Profile cover photo
Profile photo
Projektor.pl
5 followers
5 followers
About
Projektor.pl's posts

Post has attachment
I kolejna NOWOŚĆ! Projektor Epson EB-470

Dzięki projektorowi Epson EB-470 sprawisz, że prezentacje w sali lekcyjnej ożyją, a uczniowie nabiorą chęci do nauki. Urządzenie to jest bardzo łatwe w instalacji i obsłudze. Dzięki niskim kosztom eksploatacji, urządzenie dopasowuje się do każdego budżetu, a połączenie go z dodatkowymi urządzeniami firmy Epson jeszcze bardziej poprawia jakość prezentowanych treści.

Możesz z łatwością uzyskać duże projekcje z niewielkiej odległości dzięki możliwościom wyjątkowo krótkiego rzutu projektora EB-470.

Firma Epson stworzyła ten projektor tak, by wszystko było w zasięgu Twojej ręki. Szybka i łatwa instalacja oraz użytkowanie, wystarczy go włączyć i podłączyć przy wykorzystaniu funkcji USB. Pozioma korekcja geometrii obrazu pozwala na łatwe wyrównywanie obrazów. Urządzenie posiada także wbudowany głośnik o mocy 16 W, więc nie ma potrzeby podłączania zewnętrznych urządzeń audio. Dostarczany jest z dedykowanym mocowaniem ściennym ułatwiającym instalację.

Koszty eksploatacji są niskie dzięki lampie o długiej żywotności 4 000 godzin lub czterech lat*1 w trybie ekonomicznym i żywotności filtra do 5 000 godzin.
Photo

Post has attachment
Z kategorii NOWOŚCI przedstawiamy dziś Państwu Projektor Vivitek D965!

OSTRA I WYRAZISTA PROJEKCJA
Vivitek D965 wyświetla obraz w rozdzielczości XGA (1.024 x 768) z wysoką jasnością aż 5.200 ANSI lumenów i kontrastem 2.400 : 1 co gwarantuje ostry i wyraźny obraz nawet przy silnym oświetleniu w pomieszczeniu gdzie wyświetlana jest projekcja. Projektor wyposażony jest w funkcję szybkiego włączania i szybkiego wyłączania, port HDMI oraz pozwalający na zdalne sterowanie port RS232 (oraz dodatkowo RJ45). Posiada także system umożliwiający łatwą wymianę lampy.

BEZPROBLEMOWA WYMIANA LAMPY
Projektor posiada zdejmowany panel w górnej części obudowy. Jego prosty demontaż pozwala na bezproblemową wymianę lampy. Jest to szczególnie ważne w przypadku instalacji sufitowych projektora. Pobór mocy w trybie stand-by ograniczono do wartości poniżej 1 W.

STEROWANIE PRZEZ SIEĆ I GWARANCJA
Sterowanie przez sieć uwzględnia nie tylko mozliwość wyboru źródła i trybu wyświetlania, ale również informację zwrotną dla administratora (wysyłaną e-mailem) w przypadku awarii lampy bądź przegrzania urządzenia. Funkcje te docenią projektanci systemów digital signage oraz uczelnie, które pracują na większej liczbie ekranów i potrzebują narzędzi do zarządzania urządzeniami. Vivitek D965 dostępny jest już w ofercie Projektor.pl i posiada 3-letnią gwarancję na projektor w tym 12 miesięczną gwarancję na lampę (max. 1.000 godzin).
Photo

Post has attachment
Dziś pragniemy przedstawić przykład realizacji audiowizualnych naszej firmy.

Podstawowa instalacja kina domowego.
Photo

Post has attachment
Casio XJ-M140

Projektor Casio XJ-M140 został wykonany w rewolucyjnej i zupełnie nowej technologii LED & LASER, która zastępuje tradycyjną lampę wyładowczą nowym ekologicznym i bardzo ekonomicznym rozwiązaniem opartym na diodach LED i laserze (bez użycia szkodliwej dla środowiska rtęci).

Dzięki takim rozwiązaniom projektor możemy używać przez 20 000 godzin pracy bez konieczności wymiany źródła światła(np. drogiej lampy w tradycyjnych projektorach). Dodatkowo diody LED charakteryzują się bardzo powolnym spadkiem jasności - w przeciwieństwie do tradycyjnych lamp, które po wyświeceniu 2000 godzin tracą połowę lub więcej swojej mocy. Tutaj mamy do czynienia ze spadkiem liniowym na poziomie 20% po wyświeceniu 20 000 godzin!
Photo

Post has attachment
Projektor Panasonic PT-AT6000E to kolejny bardzo udany model z serii kinowej Panasonica, który zapewni Tobie i Twoim bliskim doskonałą rozrywkę podczas oglądania filmów, relacji sportowych czy gier wideo.

Panasonic, w trakcie procesu ulepszania modelu PT-AT5000 położył nacisk na poprawę obrazu 3D, który jest w tej chwili jednym z najbardziej pożądanych przez fanów kina domowego aspektów. Na pierwszy rzut oka - model AT6000 (znany również jako PT-AE8000 na rynku amerykańskim) różni się przede wszystkim wyższą jasnością (2400 ANSI lm bardzo przydatne przy projekcjach 3D) i imponującym kontrastem na poziomie 500 000:1.
Photo

Post has attachment
Projektor Qumi Light to styl, nowoczesność i zaskakująco lekkie urządzenie projekcyjne. To perfekcyjne uzupełnienie dla przenośnych smartphone'ów, laptopów i tabletów. Kieszonkowy projektor Qumi łączy w sobie elegancki design z innowacyjną technologią. Każdy, kto ceni styl w produkcie użytkowym, będzie usatysfakcjonowany błyszczącą obudową w kolorze białym. Żywe kolory, wyraźne detale obrazu, przekątna obrazu od 30" do 90" są dodatkową siłą Qumi, dzięki której oglądanie filmów sprawia przyjemność nawet w podróży. Mini projektor Qumi jest niewiele większy od dłoni. Dzięki niewielkim wymiarom oraz małej masie z łatwością zmieści się w torebce.
Photo

Post has attachment
Pragniemy przybliżyć Państwu naszą bogatą ofertę. Dziś przedstawiamy bogato wyposażony przenośny projektor - Qumi Q5.

Projektor Qumi Q5 to styl, nowoczesność i zaskakująco lekkie urządzenie projekcyjne. To perfekcyjne uzupełnienie dla przenośnych smartphone'ów, laptopów i tabletów. Kieszonkowy projektor Qumi łączy w sobie elegancki design z innowacyjną technologią. Każdy, kto ceni styl w produkcie użytkowym, będzę usatysfakcjonowany błyszczącą obudową w róznych wersjach kolorystycznych. Żywe kolory, wyraźne detale obrazu, przekątna obrazu od 30" do 90" są dodatkową siłą Qumi, dzięki której oglądanie filmów sprawia przyjemność nawet w podróży. Mini projektor Qumi jest niewiele większy od dłoni. Dzięki niewielkim wymiarom oraz małej masie z łatwością zmieści się w małej torbie. Dzięki skorzystaniu z przenośnej baterii i modułu WiFi lub przenośnej pamięci, kable i przewody przy korzystaniu z Qumi stają się zbyteczne.
Photo

Post has attachment
Projekcja Sp. z o.o. oferuje szeroki pakiet ofert:

1. Dla szkół i instytucji
Edukacja - dostarczamy multimedialne pomoce dydaktyczne dla uczelni i szkół.

2. Dla biznesu
Sprzęt pomocny przy efektywnym i nowoczesnym prowadzeniu biznesu.

3. Dla domu
Projektory kinowe i sprzęt audio. Stworzymy prawdziwe kino w Twoim domu.

4. Usługi
Instalacje AV, wypożyczenia projektorów multimedialnych i obsługa konferencji.
Photo
Wait while more posts are being loaded