Profile cover photo
Profile photo
INLOGIC Sp. z o.o. Sp. K. - Inteligentne budynki
16 followers
16 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że INLOGIC jest oficjalnym partnerem austriackiej firmy Schrack Seconet – jednego z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie.

#Schrack #SchrackSeconet #partner #ppoż #bezpieczeństwo

Więcej informacji: http://www.inlogic.pl/aktualnosc/112/wspolpraca-z-schrack-seconet
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza kolejna realizacja zlokalizowana jest w Modlniczce w pobliżu północno-zachodniej granicy Krakowa. Galeria handlowa Futura Park to dwukondygnacyjny obiekt o łącznej powierzchni 44 000 m2. Zapewnienie bezpieczeństwa w sytuacji kryzysowej w obiekcie handlowym, w którym może przebywać jednocześnie kilka tysięcy osób to szczególne wyzwanie.

Więcej: http://www.inlogic.pl/realizacje/32/futura-park-krakow

#Kraków #FuturaPark #galeria #realizacja #ppoż #ssp #bezpieczeństwo #architektura
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz producent Bab Technologie doceniony! Wizualizacja do zarządzania inteligentnym budynkiem w standardzie KNX – CUBEVISION 2 została wyróżniona prestiżową nagrodą German Innovation Award 2018!

Dzięki CUBEVISION klient posiada cały system zarządzania skonfigurowany w jednym przyjemnym i eleganckim panelu sterowania – tablecie, smartfonie czy laptopie.#BABTECHNOLOGIE #INLOGIC #smarthome #KNX #CUBEVISION #award #nagroda #inteligentnydom #dominteligentny #inteligentnybudynek #budynekinteligentny #architektura #elektryka
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato 2018, na dworze ciepło i słonecznie, a wydajność fotowoltaiki bije rekordy. Wszyscy nasi klienci są bardzo zadowoleni z pogody w tym roku, a jeden z nich uzyskał (na stan dzisiejszy) już 96% przewidywanego uzysku rocznego.

➡️ Z roku na rok przybywa instalacji fotowoltaicznych w Polsce, nie tylko ze względu na rosnącą świadomość użytkowników i troskę o środowisko. Argumentem za inwestycją jest również jej opłacalność. Słońce to nieograniczone źródło energii. Z chęcią zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa instalację fotowoltaiczną!

#fotowoltaika #sun#energia #energy #słońce #realizacja #lato #summer #holiday #eco #panele #pv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Goście, którzy czują się bezpiecznie w danym hotelu, chętnie do niego wracają.
INLOGIC pomógł w zapewnieniu bezpieczeństwa w Baltic Park Molo w Świnoujściu.


Więcej: http://www.inlogic.pl/realizacje/31/hotel-baltic-park-molo-apartments

#hotel #ppoż #ssp #bezpieczeństwo #realizacja #BalticParkMolo #Świnoujście #morze #plaża #morzebałtyckie
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obiekty hotelowe są zaliczane do grupy budynków szczególnie narażonych na występowanie pożaru. W przypadku zagrożenia zdrowia, życia i mienia ludzi, instalacja przeciwpożarowa nie może dopuścić do jakiegokolwiek błędu. Pomogliśmy w zapewnieniu bezpieczeństwa gościom hotelu Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Więcej informacji w "Budującym lipcu" http://inlogic.pl/realizacje/31/hotel-baltic-park-molo-apartments

#hotel #PPOŻ #INLOGIC #system #przeciwpożarowy #realizacja #BalticParkMolo #Świnoujście #bezpieczeństwo
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ważną marką w sklepie INLOGIC jest RAVELL®. W ofercie można znaleźć panel obrotowy albo całą ścianę umożliwiającą maksymalne wykorzystanie niewielkiej powierzchni, zapewniając przy tym niebanalną aranżację pomieszczenia. Użytkownik może dowolnie obracać telewizorem, panelem z telewizorem oraz całą ścianą lub jej fragmentem. W chwilę można przesunąć telewizor do drugiego pokoju lub zwyczajnie go ukryć.

#INLOGIC #RAVELL #instalacje #AV #multiroom #winda #telewizor #tv #sklep
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.07.2018
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Z ogromną satysfakcją informujemy o tej inwestycji w naszym „Budującym miesiącu” – cyklu, w którym przedstawiamy nasze realizacje. W tym najwyższym obiekcie biznesowym między Berlinem a Trójmiastem, wykonujemy wszystkie instalacje elektryczne i teletechniczne, od średniego napięcia do ostatniego gniazdka internetowego.

Przed Państwem Hanza Tower!
http://inlogic.pl/realizacje/30/hanza-tower

#HanzaTower #Szczecin #budowa #architektura #budynek #realizacja #INLOGIC
Photo
Add a comment...

Post has attachment
19 maja zgodnie z zapowiedzią, Defabryka oddała swoją industrialną przestrzeń w ręce wielu utalentowanych artystów. Atrakcji we wnętrzu tej niecodziennej galerii nie zabrakło.

Cała fotorelacja: http://www.inlogic.pl/aktualnosc/110/noc-muzeow-2018-w-defabryce


#NocMuzeów #nocmuzeów2018 #museumnight #Warszawa #duchnicka3 #Defabryka #wystawa #INLOGIC #malarstwo #sztuka #art
PhotoPhotoPhoto
21.05.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie określenie „inteligentny budynek” jest popularne, mocno nadużywane, a kluczowy termin BMS najczęściej niezrozumiały. W kilku zdaniach na blogu przybliżamy to pojęcie. Zachęcamy do lektury! goo.gl/67W1YT

#inteligentnybudynek #budynekinteligentny #smartbuilding #BMS #KNX #smartcity #smart #architektura #architecture #electrician
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded