Profile cover photo
Profile photo
Op. Dr. Turab İsmayilov
3 followers -
Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrah
Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrah

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Göğüs büyütme operasyonu hakkında en çok sorulan sorulardan birisidir aslında. Öncelikle estetik operasyon sonrasında tüm işlemlerden sonra iz kalır.

Devamı için... https://www.turabismayilov.com.tr/gogus-buyutme-operasyonundan-sonra-iz-kalir-mi/
Add a comment...

Post has attachment
Göğüs büyütme ameliyatı göğüs hacminden memnun olmayan kadınlara yapılan bir işlemdir. 4 yönden girilerek göğüs büyütme operasyonu yapılabiliyor.

Devamı için... https://www.turabismayilov.com.tr/gogus-buyutme-operasyonu-nasil-yapilir/
Add a comment...

Post has attachment
Kirpik ekimi uygulaması lokal anestezi altında uygulanan bir yöntemdir. Ense bölgesinden mikromotor yardımıyla alınan saç kökleri FUE tekniği ile kirpik bölgesine ekilmektedir. Ayrıca kaş için vücudun diğer bölgelerinden de kıl kökleri alınabilmektedir. Fakat yapılan araştırmalar ve uzun deneyimler sonucu ense bölgesinden alınan saç köklerinin en iyi sonuçları verdiği görülmektedir. Vücudun diğer bölgelerinden alınarak ekilen saç kökleri ense bölgesinden alınan kökler kadar dayanıklı olmamaktadır. Ayrıca diğer bölgelerden alınan kıl köklerinin çıkış yönleri farklılıklar gösterebilmektedir. Uygulama 1-2 saat kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Eğer işlem lokal bir alanda uygulanacaksa bu durumda işlemlerin süresi yarım saate kadar düşebilmektedir. Operasyon son derece konforlu şartlarda gerçekleştirilirken alınan sonuçlar da son derece olumludur. Uygulama sonrasında hasta işine ve sosyal yaşamına geri dönebilmektedir. Detaylar:

https://www.turabismayilov.com.tr/kirpik-kas-ekimi-tedavisi/
Tel(Whatsapp): +90 532 232 20 44

#kaşekimi #kirpikekimi #saçekimi #hairtransplantation #sakalekimi #biyikekimi #plastikcerrahi #plasticsurgery
PhotoPhotoPhoto
9.06.2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Göz altında torbalanma denilen problem aslında bir çeşit fıtıklaşma dır. Normalde göz boşluğunun ön duvarını oluşturan ve gençlik yaşlarında aslında çok gergin olan ve sert olan septum dediğimiz bir yapının yıllar içerisinde zayıflaması sonucu arkasındaki basıncı artık kaldıramaz hale gelmesiyle oradaki yağların dışarıdan görünür duruma gelmesidir.

Devamı için... https://www.turabismayilov.com.tr/goz-alti-torbalarinin-olusma-sebebi-nedir/
Add a comment...

Post has attachment
Göğüs büyütme operasyonu öncesi, sonrası gibi bir bütündür ve ayrı ayrı düşünülmemesi gerekir. Operasyon öncesinde bu alanda uzman bir hekimi bulmanız gerekir.

Devamı için... https://www.turabismayilov.com.tr/gogus-buyutme-operasyonu-oncesinde-bilinmesi-gerekenler-nelerdir/
Add a comment...

Post has attachment
Zayıflamak, incelmek, fit olmak ve dahası. Bu tür sözcükler bir çok kişinin gözlerini kamaştırıyor. Zayıflamak uzun soluklu bir süreçtir. Diyet ve spor sonrasında vücudumuzun bazı bölgelerinde yağ cepleri kalıcılığını devam ettirebiliyor.

Devamı için... https://www.turabismayilov.com.tr/lazer-lipoliz-bolgesel-incelme-icin-nasil-bir-yontemdir/
Add a comment...

Post has attachment
Lazer burun estetiği kavramı aslında çok fazla karıştırılmaktadır. Ameliyatsız burun estetiğinde, açık teknikte ve kapalı teknikte lazer burun estetiği işlemi ek olarak yapılabilmektedir.

Devamı için... https://www.turabismayilov.com.tr/lazer-burun-estetigi-islemi-nedir/
Add a comment...

Post has attachment
Lazer liposuction yaptıracağınız zaman öncelikle gerçekçi beklentilerinizin olası gerekiyor. Lazer liposuction işleminde bölgesel yağ fazlalıkları inceltilerek vücut daha düzgün ve orantılı bir şekle getirilir.

Devamı için... https://www.turabismayilov.com.tr/lazer-liposuction-yaptiracak-kisiler-nelere-dikkat-etmeli/
Add a comment...

Post has attachment
Lazer liposuction yöntemi mucizevi bir zayıflama yöntemi değildir. Lazer liposuctionda bölgesel yağlanma alanlarına bölgesel incelme işlemi yapılır. Bu sebepten dolayı hastanın gerçekçi beklentileri olması gerekir.

Devamı için... https://www.turabismayilov.com.tr/lazer-liposuction-isleminin-zararlari-var-mi/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded