Profile cover photo
Profile photo
Arkadia. Usługi brukarskie, ogrodnicze
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Twój ogród jest zaniedbany? W takim razie skorzystaj z profesjonalnej pomocy. Zajmujemy się konserwacją ogrodów i pracami porządkowymi. Specjalizujemy się również w projektowaniu i aranżacji terenów zielonych. Efekt naszych prac na pewno Cię miło zaskoczy, zachęcamy do współpracy - http://brukarstwoarkadia.pl/produkty/prace-porzadkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz usług brukarskich zajmujemy się także sprzedażą kruszyw i kamieni. Oferujemy żwir o różnej grubości, a także piasek wiślany, kopalniak oraz pospółkę wiślaną. Asortyment obejmuje także grys granitowy, Biała Marianna oraz serpentynit. Szczegółowy wykaz kruszyw znajdą Państwo pod tym linkiem - http://brukarstwoarkadia.pl/oferta/kruszywa-kamienie-i-grysy/.
Add a comment...

Post has attachment
O układaniu kostki brukowej wiemy naprawdę dużo – zajmujemy się nie tylko jej układaniem, lecz także oferujemy fachowe doradztwo przy wybieraniu najlepszych rozwiązań. Jesteśmy w stanie wykonać również profesjonalny projekt, dzięki czemu parking, podjazd czy alejka z kostki brukowej będą wyglądać zgodnie z Państwa oczekiwaniami - http://brukarstwoarkadia.pl/produkty/brukarstwo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Arkadia jest autoryzowanym punktem sprzedaży kostki Libet. Libet należy do krajowych liderów w branży produkcji kostki brukowej. Kostki brukowe tej marki charakteryzują się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu - http://brukarstwoarkadia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zalegający śnieg potrafi być prawdziwym utrapieniem. Może też być źródłem niebezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli zalega na dachu. Nasza firma oferuje profesjonalne odśnieżanie parkingów, dróg i dachów z użyciem sprzętu ciężkiego. Działamy szybko i dokładnie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://brukarstwoarkadia.pl/produkty/prace-porzadkowe/.
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prac ogrodniczych. Wykonujemy alejki z kamieni ogrodowych, skalniaków, układamy oczka wodne, a także montujemy elementy małej architektury ogrodowej. Jesteśmy w stanie wprowadzić w życie Państwa indywidualne projekty ogrodów. Zapraszamy do współpracy - http://brukarstwoarkadia.pl/produkty/tereny-zielone/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzą m.in. konserwacje i prace porządkowe. Zajmujemy się konserwacją ogrodów, odśnieżaniem parkingów, dachów oraz dróg. Zapewniamy także całoroczną opiekę porządkową nad zakładami i posesjami. Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie, zapraszamy do współpracy - http://brukarstwoarkadia.pl/produkty/prace-porzadkowe/.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowały Państwa nasze usługi brukarskie i ogrodnicze lub chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do odwiedzin w naszym punkcie sprzedaży w Konstancinie-Jeziornie, a także kontaktu telefonicznego bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej - http://brukarstwoarkadia.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajduje się także kamień ogrodowy. Jest on znakomitym materiałem dekoracyjnym – rośliny świetnie się prezentują na jego tle, poza tym doskonale wydziela ścieżki i rabaty. Nasz asortyment kamienia ogrodowego obejmuje m.in. łupek szarogłazowy, otoczaki granitowe i bryły gnejsu. Polecamy - http://brukarstwoarkadia.pl/oferta/kamien-ogrodowy/.
Add a comment...

Post has attachment
Gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki Promocje na naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo ciekawe oferty sprzedaży kostki brukowej w atrakcyjnych cenach – końcówki serii i wyprzedaże magazynowe. Sprzedajemy wyłącznie pełnoprawne produkty, pozbawione jakichkolwiek wad i skaz. Zapraszamy - http://brukarstwoarkadia.pl/oferta/promocje/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded