Profile

Cover photo
Jahrider Bwoy
Worked at Pumpa Negra
Attended Street School Academy
Lives in Czech Republic - Highland
878 followers|12,981 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
 
best raggajungle sites on FaceBook - check it..!

http://www.facebook.com/raggajungleforeva
1
Dj M-Ron's profile photo
 
What's up Raggajungle, connect with me at www.facebook.com/djmron.fanpage
so I can connect back, also got some dnb/ragga jungle dropping soon! 
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
 
Po dlouholeté odmlce kytarové hudby ve Fulneku se vrací zpět celodenní nářez v čele se špičkou tohoto odvětví.
V tento den vystoupí 11 kapel v čele s Deflorací a rychle vzlétající hvězdou TTIOT + klasická DJs "Electro Stage" (dubstep,breakbeat,housejazz,electro,dnb,tekk)

- CORE STAGE
15:00 - 15:40 Today Ashley - http://bandzone.cz/todash
15:55 - 16:35 Meretrices - death gind
16:50 - 17:30 Follow The Waves - http://bandzone.cz/followthewaves
17:45 - 18:25 Scarlet Avenue - http://bandzone.cz/scarlettavenue
18:40 - 19:20 The Fall Of Ghostface - http://bandzone.cz/ghostface
19:35 - 20:15 Ennoia - http://bandzone.cz/ennoia
20:30 - 21:10 Stormy Flight - http://bandzone.cz/stormyflight
21:25 - 22:05 Top Sekret - http://bandzone.cz/topsekret
22:20 - 23:00 The Truth Is Out There - http://bandzone.cz/thetruthisoutthere
23:15 - 00:00 Deflorace - http://bandzone.cz/deflorace
00:15 - ??:?? Obrovské překvapení
(malá nápověda: tato kapela je ve svém žánru velice a to doopravdy velice dobře známá a to snad každému fans. Po mnoha letech hraní se satanžel rozpadla, každý proléval slzy, ale teď, teď je v plné síle zpět!)

ELECTRO STAGE -
15:00 - 16:30 Old-Vasha (Housejazz)
16:30 - 18:00 eNDee (Dubstep)
18:00 - 19:30 Peclo (Breakbeat)
19:30 - 21:30 Little (Dnb)
21:30 - 23:00 Old-Vasha (Liquid funk,dnb)
23:00 - 01:00 Luka (Tekkno)
01:00 - 02:30 Jahrider (Dnb, RaggaJungle)
02:30 - 05:00 Foxfor (Dark Techno)


Areál bude přístupný od 13:05 hodin
Občerstvení a dobroty pro játra zajištěny
Stanování a ubytování přímo v areálu

Vstupné:
13:05 - 19:55 = 50 Kč
19:56 - 00:00 = 80 Kč

Městečko Fulnek se svého času mohlo chlubit svým velkým zástupem fanoušku tvrdé hudby a na koncerty se lidé sjížděli z celé republiky i z jiných měst Evropy. Jak se již stává, tak nic není věčné a vše časem utichlo. Nastal ten pravý čas aby se po několika letech vrátil do Fulneku festival extremní hudby - dne 21. července 2012 od 13:05 v autokempu v Jerlochovicích u Fulneku proběhne HardGrindCore Fulnek Free Day v čele se špičkou české undergroundové extremní scény.
Jako hlavní aktér se představí všem známá smečka jménem DEFLORACE se svým výročím "20 let grindu". Tuto skupinu není třeba dále nijak představovat, je známá snad všem příznivcům grindu v ČR a také samozřejmě i pro fans za hranicemi našeho státu je tato skupina silná ikona.
Další hlavní aktér je rychle vzlétající hvězda THE TRUTH IS OUT There. Jedná se o jejich první koncert v rodném městě jejich bicmana. Snad každý, kdo měl to štěstí a viděl jejich vystoupení, dá za pravdu, že tato skupina je doopravdy chloubou české HC electro scény.
Neskutečně perverzní nářez představí další banda s názvem TOP SEKRET. Jejich vystoupení nenechá snad žádného vyznavače této scény klidným a to nazančí i jejich samotný název. Plynové masky, sadismus a porn gore grind, to vše je TS.
Banda nesoucí název STORMY FLIGHT z Hranic na Moravě předvede všem, že se svým HC deathcorem mají na tomto festivalu zcela zasloužené místo a potěší nejedno ucho i oko. Pomalé melodie střídá energetický nářez podpořen ještě energetičtějším screamem.
Drtivým metalcorem vás uzemní kapela ENNOIA. A pozor! Melalcorových kapel je v ČR plno, ale takové jako je tato je jen velice málo - o scream se stará líbezná blonďatá dívka a věřte, že se bez problému vyrovná kde jakému chlapovi.
V ČR ne moc časté seskupení THE FALL OF GHOSTFACE z Opavy předvedou svou kombinaci HC s metalcorem provázeného líbezným dívčím vokálem. Procítěné pasáže, ale i nadupané rify s tvrdým screamem, to vše představí Ghostface.
FOLLOV THE VAVES je mladá metalcorová kapela z Ostravy. I když se jedná o líbezný klasický mcore, tato kapela je prostě jiná. Zakomponované prvky jiných stylů dělají z jejich hudby prostě FTV Core.
Kapela MERETRICES je na světle světa teprve krátce. Mají za sebou sice jen jedno živé vystoupení, ale věřte, že toto složení nadaných muzikantů se vyrovná kde jaké kapele hrající mnoho let. Výborná sladěnost a rychlé tempo ve stínu klasického death grindu.
Složení nesoucí název SCARLETT AVENUE se řadí do žánru modern post hardcore. Nechává se inspirovat kapelami jako: Escape the Fate, Bullet for my Valentine, Alesana, Aiden, Hopes Die Last apod. Připravují se na natáčení EP a věřte, že vám jej jistě předvedou.
Festival zahájí mladičká kapela která dostane každou dívku pod pódiem do varu. Skupina TODAY ASHLEYy a jejich Post HC je perfektní alternativa pro start nádherné červencové soboty.
Samozřejmě myslíme i na ostatní a proto bude v druhé polovině areálu umístěna "Electro Stage" s významnými DJs jako jsou LUKA, OLD-VASHA. LITTLE, PECLO, eNDee + jejich hosté.
Takže tedy 21. července od 13:05 hodin Vás všechny srdečně zveme k opětovnému oživení HC metalové scény ve Fulneku!

Officialní web festivalu: http://www.fulnekfreeday.com/
Officiální facebook festivalu: http://www.facebook.com/FulnekFreeDay
Facebooková událost: http://www.facebook.com/events/275381725883293
 ·  Translate
1
Chukwunyere Duruh-John's profile photo
 
BLESS IT UP
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
 
check this !!
1
Add a comment...

Jahrider Bwoy

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Story
Tagline
Music Club Owner / Promoter / Grafik / Dj
Introduction
Jahrider
dj, mc, web design & grafic
dub, ragga, dnb, raggajungle

Zero Rockers / Lion Beatz Foundation Crew

https://www.facebook.com/jahrider

english
Spiritus movens of Zero Rockers, who has already devoted 10 years of his life to Czech underground scene workin hard as dj, mc, graphic and event promoter. His selection is wide - from ska to reggae, through dupstep, breaks, jugnle, dnb or even raggacore. simply a bass music. Here in CR he is well known as a gypsy - each weekend travelnig through country, visiting clubs and outdoor venues to bring vibes to the people. Except plying gigs Jahrider sets up many events, bringing to CR mainly jungle warriors from whole over the world to introduce to local heads this amazing worldwide culture founded on amen breaks, groovy smashin basslines, reggae samples and vocals.


czech
Otec a duše Zero Soundu, vášnivý ganjaman a vegetalista. Higlandský buránek co se snaží do vesnice vozit velkej cirkus. V jeho podání můžete slyšet prakticky vše. Od ska a reggae přes dubstep, brejky, jungle a dnb až po jungletek, breakcore a raggacore. Jeho nejsilnější stránkou je však soucit s dancefloorem. Kombinuje spousty stylů a odnoží, přičemž základem všeho jsou ragga vocals & dub samples. Jeho sety jsou zvětšiny zábavné a skákavé, ale dokáže i řádně přitvrdit a nebo maximálně zvolnit. Co však tohoto highlandského týpka odlišuje od všech ostatních je právě jeho originální styl. Ten je absolutně nezaměnitelný a lehce rozpoznatelný ve všech jeho polohách. Zvláště pak, když se při tom zároveň chopí i mikrofonu. Tím však jeho aktivity na poli kultury a hudby nekončí. Současně je i členem Lion Beatz Foundation Crew, což je banda lidí, snažící se představit českému publiku známe i méně známé zahraniční umělce a performery. Jahrider se také amatérsky pokouší o svůj vlastní grafický styl. Dělá flyery, web design a různé jiné věci s tím spojené. motto: ´reggae is my soul and jungle is my drive´
Education
 • Street School Academy
Basic Information
Gender
Male
Other names
Michal Nekvapil
Work
Occupation
dj, promoter, club owner, grafik
Employment
 • Pumpa Negra
  promo, dj, grafik, 2001 - 2004
 • Edgar Club
  promo, dj, grafik, 2002 - 2006
 • Falešná Morálka
  owner, 2005 - 2006
 • Sensi23
  owner, 2006 - 2009
 • Grow - Up
  owner, 2011
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Czech Republic - Highland
Previously
Barcelona - Praha - Brno
Links