بابی اندر فواید دایال آپ
شاید شما هم از مانند بسیاری از وب گردان عزیز از سرعت اینترنت دایال آپ ناراضی باشید.فقط کافی است مقاله ی زیر را بخوانید تا متوجه اثرات عمیق اینترنت دایال آپ در پیش رفت خود و موفقیت خود آگاه شوید و البته مطمینا در صورتی که از کاربران اینترنت پرسرعت هستید نیز این همه پول برای اینترنت پر سرعت ندهید و به کاربران اینترنت کم سرعت دایال آپ بپیوندید.
1-اینترنت دایال آپ باعث صرفه جویی در وقت میشود:
اینترنت دایال آپ با توجه به سرعت خود ،نهایتا قادر به لود خود متن اصلی وبسایت خواهد بود و دیگر زورش به نظرات بازدید کنندگان و تبلیغات نمیرسد،و این بسیار عالیست زیرا شما هم متن اصلی را خوانده اید و هم بیهوده وقت خود برای خواندن نظرات نگذرانده اید و هم چنین تبلیغات جیب خالی کن را هم در اینترنت نمیبینید .
2-شما را به انجام کارهایتان تشویق میکند:
در صورتی که شما مایل به لود یک صفحه اینترنتی بزرگ باشید و از اینترنت دایال آپ هم استفاده کنید ،مطمینا بیش از ده دقیقه باید انتظار بکشید و در این صورت است که شما میروید و کارهایتان را جلو میبرید و بعد به سر مرورگر خود و صفحه لود شده می آییپد.
من خودم در این چند روز که از دایال آپ استفاده میکنم در انتظار لود صفحات وب کار با یک ویرایشگ عکس را بلد شدم و کمی هم برنامه نویسی کردم.خیلی فایده دارد.
3- ترویج فرهنگ تمرکز بر روی کار فعلی:
کلا میگویند شما وقتی یک کاری را انجام میدهید باید تمرکز کاملتان روی آن باشد .
من شخصا وقتی اینترنت پرسرعت داشتم گاهی دوستانم زنگ میزدند و مجبور بودم با آن ها صحبت کنم(نه میفهمیدم تو نت دارم چی میخونم نه میفهمیدم دوستم داره چی میگه.) اما با دایال آپ اگر گوشی رابردارید اینترت قطع میشود شما یا باید وب گردی کنید یا باید با دوستانتان صحبت کنید.این هم از فلسفه ی این موضوع!
4- ایجاد شغل:
در صورتی که اینترنت ما سرعتش بالا بود آن و قت شما اگر فیلم میخواستید دانلود میکردید و به هم چنین نرم افزارو....
خوب پس تکلیف این همه سی دی فروشی و کلوپ و کافی نت چه میشود؟
5-تقویت صبر:
صبر در برابر مشکلات از عوامل موفقیت است اینترنت دایال آپ به دلیل کاملا واضحی صبر شما را افزایش میدهد مخصوصا وقتی بعد یک ساعت میایید و این ارور مرورگر را مشاهده میکنید که برای تقویت صبر گذاشته ام عکس دسکتاپ.
take too long time to respond.
6- جلوگیری از فعالیت درشبکه های اجتماعی و تماشای فیلم آنلاین :
درست است که فعالیت در گوگل پلاس و غیره و غیره جالب بنظر میرسد اما در واقع وقت انسان را هدر میدهند.
شاعر میگوید:
گر صفحه ی گوگل پلاست آمد با دایال آپ به سیم اینترنتت سلام من برسان(به به!!!!! چه کرده این شاعر!!!!)
این ها فوایدی چند از اینترنت دایال آپ بود باشد که شما هم از دایال آپ استفاده کنید.
به امید آن روز که تمام مردم جهان به سرعت اینترنت دایال آپ فعلی ایران برسند.
پ.ن:منظور از دایال آپ در متن دایال آپ ایران است.لطفا سیوال نفرمایید.
Shared publicly