Profile cover photo
Profile photo
businessinstitut
12 followers
12 followers
About
businessinstitut's posts

Post has attachment
Květen na Business Institutu patří vzdělávání v oblasti human resources. Už v úterý 16. 5. 2017 navštívíme konferenci HR Summit 2017, kde vystupujeme v roli partnera. Jste srdečně zváni! Více informací:
www.hrsummit.cz
www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-personalni-management-a-rizeni-lidskych-zdroju
Photo

Post has attachment
Pokud hledáte nové impulsy a výzvy v HR oblasti, doporučujeme již 20. ročník konference HR Know How 2017. Business Institut se i letos stal hrdým partnerem akce a doufáme, že se s vámi na místě potkáme:
24. 5. 2017, Slovanský dům v Praze.

Post has attachment
Další dva noví absolventi Business Institutu v programu MBA Management soft skills se s námi podělili o své dojmy ze studia: www.businessinstitut.cz/osobni-reference

Photo

Post has attachment
Jako partneři konference určené pro interní auditory a manažery jsme se vydali 19. 4. do Liberce. V rámci bohatého programu se účastníci dozvěděli i něco o studiu MBA na Business Institutu se zaměřením na Řídicí a kontrolní systém, Interní audit.
http://www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-ridici-a-kontrolni-system
Photo

Post has attachment
Minulý týden na Business Institutu proběhl bonusový seminář na téma Řízení vztahů s pacienty a se zákazníky. Za jeho vedení děkujeme Katce Koželské - naší lektorce z programu MBA Management a řízení ve zdravotnictví. Více informací o manažerském vzdělávání ve zdravotnické oblasti na: www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-management-ve-zdravotnictvi

Photo

Post has attachment
Hledáte možnosti dalšího profesního rozvoje a kariérního růstu? Svěřte se do rukou odborníků:
www.businessinstitut.cz/proc-si-zvolit-prave-business-institut
Photo

Post has attachment
Etické jednání podniků a organizací začíná být stále častějším tématem byznysmenů i u nás. Ty nejčastější etické přešlapy vrcholových manažerů představil na bonusovém semináři studentům a absolventům Business Institutu Denis Anděl, majitel společnosti Indigo Solutions.
www.businessinstitut.cz
PhotoPhotoPhotoPhoto
29.03.17
4 Photos - View album

Post has attachment
Mezi specialisty z oblasti informačních technologií panuje velká konkurence. Jak uspět v IT světě a vystoupit z davu?

Post has attachment
Spustili jsme přihlašování do JARNÍHO studijního cylku. Máte na výběr z 21 MBA programů a studia LLM. Jaká bude vaše volba? Až do neděle 26. 3. 2017 můžete navíc získat mimořádnou slevu a začít studovat za 89.000 Kč bez DPH.
www.businessinstitut.cz
Photo

Post has attachment
I v tomto roce se Business Institut stal partnerem IT konference Cloud Computing v praxi. Přijďte najít odpovědi na aktuální otázky z oblasti cloudových řešení. Když se navíc zastavíte u našeho stánku, dozvíte se důležité informace o programu MBA Řízení informačních technologií.
23. 3. 2017 od 9:00 hodin v Paláci Charitas (Karlovo náměstí 5, Praha)
Wait while more posts are being loaded