Profile cover photo
Profile photo
Zakład pogrzebowy „Hübscher”
About
Posts

Post has attachment
Zakład Pogrzebowy Hübscher zlokalizowany jest w Wodzisławiu Śląskim, przy ulicy Wałowej 37. Nasze usługi świadczymy przez całą dobę, pozostając w ścisłym kontakcie z Klientami. Służymy profesjonalną radą i wsparciem w tym trudnym dla rodziny czasie: http://hubscher.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonalny Zakład Pogrzebowy, organizujemy ceremonie pogrzebowe także dla wyznawców innych religii. Nie zapominamy również o najuboższych Klientach, pomagając w pochówku. Więcej informacji o naszej ofercie przybliży Państwu strona internetowa Zakładu Hübscher: http://hubscher.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Zakładu Pogrzebowego Hubscher. Oferujemy profesjonalną obsługę pogrzebów, wraz z przewozem zmarłych oraz oprawą muzyczną, w postaci orkiestry lub gry na trąbce. Na naszej stronie internetowej prezentujemy również nasze karawany marki Mercedes i rodzaje trumien: http://hubscher.pl/uslugi-pogrzebowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kwiaciarnia „Orchidea”, stanowiąca część Zakładu Pogrzebowego Hubscher, proponuje Państwu szeroko pojętą florystykę na każdą okazję, m. in. wieńce pogrzebowe, bukiety ślubne, pogrzebowe, urodzinowe, imieninowe, kwiaty doniczkowe, strojenie sal weselnych, samochodów i kościołów oraz wiele innych kompozycji kwiatowych i upominków: http://hubscher.pl/kwiaciarnia-orchidea/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działająca w ramach naszej firmy z Wodzisławia Śląskiego kwiaciarnia Orchidea oferuje usługi doświadczonych florystów. Dla nich nie ma bukietów i wiązanek, których nie da się wykonać. Dzięki dużemu doświadczeniu, wyobraźni i kreatywności są w stanie stworzyć piękne, florystyczne dzieła. Zapraszamy do odwiedzin http://hubscher.pl/kwiaciarnia-orchidea/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakład pogrzebowy „Hübscher” oferuje szeroki wachlarz trumien. Wybierzecie Państwo u nas taką trumnę, która będzie idealnie dopasowana do zmarłej osobie wymiarem. Duży wybór dotyczy także drewna, z których wykonane są oferowane przez nas trumny. Tutaj http://hubscher.pl/uslugi-pogrzebowe/ (na dole strony) obejrzycie Państwo kilka ich rodzajów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zakład pogrzebowy profesjonalnie zajmuje się pochówkiem osób zmarłych. Przygotowujemy ceremonie pogrzebowe wszystkich wyznań. Wiemy, jak trudne są chwile tuż po śmierci bliskiej osoby, dlatego staramy się w tych ciężkich momentach wesprzeć rodzinę, która się do nas zwraca, w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności koniecznych przy pochówku. http://hubscher.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„Hübscher” to nie tylko zakład pogrzebowy, ale także pracownia florystyczna w Wodzisławiu Śląskim. Zajmujemy się przygotowywaniem bukietów i wiązanek na każdą okazję. Oferujemy także strojenie samochodów, sal weselnych i kościołów. Zachęcamy do współpracy i kontaktu z nami oraz obejrzenia naszej strony http://hubscher.pl/kwiaciarnia-orchidea/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli ktoś bliski Państwa sercu zmarł poza granicami naszego kraju, to nasz zakład pogrzebowy „Hübscher” zorganizuje przewóz ciała do Polski. Oferujemy bowiem międzynarodowy transport zwłok, więc nie będą musieli się Państwo martwić o dopilnowanie niezbędnych formalności. Zapraszamy do współpracy z „Hübscher” http://hubscher.pl/uslugi-pogrzebowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy „Hübscher” jest duży wybór trumien i urn. Ponadto oferujemy estetyczne i w pełni sprawne karawany marki Mercedes, jak też wynajem autobusów, jeśli zajdzie potrzeba przewiezienia uczestników ceremonii. Na nasz zakład możecie Państwo liczyć w 100 procentach, pomożemy Wam w każdym detalu przy organizacji pogrzebu. http://hubscher.pl/uslugi-pogrzebowe/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded