Profile cover photo
Profile photo
Obsesyjna
77 followers -
O obsesji czytania i nie tylko...
O obsesji czytania i nie tylko...

77 followers
About
Obsesyjna's posts

Post has attachment
Mole książkowe też mają swoje nietypowe nawyki ;) Zapraszam na bloga, gdzie czeka wpis o interesujących, dziwnych i osobliwych zwyczajach czytelniczych. 

Post has attachment
Zapraszam na przedpremierową opinię po lekturze książki "Pył Ziemi" Rafała Cichowskiego, która ukarze się w księgarniach 29 marca. Odważna wizja przyszłości, pełna przygód i zaskakujących zwrotów akcji. 

Post has attachment
W przedweekendowym nastroju zapraszam Was na krótką opinię o biografii amerykańskiego wizjonera, Elona Muska :) To jedna z osób, których dokonania śledzę na bieżąco i podziwiam.

Post has attachment
"Mleko i miód" to wyjątkowa forma przekazu literackiego. Moim zdaniem, każda kobieta powinna mieć tę książkę w swojej biblioteczce. To nie są ckliwe wierszyki, to autentyczna kobiecość – jej jasne i ciemne strony.

Post has attachment
Dawno nie było u mnie kryminału, pora nadrobić zaległości ;) Zapraszam na krótką opinię o debiucie Antonio Manziniego, "Czarna trasa."

Post has attachment
Serdeczne życzenia dla wszystkich Kobiet 💐
Chciałabym poznać Was z wielkimi autorkami fantastyki. Kobiety doskonale radzą sobie w twórczości postrzeganej jako typowo „męska”. Gatunki takie jak fantasy czy SF, a zwłaszcza klasyki, kojarzą się głównie z męskimi nazwiskami. Pora to zmienić ;)

Post has attachment
Kolejna powieść Waltera Tevisa, którą przeczytałam i którą mogę polecić każdemu, nie tylko miłośnikom science-fiction. 

Post has attachment
Są wśród Was miłośnicy astronomii? Jeśli tak, na blogu pojawiła się opinia o "Miesięcznym przewodniku po niebie" - doskonałej pozycji dla początkujących, i nie tylko, obserwatorów nieba :) 

Post has attachment
Pierwszego dnia marca zapraszam Was na subiektywny przegląd zapowiedzi czytelniczych tego miesiąca. Głównie kryminał, fantastyka i sci-fi :)


Post has attachment
"Kiedy w blasku wiosennego słońca przemierzam stare wyjeżdżone zielone autostrady, mając ocean po swojej prawej, a puste pola po lewej stronie, czuję się wolny i silny. Nie mógłbym się tak czuć, gdybym nie czytał książek. Cokolwiek mnie spotka, dziękuję Bogu za to, że potrafię czytać i mogłem prawdziwie dotknąć umysłów innych ludzi."
Wait while more posts are being loaded