Profile cover photo
Profile photo
Allianz
About
Allianz's posts

Post has attachment
Public
#Allianz rady a tipy

7. Úrazový šok

Nejčastější příznaky šoku jsou slabě hmatatelný tep, zrychlené dýchání, bledost, studený lepkavý pot, pocit žízně, netečnost, spavost. V případě šoku je potřeba pacienta uložit do protišokové polohy.

Photo

Post has attachment
Public
Spořit na důchod se dá od letoška i dětem. Z vyjádření penzijních společností je vidět, že ve smlouvách pro děti vidí do budoucna zdroj většího přílivu klientů. Pojistěte budoucnost svých dětí! 
Photo

Post has attachment
Public
Zapomněli jste natankovat? Nevadí. Od 1. dubna zavedla Allianz asistenční služby tolerantní k chybám řidičů. Nová asistence vychází z potřeb klientů a již v základní verzi zahrnuje limit 3000 Kč na jednotlivé úkony pro pomoc v ČR i v zahraničí, a to nejen v případě nehody či poruchy, ale také tzv. chyb řidiče. Došlé palivo nebo vybitá autobaterie už nebudou problém. Novinka přináší i bezkonkurenční počet dní poskytnutí náhradního vozidla při nepojízdnosti vlastního.
Photo

Post has attachment
Public
#Allianz rady a tipy

7. Oživování

Zahájení nepřímé srdeční masáže – 30 stlačeními uprostřed hrudníku frekvencí 100/min, provést dva vdechy a pokračovat ve stejném rytmu. Hrudník stlačovat do hloubky 4-5cm.

Photo

Post has attachment
Public
Zbrusu novou interaktivní aplikaci Oskárek Allianz vytvořil Allianz nadační fond ve spolupráci s Policií ČR. Je určena pro školáky od 6 do 12 let a hravou formou učí děti, které už se narodily do digitálního věku, životně důležité věci, které jsou nezbytné pro přežití v silničním provozu. Oskárek je kreslená postavička, která cestuje v autě, chodí po chodníku, přes přechody pro chodce, jezdí na kole a chová se jako většina kluků a holek na 1. stupni základní školy.

Post has attachment
Public
Věděli jste, že..po roce 1989 došlo ke zrušení monopolu České státní pojišťovny. Následně začaly vznikat nové pojišťovny, například Allianz pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna a NN životní pojišťovna. Do roku 1993 vzniklo v ČR 20 nových pojišťoven. Životní pojištění tehdy nabízelo pouze 5 z těchto 20 pojišťoven. Dalších 7 pojišťoven nabízelo pouze neživotní pojištění, a pokud jste chtěli obojí u jedné pojišťovny, mohli jste vybírat z dalších 8, takzvaných univerzálních pojišťoven. 
Photo

Post has attachment
Public
#Allianz rady a tipy

6. Bezvědomí

U člověka v bezvědomí velmi často hrozí riziko udušení zapadlým kořenem jazyka, z úst je tak potřeba odstranit volně ležící předměty, šetrně zaklonit hlavu a předsunout dolní čelist postiženého. Poté zraněného uložit do stabilizované polohy. Neobnoví-li se dýchání nebo je dýchání nenormální (lapavé dechy) je třeba zahájit oživování.

Photo

Post has attachment
Public
Sezónní řidiči mají oproti celoročním motoristům výhodu v tom, že si nemusejí totiž platit povinné ručení celý rok. Sezónní povinné ručení od Allianz je vhodné třeba pro majitele motocyklů, kabrioletů nebo také sněžných skútrů, ale i pro všechny ostatní, kteří svým autem například nemusejí jezdit do práce a využívají ho třeba jen pro cesty na dovolenou. Sezónně lze u Allianz uzavřít i havarijní pojistku. 
Photo

Post has attachment
Public
Allianz Automapa zobrazuje místa, kde se nejčastěji stávají nehody s vážnými následky. Jde o podrobnou celorepublikovou studii s komplexní metodikou, která je postavena na oficiálních statistikách nehodovosti. Mrkněte se, ať víte, co vás na cestách čeká. 

Post has attachment
Public
Na zákaznickou linku Allianz pojišťovny se od dubna 2016 dovoláte i o víkendu. Jde o linku pro všeobecnou péči o zákazníky a pro hlášení pojistných událostí. V provozu je v sobotu i v neděli od 9 do 18 hodin a v pracovní dny od 8 do 20 hodin. Asistenční služby jsou i nadále v provozu nonstop. :)
Photo
Wait while more posts are being loaded