Profile cover photo
Profile photo
Freekids
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Przebywanie na świeżym powietrzu to największa atrakcja dla dziecka. Dzisiejsze czasy jednak znacznie ograniczają możliwość zabawy na podwórku czy placu zabaw, a szkoda, bo jest to najbardziej efektywne spędzanie wolnego czasu, które całościowo rozwija orgiazm młodego człowieka. O tym jak zabawa na świeżym powietrzu wpływa na Twoją pociechę, przeczytasz w dzisiejszym artykule.

#bezpieczneplacezabaw #placezabawmetalowe #placezabawproducent #placezabawzdrewna #placezabawproducent #bujakiplaczabaw #domekplaczabaw #huśtawkawagowa #zjeżdżalniedladzieciproducent
Add a comment...

Post has attachment
Public
Pewność siebie i wysoka samoocena to bezcenna wartość. Posiadając je, łatwiej idzie się nam przez życie, odważniej sięgamy po sukces i jesteśmy szczęśliwsi. Podwaliny tych cech powstają w dzieciństwie. To rodzice mają najważniejszy wpływ na to, jak dziecko będzie się ze sobą czuło. Dlatego dziś podpowiadamy, jak rozwijać w dzieciach zdrowe poczucie pewności siebie. Zapraszamy do lektury.

#bujakiplaczabaw #huśtawkidladzieci
Jak wychować pewne siebie dziecko?
Jak wychować pewne siebie dziecko?
bezpieczny-plac-zabaw.pl
Add a comment...

Post has attachment
Public
Plac zabaw to jedno z ulubionych miejsc każdego dziecka. Zabawa na świeżym powietrzu z innymi dziećmi to jest to, co maluchy lubią najbardziej. Okazuje się jednak, że wizyta na placu zabaw to dla dziecka nie tylko rozrywka, ale także intensywny sposób na wsparcie rozwoju fizycznego, emocjonalnego i intelektualnego. Poznajcie największe korzyści tej zabawy.

#bujakiplaczabaw #domekplaczabaw #drewnianeplacezabaw #placezabaw #karuzeladziecięca #karuzelaplaczabaw #huśtawkimetalowe #huśtawkidladzieci
Add a comment...

Post has attachment
Public
Cały dzień w przedszkolu to nie lada wyczyn dla młodego organizmu. Często zapominamy, że dziecko to nie mały dorosły i nie jest w stanie znieść tyle zadań w dniu, co my. By lepiej zrozumieć, jak czuje się nasza pociecha po powrocie do domu, przeczytajcie dzisiejszy artykuł, którym tłumaczymy najczęstsze dziecięce zachowania po wyjściu z przedszkola.

#drewnianeplacezabaw #drewnianeplacezabawproducent #drewnianeplacezabawdladzieci #placezabawdlaprzedszkoli
Add a comment...

Post has attachment
Podstawowym elementem szczęśliwego życia, są satysfakcjonujące relacje. Jak uczyć nasze dzieci nawiązywania ciepłych i życzliwych kontaktów, by w przyszłości tworzyły szczęśliwe związki i przyjaźnie? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

#placezabaw #placezabawdlaprzedszkoli #placezabawdladzieci
Add a comment...

Post has attachment
Jak wychować szczęśliwe dziecko? To pytanie zadaje sobie każdy rodzic. W dzisiejszym artykule opisujemy nawyki, które warto kształtować w dziecku od kołyski, by jego życie mogło być pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

#certyfikowaneplacezabaw #domekplaczabaw #placezabawdladzieci
Add a comment...

Post has attachment
Jak zachęcić dziecko do uprawiania sportu? Sam zacznij go uprawiać! Przykład idzie z góry, a maluchy zawsze chcą być takie jak rodzice. Postaw wiec na wspólną aktywność fizyczną już od najmłodszych lat twojej pociechy. To z pewnością zaprocentuje w jego przyszłości.

#bujakiplaczabaw #placezabawdladzieci
Add a comment...

Post has attachment
Kombinezon to idealne ubranie dla dziecka na zimę. Ale jak wybrać ten najlepszy spośród tylu modeli? Przeczytaj nasz poradnik, a gwarantujemy, że dokonasz słusznego wyboru na zakupach.

#domekplaczabaw #drewnianeplacezabawdladzieci #huśtawkidladzieci
Add a comment...

Post has attachment
Zima nie sprzyja odporności naszych pociech. Szczególnie ujemne temperatury mogą wywołać u nich niechcianą infekcję. Warto więc zabezpieczyć nasze pociechy przed szkodliwym działaniem mrozu. Jak to zrobić? Przeczytaj w dzisiejszym artykule.

#domekplaczabaw #drewnianeplacezabawdladzieci #huśtawkimetalowe #karuzeladziecięca #placezabawdlaprzedszkoli
Add a comment...

Post has attachment
Mózg to najważniejszy organ w całym ciele człowieka. To on decyduje o każdej czynności, jaką wykonamy. Dlatego też jego rozwój już od pierwszych dni życia przebiega tak intensywnie. Już w pierwszym roku życia mózg zwiększy swoje rozmiary trzykrotnie, by osiągnąć ostateczną masę w wieku 5 lat. Ten wymagający dla naszego dziecka czas warto wesprzeć, odpowiednim podejściem.

#huśtawkidladzieci #placzabawdladzieci #placezabawmetalowe #placezabawdlaprzedszkoli #placezabawzdrewna
Jak wspomóc rozwój mózgu dziecka?
Jak wspomóc rozwój mózgu dziecka?
bezpieczny-plac-zabaw.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded