimenkul Dergisi ve internet Portalı Muğla’nın Tanıtımı ve sektöre hizmet için projelendirildi.
Sadece Bir Sektörel Dergi Olmayacak
Sektörel dergi denince akla firma sahipleri röportaj ve reklam akla geliyor. Fakat 48 Gayrimenkul Dergisi yayın çizgisi 3 ana fikirden yola çıkıyor.
Muğla’nın ve İlçelerinin tanıtımı
Muğla Yazlık alma arsa yatırım ve emeklilikte huzurlu yaşanacak bir yer olma özelliğini taşıyor. Bu tercihleri yapacak hedef kitlenin Muğla’nın ilçeleri yaşama alanları , Kültürel ve tarihi dokusu anlatılarak Muğla’nın daha bakir ilçeleri anlatılarak seçimlerde alternatifler oluşturulacak

Gayrimenkul üreticileri proje tanıtımları
İnşaat firmaları , Emlak ve gayrimenkul danışmanları bitmiş ve hazırlanan projeleri ile son tüketici için kampanya , hizmet ve tanıtımlarını yapabilecekler

Gayrimenkul sektör tedarikçileri tanıtımları
Bu bölüm temelden çatıya kadar üreticilerin ve son tüketicilerin yeni ürün kampanya ve tanıtımlarını hem gayrimenkul üreticilerine, hem de son tüketicilere evini yenilemek isteyenlere rehber olacak

Ulusal Medya olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz
İlk olarak Muğla geneli dağıtım ve 3 büyük ilde gayrimenkul ofislerine pilot uygulama dağıtımı ile yayına başlayacağız, kademeli olarak 3 il İzmir , İstanbul, Ankara gazete bayilerinde satışa sunulacağız.
Muğla Huzurla yaşanacak bir şehir sloganı ile ulusal medya TV ler de ve INT kanallarında tanıtım spotlarımız yayına başlayacak.

Ulusal medya planlama deneyimi ile tecrübelerimizi Yerel’i Ulusal’a taşıyacağız
Ulusal medyada 20 yıla yakın tecrübemizle aslında ne kadar da yerel den başlıyor olsak ta yerelinde ulusal kadar etkin olduğunu reklam verenlerimize göstereceğiz.

Yakın iş birliğimizin en kısa sürede başlamasını temenni eder çalışmalarınızda başarılar dilerim

Saygılarımla
Bilal Baykan
www.48ajans.com
www.48gayrimenkul.net
Add a comment...

Wait while more posts are being loaded