Profile cover photo
Profile photo
Pawel Oltuszyk
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
Czy można starać się o odszkodowanie za wypadek który miał miejsce w Wielkiej Brytanii, jeżeli poszkodowany na stałe mieszka w innym kraju?
Optimal Claim odpowiada: jeżeli do wypadku doszło na terenie Wielkiej Brytanii to można starać się o odszkodowanie na zasadach Brytyjskich. Nie ma znaczenia czy poszkodowany poruszał się pojazdem zagranicznym czy angielskim gdy doszło do wypadku na drodze lub jeżeli mówimy o wypadku w pracy, pracował tylko jeden dzień.
Nasza firma zajmuje się roszczeniami osób które wróciły do Polski, a w momencie wypadku pracowały bądź przebywały na terenie Wielkiej Brytanii tylko sezonowo . Klient jest informowany o postępach w sprawie listownie, mailowo lub telefonicznie. Nasze linie są otwarte 24h na dobę.
Czek z odszkodowaniem zostaje wysłany na wskazany przez klienta adres w danym kraju zamieszkania bądź wpłacony na wskazane konto bankowe.
Jeżeli miałeś wypadek na terenie Wielkiej Brytanii to zgłoś się do nas pod numer 07546785771 lub poprzez naszą stronę http://www.optimalclaim.co.uk/zglos-wypadek
#optimalclaim #odszkodowanie #odszkodowania #wypadek #wypadki #wypadki_drogowe #wypadki_w_pracy  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded