Profile cover photo
Profile photo
Vodafone CZ
47,402 followers -
Oficiální Google+ stránka českého Vodafonu
Oficiální Google+ stránka českého Vodafonu

47,402 followers
About
Posts

Post has attachment
Přihlaste se na #mobileDrink, dokud máme místa 🙌 Konat se bude ve čtvrtek 16.11. večer v centru Prahy. Víc info a přihlášení na https://mobilenet.cz/clanky/mobiledrink-10-v-praze-uz-ve-ctvrtek-prihlaste-se-tady-a-ted-33945
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Díky nejlepšímu pokrytí naší LTE sítí si teď můžete pevný internet zřídit skoro všude – s rychlostí až 30 Mbit/s a neomezeným datovým limitem :-)
Víc se o Pevném internetu dozvíte na http://tam.je/pevnyinternet
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A je to tady. Spouštíme VoLTE a Wi-Fi volání také pro iPhone 📱
Užijete si tak mnohem rychlejší spojení a vyšší kvalitu hovoru. Díky Wi-Fi volání se navíc dovoláte i z místa, kde není pokrytí mobilním signálem, a ze zahraničí si zavoláte, jako byste byli v ČR :-)
VoLTE a Wi-Fi volání můžete nyní využít na iPhone 6 a všech novějších modelech s aktuální verzí iOS. VoLTE vám poběží automaticky, Wi-Fi volání si můžete zapnout v menu Nastavení - Telefon. Kdyby vám podpora nenaskočila automaticky, stačí jít do Nastavení - Obecné - Informace a přijmout aktualizaci nastavení operátora.
Podrobnější informace o obou službách najdete tady:
Wi-Fi volání ➡️ https://www.vodafone.cz/wifivolani/
VoLTE ➡️ https://www.vodafone.cz/volte/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Právě jsme otevřeli přihlašování na plzeňský #mobileDrink. Uskuteční se ve čtvrtek 22. září večer a jako obvykle si budete moct zkusit plno zajímavých zařízení, virtuální realitu nebo třeba jízdu Teslou. Počet míst je obsazený, tak neváhejte dlouho :-) Přihlašování najdete v článku.
Add a comment...

Post has attachment
Novou Škodu #KODIAQ  budete mít pod palcem, doslova ☺ Díky službě Care Connect a síti Vodafonu zjistíte, zda je vůz zamčený, snadno ho najdete nebo rychle přivoláte pomoc. A to zdaleka není vše, víc najdete v článku.
Add a comment...

Post has attachment
Plníme podmínky z LTE aukce a už podruhé jsme Česko pokryli LTE sítí.
V současné době plníme povinnost pokrytí v 32 okresech typu A (s nižší hustotou populace), což je o dva více, než bylo požadováno v kritériích aukce, ale i v dalších 33 okresech typu B. Díky více než 4300 LTE vysílačů je rychlý mobilní internet 4G LTE dostupný pro 98,7 % obyvatelstva ČR.
Add a comment...

Byli jste ve Varech na pláži? Tak to pro vás máme malé překvapení. Soutěž o nadupanej tarif #jetovtobě s 10 GB dat za exkluzivní cenu.
Stačí vyplnit malou anketu o tom, jak se vám u nás líbilo. 300 nejkreativnějších příspěvků odměníme. Soutěžte do 7. srpna 23:59 h.

Soutěžit můžete na: http://tam.je/vdotaznik Podmínky soutěže: http://tam.je/jpravidla
Add a comment...

Post has attachment
Dnes jsme spustili volání přes LTE (VoLTE) a Wi-Fi sítě. A jako první operátor opravdu ve velkém.
Wi-Fi volání si užijete s tarifem i předplacenou kartou a můžete díky němu volat a být na příjmu i v místech, která nejsou pokryta mobilním signálem. Ať už jste v Česku nebo v zahraničí. Jako jedni z prvních na světě máme pro Wi-Fi volání i aplikaci, stačí mít telefon s OS Android 4 a vyšší, připojení k Wi-Fi a můžete volat :-) Přečtěte si o novinkách víc:
➡ Wi-Fi volání http://www.vodafone.cz/wifivolani
➡ VoLTE http://www.vodafone.cz/volte
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Komu se nelení, tomu kvete signál. A že opravdu neleníme... Letos pro vás postavíme úplně nový vysílač v průměru každý den. Díky tomu si zavoláte a připojíte se přes LTE i v místech, kde to zatím nešlo.
Add a comment...

Post has attachment
"Operátor Vodafone představil nového zástupce řady Smart. Model platinum 7 se nově staví na její vrchol a špičkovým 2K displejem a další výbavou se snaží konkurovat těm nejlepším na trhu. Cena se přitom vešla těsně pod hranici 10 tisíc korun."
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded