Profile cover photo
Profile photo
Kopalnia Soli Bochnia - Szyb Campi
17 followers
17 followers
About
Kopalnia Soli Bochnia - Szyb Campi's posts

Post has attachment
Weekend majowy coraz bliżej. Prognozy pogody na wiosenny długi weekend w tym roku nie są najlepsze, jednak wycieczka do Kopalni Soli w Bochni jest propozycją na majówkę zupełnie niezależną od warunków atmosferycznych.

Tutaj każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, swoich zainteresowań i możliwości. Turyści do wyboru mają kilka tras turystycznych o zróżnicowanym stopniu trudności.

W terminie od 29 kwietnia do 03 maja 2017 obowiązywać będzie zmieniony harmonogram zjazdów do kopalni.
Photo

Post has attachment
Godziny otwarcia Kopalni w Święta Wielkanocne

W Wielką Sobotę (15 kwietnia) zjazd do kopalni możliwy będzie tylko na poświęcenie pokarmów wielkanocnych w Kaplicy św. Kingi o godz. 10.00 (zjazd od godz. 9.15) i 11.00 (zjazd od godz. 10.00) - bilety do nabycia w Biurze Obsługi Turystycznej.
W Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny (16 i 17 kwietnia) kopalnia będzie nieczynna.
Photo

Post has attachment
Miło nam poinformować, że Kopalnia Soli Bochnia po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Druga edycja akcji organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną i odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 r. W ramach tego wydarzenia Kopalnia Soli Bochnia udostępnia w promocyjnej cenie (obejmującej rabat 50%) zjazd na trasę przyrodniczą z przeprawą łodzią (trasa o podniesionym stopniu trudności)

Post has attachment
Zapraszamy w emocjonującą podróż - trasa historyczna "Wyprawa w Stare Góry"

Post has attachment
Propozycja zajęć w oparciu o programy edukacyjne znajdujące się w ofercie Kopalni Soli w Bochni jest ciekawą alternatywą dla standardowych lekcji prowadzonych w obrębie klasy szkolnej.

Zdobywanie nowej wiedzy odbywa się tu w znacznej części poprzez własną aktywność i zabawę, natomiast dzięki angażowaniu w ten proces wielu zmysłów, jest to forma atrakcyjna i przystępna dla przedstawicieli różnych stylów uczenia się, którzy mogą tutaj zobaczyć nowe rzeczy, wysłuchać ciekawych opowieści, dotknąć niecodziennych przedmiotów, a także samemu aktywnie zaangażować się w interesujące zadania i wyzwania.

Zapraszamy jeszcze do końca marca obowiązują ceny sezonu niskiego!
http://kopalnia-bochnia.pl/dladzieci/index

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Tak Nowy 2017 Rok powitali Goście, którzy bawili się na Balu Sylwestrowym w Kopalni Soli w Bochni

Post has attachment
Podziemna pasterka to wielkie wydarzenie w kopalni. Kaplica jest wtedy pięknie przystrojona, niejako przywdziewa swój świąteczny bożonarodzeniowy płaszcz.
W tym roku uroczyste msze odprawione zostaną o godz. 8.30 i 11.00. Chętnych co roku jest coraz więcej, dlatego wymagana jest rezerwacja bietów a dochód z ich sprzedaży tradycyjnie już przeznaczony będzie na cele charytatywne.

Post has attachment
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na jedyny oskarowo wyreżyserowany Sylwester 2016 w Kopalni Soli Bochnia. Czerwony dywan, blask fleszy, specjalnie przygotowana scenografia i największe gwiazdy sylwestrowej nocy – czyli właśnie Państwo sprawią, że w zabytkowej solnej komorze znajdującej się aż 250 metrów pod ziemią rozegra się akcja niezwykłego sylwestrowego filmu.

Post has attachment
Już niedługo w największej spośród kopalnianych komór – komorze Ważyn zostaną przeprowadzone prace modernizacyjne dzięki którym będziemy mogli zaproponować jeszcze bardziej komfortowe warunki a podziemne wnętrza zyskają nowe funkcjonalności.
Niezbędne prace będą prowadzone na przestrzeni najbliższych dwóch miesięcy dlatego od poniedziałku 3 października do 4 grudnia 2016 roku zwiedzanie kopalni odbywać się będzie bez wejścia do komory Ważyn i możliwości skorzystania z podziemnej zjeżdżalni. Na czas trwania remontu wprowadzony zostanie też zmieniony cennik opłat za wstęp do kopalni.
Zakończenie prac i otwarcie komory w nowej odsłonie, planowane jest na początek grudnia.

Photo
Wait while more posts are being loaded