Profile cover photo
Profile photo
Elite Complex | دهکده ساحلی ویلایی الیت‎
3 followers -
دهکده ساحلی ویلایی الیت ، ویلا شمال
دهکده ساحلی ویلایی الیت ، ویلا شمال

3 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
منطقه زیبا کنار را بهتر بشناسیم ! ویلا شمال زیباکنار، دهستانی از توابع بخش لشت نشاء شهرستان رشت در استان گیلان است و براساس سرشماری سال 1390 جمعیت آن به جز صاحبان ویلا در شمال ویلا شمال ،  9014 نفر (3198 خانوار) بوده‌ است.#ویلا #ویلا_شمال #شهرک_الیت #الیت #زیباکنار #ویلا_زیباکنار
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
معرفی دهکده ساحلی ویلایی الیت،ویلا شمال
نگاهی اجمالی به دهکده ساحلی ویلایی الیت ، ویلا شمال
مجموعه لوکس دهکده ساحلی ویلایی الیت ویلا شمال درفاز یک و دو، مشتمل برزمینی به مساحت 33.230 متر مربع در شمال و در کنار ساحل دریای خزر، منطقه آزاد انزلی - زیباکنار، استان گیلان واقع شده است.
این مجموعه شامل 73 واحد ویلای (ویلا در شمال) ساحلی در سبک معماری نیو کلاسیک و گاتیک ریوایوال با نمای رومی و طراحی داخلی کاربرد گرایانه می باشد. واحد های دهکده ویلایی الیت در 4 تیپ از 200 تا 295 متر مربع بنا بصورت واحد های ویلایی دوطبقه، از 3 تا 5 خواب با چشم اندازی بی نظیر به ساحل دریای خزر در محیطی استثنایی در دست ساخت است.
وجود ورودی اختصاصی از اتوبان حسن رود - زیباکنار٬ بهمراه نگهبانی 24 ساعته و دوربین مداربسته و ساختمانهای هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور٬ وجود مشاعاتی همچون یک دریاچه مصنوعی و جزیره بهمراه مجتمع تجارى اليت با امكاناتى نظير فود كورت به همراه فضای روباز و روف گاردن با ويو درياچه، كافى شاپ، هايپر ماركت، فروشگاه صنايع دستی، پارک کودک، زمین تنیس و کلوپ دریایی اختصاصی تنها بخشی از امکانات این شهرک ساحلی میباشد.

برای مشاهده تصاویر دهکده ساحلی ویلایی الیت به لینک زیر مراجعه کنید .
http://elite-villa.com/elite-seaside-village/


#ویلا #ویلا_شمال #شهرک_الیت #الیت #دهکده_ساحلی
Photo
Add a comment...

Post has attachment
دهکده ساحلی ویلایی الیت ، ویلا شمال
http://elite-villa.com/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded