Profile cover photo
Profile photo
Gintautas Kazelskis
451 followers
451 followers
About
Gintautas's interests
View all
Gintautas's posts

W

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
Klaipėda.
"Draugui pavoge krovinini savadarbi Long Jon tipo cargobike. Panasu i sita tik pilkos spalvos :http://www.bakfiets-en-meer.nl/wp-content/uploads/2009/06/marjette-long-john-transportfiets-3.jpg Toks dviratis negali Klaipedoje dingi kaip adata sieno kupetoje. Apeliuodamas i jusu visuomeniskuma prasau nelikti abejingais pamacius ji. Jis paskelbtas paieskoje tad drasiai skambinkit i policija. "

Post has attachment

Post has shared content
Ieškomas HTML/CSS/JS programuotojas. Norintys sužinoti daugiau, siųskit savo darbus/projektus ir/ar CV į bad.f.word@gmail.com

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
Korupcija?
Pranešimas žiniasklaidai
2013 m. kovo 19 d., antradienis

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas savo privatų sklypą išsiplėtė, neteisėtai prisijungęs 25 arus valstybinės žemės

Druskininkų savivaldybės tarybos nariai dėl mero R. Malinausko veiksmų kreipėsi į Seimo Antikorupcijos komisiją

Druskininkų savivaldybės tarybos nariai Donatas Mizaras, Karolis Kaklys, Juozas Šarkus ir Juozas Kudarauskas kreipėsi į Seimo Antikorupcijos komisiją su pareiškimu dėl galimai korupcinių veiksmų, susijusių su Druskininkų savivaldybės mero, socialdemokrato Ričardo Malinausko, privačia 12 arų namų valda Druskininkuose, prie kurios neteisėtai prijungti 25 arai valstybinės žemės. 

Kauno apygardos prokuratūra pernai atlikdama tyrimą dėl viešojo intereso gynimo ir galimai nusikalstamų veikų, dėl šio konkretaus valstybinės žemės užėmimo fakto 2012 m. spalio 18 d. buvo išsiuntusi užklausimus Nacionalinei žemės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos bei Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos. 

Pastarųjų institucijų pareigūnai 2012 m. lapkričio 8 d. Druskininkuose, Turistų g. 11, konstatavo faktą, kad 25 arų urbanizuotame valstybinės žemės sklype iškastas didžiulis tvenkinys, stovi masyvi medžio pavėsinė, šuns voljeras ir stacionari šašlykinė, o visas sklypas – tiek 12 arų privačios R. Malinausko valdos, tiek 25 arai valstybinės žemės, apjungti vientisa ir vienoda tvora. 

Pareiškimą atlikti tyrimą prokurorams buvo pateikęs tuometinis Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas.

„Kaip matyti iš 2012 m. gruodžio 5 d. Kauno apygardos prokuratūros nutarimo atsisakyti taikyti viešojo intereso gynimo priemones, Nacionalinė žemės tarnyba prokuratūrai apskritai nepateikė jokio atsakymo dėl šio savavališko valstybinės žemės užėmimo“, – teigia Druskininkų savivaldybės tarybos opozicijai priklausantys politikai.

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos formaliai atsakė, kad nelegali tvora, juosianti R. Malinausko privačią 12 arų valdą ir su ja susiliejusius 25 arus valstybinės žemės, pasak šeimininko R. Malinausko paaiškinimų, „pastatyta nežinia kada ir nežinia kieno“, o valstybinėje žemėje esantys statiniai – didelė medžio pavėsinė, šuns voljeras, stacionari šašlykinė tėra kilnojamieji daiktai. 

„Įvertinus Nacionalinės žemės tarnybos ir Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos pareigūnų atsakymus bei faktą, kad, praėjus nuo faktinės sklypo apžiūros beveik keturiems mėnesiams, nesiimta jokių teisinių priemonių savavališkam 25 arų valstybinės žemės užėmimui pašalinti, šios aplinkybės rodo akivaizdžius korupcijos požymius, – teigia Druskininkų savivaldybės tarybos nariai Juozas Šarkus, Donatas Mizaras, Karolis Kaklys ir Juozas Kudarauskas. 

Politikai teigia, kad faktą, jog Druskininkų senamiestyje yra savavališkai užimti 25 arai valstybinės žemės, nuo pat 2004-ųjų (namo statybos pradžios), t. y. beveik 9 metus, privalėjo žinoti už valstybinės žemės priežiūrą bei nelegalius statinius atsakingos institucijos, tačiau šiam pažeidimui kažkodėl akys buvo užmerktos. 

„Net ir oficialiai užfiksavus pažeidimą pernai spalį vykusio patikrinimo vietoje metu, per 5 mėnesius nesiimta jokių teisinių priemonių pažeidimams šalinti, – teigia Druskininkų savivaldybės tarybos opozicijai priklausantys politikai. 

Anot jų, tai sukelia pagrįstus įtarimus dėl Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, jau 13 metų autoritariškai valdančio Druskininkus, savotiško valstybės institucijų užvaldymo, kad įtakingas politikas asmenines ir valdymo problemas sprendžia darydamas spaudimą verslo ir valstybinių institucijų vadovams. 

„Gal Druskininkų meras drąsiai pasisavina ir naudoja valstybės žemę žinodamas, kad realiai nėra valstybinių institucijų (vadovų), galinčių priimti jam nenaudingus sprendimus?“, – klausia politikai.

„Esant akivaizdiems korupcijos požymiams Druskininkų savivaldybės bei minėtų institucijų pareigūnų veiksmuose, prašome visapusiškai išnagrinėti šį atvejį“, – teigiama Druskininkų savivaldybės tarybos narių pareiškime Seimo Antikorupcijos komisijai.

Daugiau informacijos: 
Donatas Mizaras, Druskininkų savivaldybės tarybos narys, tel. (8648) 57250, 
Karolis Kaklys, Druskininkų savivaldybės tarybos narys, tel. (8684) 28736

Post has shared content
:)
Wait while more posts are being loaded