Profile cover photo
Profile photo
Biuro Turystyczne Sambia
About
Posts

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że Bawaria jest jednym z najbogatszych regionów na terenie Niemiec? Nie to jest jednak głównym powodem, z którego słynie. Bawaria, to przede wszystkim malownicze pejzaże z licznymi zamkami i pałacami rodem z bajek. Jeśli chcecie zobaczyć przepiękne bawarskie okolice zapraszamy do zapoznania się z propozycją 6 dniowej wycieczki przygotowanej przez biuro SAMBIA: http://www.sambia.net.pl/zamki-bawarii-6-dni-450.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla wszystkich, którzy interesują się historią i jednocześnie są miłośnikami krajów skandynawskich mamy dobrą wiadomość. Nasze biuro przygotowało ofertę pięciodniowej wycieczki po historycznych miastach Finlandii. Program wycieczki obejmuje wyżywienie z zakwaterowaniem w każdym z miast oraz zwiedzanie z przewodnikiem w języku polskim. Szczegółowe informacje dotyczące tej wycieczki znajdą Państwo na stronie: http://www.sambia.net.pl/historyczne-miasta-finlandii---5-dni---wszystko-w-cenie--549.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cudze chwalicie, swego nie znacie! Dlatego w naszym biurze znajdą Państwo szeroki wybór wycieczek po najpiękniejszych zakątkach Polski! Oferujemy zarówno wyjazdy jedno, jak i kilkudniowe: http://www.sambia.net.pl/kategoria-lista/polska-137.htm. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące przygotowanej przez nas oferty zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Włochy to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na urlopowej mapie świata. Nic dziwnego! Jest to kraj niezwykle atrakcyjny turystycznie i z pewnością nie można go pominąć planując podróż po Europie. Nasze biuro oferuje 7, 9 i 10-dniowe propozycje wycieczek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: http://www.sambia.net.pl/kategoria-lista/wlochy-678.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro turystyczne SAMBIA zajmuje się również kompleksową organizacją konferencji i imprez firmowych na Mazurach i Litwie. Nasza oferta skierowana jest do instytucji, zakładów pracy, ale także szkół czy uczelni. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę wydarzeń od samego początku, aż do chwili wyjazdu Gości z hotelu. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.sambia.net.pl/konferencje-na-mazurach-i-litwie-417.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy zapoznali się już Państwo z propozycjami naszych wycieczek jednodniowych? Wśród nich znajdziecie wyjazd m.in. do Planetarium w Olsztynie czy Biebrzańskiego Parku Narodowego. Oferujemy transport w obie strony, zwiedzanie z przewodnikiem oraz ubezpieczenie NNW. Dokładny program wycieczek oraz cennik znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.sambia.net.pl/lista/wycieczki-1-dniowe-257.htm.
Photo
Add a comment...

W naszej ofercie posiadamy również pakiety ubezpieczeń online, które są istotnym elementem każdej zagranicznej wycieczki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi każdego z naszych ubezpieczeń: http://www.sambia.net.pl/on-line,102.htm
Add a comment...

Post has attachment
Tak chętnie odwiedzany przez polskie wycieczki Petersburg to miasto wyjątkowe, wyróżnia się przepięknymi zabytkami, które przyciągają ciekawą historią, architekturą i bogatym wystrojem wnętrza. Wizyta w tym miejscu to idealna propozycja dla tych, dla których Sankt Petersburg to interesujące przykłady dawnej architektury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek: http://www.sambia.net.pl/
Add a comment...

Zwiedzanie Wiednia i doliny Dunaju to niesamowita wycieczka czterodniowa, podczas której przewidujemy możliwość zwiedzania pięknej stolicy Austrii, a w tym letniej rezydencji Habsburgów, Belwederu, Ringstrasse, Muzeum Sztuk i wiele innych atrakcji. Zapraszamy! http://www.sambia.net.pl/wieden-i-dolina-dunaju---4dni-462.htm
Add a comment...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej pięciodniowej wycieczki Tartu - Otepaa - Vorumaa - Valgamaa – Seto. To wyjątkowy wyjazd wypoczynkowy, składający się ze zwiedzania najpiękniejszych miast: http://www.sambia.net.pl/5-dni---tartu---otepaa---vorumaa---valgamaa---seto-383.htm
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded