Profile cover photo
Profile photo
Zakład Budowlany Rafał Lehmann
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę. Budujemy domy od podstaw aż po dach. Zajmujemy się wykończeniem wnętrz, a także instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i centralnego ogrzewania. Jesteśmy w stanie również zbudować plac zabaw. Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy - http://budowaremontylehmann.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli decydują się Państwo na budowę domu, warto wybrać najlepszych specjalistów, uznanych na rynku. Wybranie tanich, ale nikomu nieznanych wykonawców może spowodować, że wcale nie oszczędzimy, a wręcz odwrotnie. Kiepsko wykonane prace budowlane będzie trzeba poprawiać i ostateczny koszt będzie bardzo wysoki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, niczym Państwo nie ryzykują - http://budowaremontylehmann.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działamy od 20 lat i przez ten czas wypracowaliśmy sobie solidną pozycję na rynku usług budowlanych. Nasze usługi cieszą się dużym powodzeniem. Z pewnością ma na to wpływ fakt, że zawsze działamy terminowo i nie dopuszczamy możliwości przekroczenia ustalonych terminów realizacji zlecenia. Zachęcamy do współpracy - http://budowaremontylehmann.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w budowie i remontach budynków i domów jednorodzinnych. Wykonujemy malowanie ścian, tapetowanie, układanie glazury, itp. W każdej z tych dziedzin zatrudniamy prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług - http://budowaremontylehmann.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szykuje się duży remont? Warto zatem pomyśleć o profesjonalnej firmie remontowej, która dokładnie i terminowo wykona wszystkie zlecone prace. Zachęcamy do współpracy z nami. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z efektów naszej pracy. Podczas wykonywania zlecenia dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Zapraszamy - http://budowaremontylehmann.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą Państwo skorzystać z naszych usług remontowych i budowlanych? W takim razie zachęcamy do kontaktu. Mieścimy się w Kiełpinie koło Kartuz, jednakże ofertę kierujemy do Klientów z Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Mogą się Państwo skontaktować z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy - http://budowaremontylehmann.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie próżnujemy i zawsze mamy ręce pełne roboty. W samym 2016 roku wykonaliśmy m.in. remont pomieszczeń w gmachu Wydziału Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, a także modernizację pomieszczeń szpitalnych w Kociewskim Centrum Zdrowia. Wykaz ważniejszych prac budowlanych wykonanych przez naszą firmę w latach 2006-2016 znajdą Państwo pod tym linkiem - http://budowaremontylehmann.pl/nasze-realizacje/.
Add a comment...

Post has attachment
Zdecydowałeś, że masz już dość życia w bloku i chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym? Jeśli kupiłeś już teren pod budowę wymarzonego domu, to zostało Ci jeszcze tylko wybranie odpowiedniej firmy do jego budowy. Nasza firma oferuje budowę domu od fundamentu aż po dach. Z nami możesz być pewien, że dom będzie doskonale służył Tobie i następnym pokoleniom. Zapraszamy - http://budowaremontylehmann.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług remontowych i budowlanych. Proponujemy m.in. malowanie ścian, tapetowanie mieszkań, układanie glazury. Podejmiemy się także innych prac związanych z wykończeniem wnętrz. Wykonujemy również prace ziemne i zakładamy instalacje wodno-kanalizacyjne. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej, zapraszamy - http://budowaremontylehmann.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Galeria na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo zdjęcia przedstawiające efekty naszej pracy. Mogą się Państwo przekonać, że każde zlecenie wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami. Zachęcamy do współpracy - http://budowaremontylehmann.pl/galeria/.
Zakład Budowlany Rafał Lehmann
Zakład Budowlany Rafał Lehmann
budowaremontylehmann.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded