Profile cover photo
Profile photo
Tomáš Kübel
169 followers
169 followers
About
Tomáš's posts

Právě jsem si prožil situaci a pochopil, proč se více lidí nezapojuje do tvorby a úpravy map.
Chtěl jsem zakreslit dvě malá parkovišťátka - jedno vedle školky, cca 8 míst, druhé hned o kousek vedle, cca 4 místa u hospody. Jezdím tam pro dceru do školky a Waze tam o žádném parkování neví, tak jsem si řekl, proč to nepřidat...
Přidám jedno, přidám druhé a čekám na potvrzení někoho s úrovní 2. Po chvíli jsem si všiml, že první parkoviště zmizelo, reload stránky a druhé je taky v kopru. Načež jsem se dozvěděl v chatu, že:
- jsem nečetl wiki
- neprošel si tutoriály
- nemám nainstalované skripty
- parkoviště pod 15 míst se nemají kreslit! (přitom je tam kolonka na počet míst s informací 0-10, takže what the fuck?!)
- je to prý kvůli viditelnosti v aplikaci
- ty kolonky se nemají vyplňovat! (opět WTF?!)


Jako šofér neřeším, jak moc ten chlívek je vidět na mapě v aplikaci, ale je pro mě důležité vědět, že tam nějaká parkovací stání jsou. A raději malé, špatně viditelné než tu informaci nemít vůbec. Já teda netuším, kdo tahle doporučení a omezení vytváří, ale příště se taky vyseru cokoliv někam zadávat...

Protože ve chvíli, kdy i pro jednoduché úpravy map, které jsou navíc dělány v rámci GUI na webu podle příslušných kolonek, pak nejsou přijímány pro nějaké nadřazené vnitřní pravidla pro editory, kdy je nutno studovat tutoriály, procházet wiki, instalovat jakési skripty i pro zakreslení jednoduchých parkovacích ploch, tak to je teda jeden velký opruz... A pak je něco teda hodně špatně.

Založil jsem dceři účet na GMail a zapomněl jsem heslo. Proces obnovy pro mě nějak nefunguje, protože zřejmě neodpovídám na otázku o době založení správně (popravdě ani netuším rok, natož pak měsíc). Jaké jsou další možnosti? Poradí mi +Google Česká republika?

Post has attachment
Nové hlasy ve Waze - Clarkson, Hammond a May :-) Zkoušel je už někdo?
Photo

Post has attachment
Ne že by ty body byly k něčemu důležité, ale po poslední reinstalaci Waze na iOS se to celé nějak rozsypalo.
Neustále mi tvrdí, že jsem nováček, ale zároveň ví, že mám nějakých 32 000 bodů...
PhotoPhotoPhoto
20.12.16
3 Photos - View album

Post has shared content
Zdravím všechny. Zdravím z Ostravy . 11. - 12. 11. plánujeme další workshop - Linux Basics. Abychom byli schopni dodat kvalitní školení pro naše účastnice potřebujeme špičkové trenéry. Chceš se s námi podílet na tvorbě obsahu školení a na školení samotném? Dej nám o sobě vědět ggcostrava@gmail.com!!!

Vypli Twitter! Panika za 3, 2, 1 teď!

Post has attachment

To že Sosáč neoznačí shlédnuté položky automaticky jako shlédnuté, to dělá jen u mě (RPi2 OSMC, Win7), nebo je to obecný problém?

Post has attachment
Jak se teď hlásí události v protisměru? Několikrát se mi teď stalo, že jsem chtěl nahlásit něco v protisměru (havárie, kolona, odstavené auto) a nikdy jsem na to během té jízdy nepřišel a raději se dál věnoval řízení. A teď, v klidu u piva, na to taky nemůžu přijít.
Photo

Narazil jsem na neppříjemnou chybu u pluginu iVysílaní: Pokud máte v uživatelském jménu v rámci OS diakritiku, pak plugin nějak dodrbe cestu, viz: ERROR: [iVysílání — Česká televize] ['Traceback (most recent call last):\n', ' File "C:\\Users\\Tom\xe1\x9a\\AppData\\Roaming\\Kodi\\addons\\plugin.video.ivysilani\\addon.py", a doplněk nefuguje.
V uživatelském profilu manželky to už jde v pohodě. Napadá někoho nějaký workaround?
Wait while more posts are being loaded