Profile cover photo
Profile photo
Grażka. Garaże, bramy garażowe, płoty
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Naszym autem niewątpliwie jest bogata oferta, a także konkurencyjne ceny. Nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo projektowe, a także miłą i fachową obsługę. Szanujemy Państwa czas, dlatego dokładamy najwyższych starań, aby realizacja zamówień czy to garażów blaszanych, ogrodzeń metalowych, czy hali magazynowej, przebiegała jak najszybciej. Więcej informacji o naszej firmie znajduje się na stronie: http://www.garazeostrow.pl/o-firmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konstrukcje stalowe, garaże z płyty warstwowej, wiaty, hale magazynowe, płoty czy ogrodzenia metalowe – to wszystko wykona dla Państwa firma Grażka z Ostrowa Wielkopolskiego: http://www.garazeostrow.pl/. Zapewniamy indywidualne podejście do Klientów, pełne zaangażowanie w każdy projekt, a także system płatności ratalnej. Wykonane konstrukcje dostarczamy do Klientów własnym transportem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Garaż blaszany to nie tylko miejsce dla samochodu. Popularne blaszaki doskonale sprawdzą się również w roli pomieszczenia gospodarczego na działce, gdzie można schować wszelkie potrzebne narzędzia ogrodnicze. Nasze garaże blaszane często wykorzystywane są również w roli schowków budowlanych na placu budowy. http://www.garazeostrow.pl/oferta.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z chęcią podejmiemy się realizacji większych obiektów stalowych jak na przykład hale magazynowe. W tym zakresie wykonujemy konstrukcje zwykłe lub ocieplane z jedno lub dwuspadowym dachem, poszyciem z płyty warstwowej, bramami segmentowymi oraz oknami i drzwiami PCV. Wszelkie szczegóły dokładnie ustalamy z Klientem przed rozpoczęciem budowy. Są Państwo zainteresowani wyceną hali magazynowej? Zapraszamy do kontaktu: http://www.garazeostrow.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo ogrodzenia dla swojego domu lub ogrodu? Chętnie pomożemy! Posiadamy duże doświadczenie w produkcji różnego rodzaju systemów ogrodzeniowych w tym także ogrodzeń metalowych wraz z bramą samonośną czy furtką ogrodzeniową. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami w naszej ofercie: http://www.garazeostrow.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Panele ogrodzeniowe to przejrzysty rodzaj ogrodzenia, który docenią osoby niebędące zwolennikiem masywnych murów. Ogrodzenia panelowe doskonale spełniają swoją funkcję, jednocześnie pozwalając na kontakt z najbliższym otoczeniem. Inna propozycję stanowi ogrodzenie w postaci przęseł metalowych. Oba rodzaje ogrodzeń dostępne są w naszej ofercie: http://www.garazeostrow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz garaży blaszanych czy bram przesuwnych wykonamy dla Państwa hale magazynowe. Posiadamy na swoim koncie już wiele realizacji w tym zakresie. Niektóre z nich mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie w galerii zdjęć: http://www.garazeostrow.pl/oferta.html. Zapewniamy, że do produkcji wszelkich konstrukcji stalowych w naszej ofercie używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebują Państwo bramy wjazdowej na posesję? Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych wymagań w tym zakresie, dlatego podejmujemy się nawet nietypowych zleceń. Naszym zadaniem jest dostarczać Państwu produkty jak najlepiej spełniające Wasze oczekiwania, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy: http://www.garazeostrow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki własnej linii produkcyjnej wykonamy dla Państwa garaże bądź wiaty w różnych rozmiarach. Dbamy o każdy element wykonywanych konstrukcji przykładając wagę nie tylko do estetyki, ale też do tego, aby były one bezpieczne dla przyszłych użytkowników. Nasze realizacje w postaci garażów blaszanych, a także hal magazynowych prezentujemy na stronie: http://www.garazeostrow.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo nad systemem ogrodzeniowym? Proponujemy przyjrzeć się ofercie naszych ogrodzeń metalowych i bram przesuwnych: https://goo.gl/KQb8Vo. Oferujemy przęsła malowane proszkowo zakończone prosto lub w łuk. Polecamy także nasze panele ogrodzeniowe z podmurówką.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded