Profile cover photo
Profile photo
Obsesyjna
92 followers -
O obsesji czytania i nie tylko...
O obsesji czytania i nie tylko...

92 followers
About
Posts

Post has attachment
Zachwytów nie było, ale "Mitologię nordycką" Neila Gaimana czytało się przyjemnie. Idealna lektura na chłodne, jesienne wieczory z herbatą i pod kocem ;)

Post has attachment
W październiku zapowiada się wiele ciekawych nowości wydawniczych, wybrałam kilka z nich :) Zapraszam, może Wam coś wpadnie w oko ;)

Post has attachment
"Pod skórą" to szokująca, piękna, mroczna i nietypowa powieść. Zawiera w sobie wielowymiarowość, którą autor w przewrotny sposób ujawnia strona za stroną. Nic w tej książce nie jest takie, jakim się wydaje.

Post has attachment
"Pochwała cienia" to niesamowicie inspirujący esej o japońskiej estetyce z 1933 roku. Lektura dzieła Tanizakiego to uczta dla zmysłów.

Post has attachment
"Polska odwraca oczy" to szokujące i wstrząsające historie z "naszego podwórka". Justyna Kopińska pokazuje obraz społeczeństwa polskiego i systemu odarty z pozorów.
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Świetnie napisany, trzymający w napięciu, inteligentny i wciągający thriller. Marisha Pessl na ponad siedmiuset stronach umieściła intrygującą historię, skłoniła do refleksji i dostarczyła rozrywki na wysokim poziomie.

Post has attachment
Kontynuacja "Szóstki Wron" nie urzekła mnie tak jak pierwsza część, ale "Królestwo kanciarzy" to bardzo przyjemna, pełna zaskakujących zwrotów akcji, przekrętów i osobistych dramatów przygodówka z fantastyką w tle. Kolejna dobra pozycja z gatunku literatury młodzieżowej.

Post has attachment
Jeśli macie ochotę na mocny, pełen naturalistycznych opisów i brutalny thriller, sięgnijcie po "Ubezwłasnogłowionych" szkockiego pisarza Stuarta B. MacBride'a. To naprawdę ostra mieszanka gatunków i gwarantowany wzrost poziomu adrenaliny.

Post has attachment
Garstka zapowiedzi wydawniczych na upalnie rozpoczęty miesiąc sierpień ;) trochę fantastyki, biografii, poradników i nutka thrillera. Zapraszam.

Post has attachment
Lekko nie było. Styl Jacka Dukaja jest specyficzny, trudny, ale kuszący. "Perfekcyjna niedoskonałość" to propozycja dla czytelnika zaprawionego w bojach twardej fantastyki naukowej.
Wait while more posts are being loaded