Profile

Cover photo
21 followers|68,087 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Nadmorski24.pl has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Story
Tagline
Dzisiaj w nadmorski24.pl: wiadomości, rozrywka, kronika policyjna, ogłoszenia: nieruchomości, pracy, motoryzacyjne, baza firm i noclegów z Pomorza, komunikacja.
Introduction

Historia portalu Nadmorski24.pl rozpoczęła się 1 października 2010 roku. Od samego początku staramy się na bieżąco informować mieszkańców Pomorza o najważniejszych wydarzeniach z naszego regionu - rzetelnie i ciekawie, w formie fotogalerii czy video. Również Wy, dzięki interaktywnym narzędziom działającym na portalu, tworzycie społeczność zaangażowaną w życie lokalne.

Zaczęliśmy od informacji z powiatu wejherowskiego i puckiego, jednak wciąż rosnące zainteresowanie naszym serwisem wśród mieszkańców Trójmiasta pozwoliło nam poszerzyć zasięg portalu o Gdynię, Sopot oraz Gdańsk. Każdy region ma swój własny dział aktualności. Dzięki temu każdy czytelnik, zarówno małych miejscowości z powiatu wejherowskiego czy puckiego, jak i z trójmiejskiej aglomeracji, szybko odnajdzie newsy, które jego zainteresują.

Na portalu publikujemy różnorodne treści. Coś dla kobiet i coś dla mężczyzn, dla zmotoryzowany - mapa korków, a dla fanów gadżetów nowinki technologiczne. Poszukujący pracy czy nowego samochodu z pewnością znajdą u nas ciekawe oferty. Jesteśmy również na Youtube z filmikami z wydarzeń czy koncertów oraz na Facebooku, gdzie dodajemy najciekawsze newsy i zdjęcia.

Strategia rozwojowa portalu nadmorski24.pl obejmuje przede wszystkim dotarcie do wszystkich czytelników, mieszkających w jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych informacji wszystkim internautom, od Helu, przez powiat Pucki i  Wejherowski, aż po całe Trójmiasto. Przez kolejne lata pragniemy dalej rozwijać nasz multimedialny serwis, tworząc miejsce najświeższych informacji, społecznych dyskusji i regionalnej rozrywki.

Contact Information
Contact info
Phone
691 699 431, 58 738 97 23
Email