Profile cover photo
Profile photo
Jenisej Sp. z o.o.
About
Jenisej Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Drewno do kominka powinno spełniać kilka warunków - musi być gęste, twarde i suche. Najlepsze do palenia są kawałki drewna o długości ok.20-30 cm. Drewno z drzew liściastych spala się równomiernie i nie wytwarza nadmiernej ilości dymu. Najlepsze gatunki drewna do palenia w kominku to: grab, dąb, buk. Drewno kominkowe z tych właśnie drzew znajdą Państwo z naszej ofercie - http://jenisej.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Zawsze dbamy o to, by dostarczyć naszym Klientom towar najlepszej klasy i w korzystnej cenie. Realizujemy dowóz opału w ilościach od 0,5 tony do 26 ton pod wskazany przez Klienta adres. Towar dostarczamy samochodami samowyładowczymi, jak również koleją przy większych zamówieniach (minimum 500 ton). Zapraszamy do współpracy - http://jenisej.pl/. 
Photo

Post has attachment
Biomasa staje się coraz popularniejszym materiałem opałowym. Z pewnością ma wiele zalet: jest nieszkodliwa dla środowiska, a jej ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami opału. Dodatkowo wykorzystanie biomasy pozwala spożytkować różnego rodzaju odpady. Nasza oferta materiałów opałowych obejmuje również biomasę - http://jenisej.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z zakładki „Złóż zamówienie”. Jest to wygodny sposób, żeby zamówić produkty naszej firmy. Wystarczy podać imię, nazwisko, adres mailowy i napisać, jakimi produktami są Państwo zainteresowani. Zapewniamy, że odpowiemy bardzo szybko. Zapraszamy - http://jenisej.pl/zloz-zamowienie/. 

Post has attachment
Przypominamy Państwu o naszej aktualnej promocji. Proponujemy Klientom nasz Eko-groszek workowany w atrakcyjnej cenie - 650 zł za tonę. Zachęcamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Zapraszamy - http://jenisej.pl/kontakt/
Photo

Post has attachment
W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Żadne zgłoszenie nie zostanie bez odpowiedzi, zachęcamy do współpracy - http://jenisej.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Nasz węgiel sprowadzamy z Rosji z zagłębia Kuzbass, a także z regionów Chakasji, Buriacji i Kabarowska. Oprócz tego dysponujemy też węglem z Kazachstanu i Kolumbii. Proponowany przez naszą firmę węgiel energetyczny wyróżnia niska zawartość siarki i popiołu oraz wysoka kaloryczność. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://jenisej.pl/oferta/. 

Post has attachment
Nie wiesz, jaki rodzaj opału będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy. Przemawia za nami wiedza i doświadczenie. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb dobierzemy odpowiedni materiał opałowy. Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo przed zakupem. Zapraszamy - http://jenisej.pl/. 
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną opału. Oferujemy węgiel workowany i sprzedawany luzem. Z naszych usług korzystają wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, szkoły i zakłady produkcyjne. Towar dostarczamy samochodami samowyładowczymi, a w przypadku bardzo dużych zamówień dowieziemy węgiel koleją. Klientom hurtowym proponujemy upusty cenowe, a także odroczony termin płatności. Zachęcamy do współpracy - http://jenisej.pl/oferta/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded