Profile cover photo
Profile photo
PLUS FHU Autoryzowany partner Karcher
4 followers -
Firma PLUS - Partner Karcher. Sprzedaż i serwis urządzeń firmy Karcher. W ofercie Firmy PLUS - Partner Karcher znajdziecie Państwo wszystkie urządzenia jakie produkuje Karcher. Maszyny i urządzenia firmy Karcher ze względu na swoją niezawodność i łatwość w obsłudze są liderem w sprzedaży na całym świecie .
Firma PLUS - Partner Karcher. Sprzedaż i serwis urządzeń firmy Karcher. W ofercie Firmy PLUS - Partner Karcher znajdziecie Państwo wszystkie urządzenia jakie produkuje Karcher. Maszyny i urządzenia firmy Karcher ze względu na swoją niezawodność i łatwość w obsłudze są liderem w sprzedaży na całym świecie .

4 followers
About
PLUS FHU Autoryzowany partner Karcher's posts

Post has attachment
Akumulatorowy zestaw do czyszczenia okien

WV 50 Plus to pierwsze elektryczne urządzenie z odsysaniem do optymalizacji czyszczenia powierzchni płaskich.

Innowacyjna funkcja ssania, zastosowana w WV 50 Plus sprawia, że czyszczenie okien staje się proste i szybkie. System zabezpiecza przed zamoczeniem powierzchni pod oknem.
Urządzenie gwarantuje higienicznie czystą pracę bez żadnych smug na powierzchni. WV 50 Plus to bardzo wygodne i poręczne urządzenie z bateryjnym systemem zasilania.
Butelka ze spryskiwaczem wyposażona w pad z mikrofibry. Środek czyszczący w skoncentrowanej formie zapewnia najlepsze rezultaty czyszczenia.
http://www.plus-karcher.com.pl/38,wv-50-plus.html
Photo

Post has attachment
Zamiatarka miejska do zastosowań komunalnych. Przeznaczona do zamiatania z odsysaniem zanieczyszczeń z terenów otwartych (parki, ulice, drogi publiczne, tereny przemysłowe itp.).

http://www.plus-karcher.com.pl/173.html
Photo

Post has attachment
DS 5800 , odkurzacz bezworkowy, polecany osobom cierpiącym na alergię. NOWOŚĆ !!! Czterostopniowy system filtracji niewymagający torebek filtracyjnych sprawia, że odkurzacz DS 5800 jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na alergie a także do wszystkich domów z małymi dziećmi. Dzięki filtrom: wodnemu i HEPA powietrze wylotowe jest przefiltrowane na poziomie 99,99% (cząstki powyżej 0,3 µm).
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Wielofunkcyjna szorowarka B 40 Karcher o wydajności 1800-2000 m2/h

Modułowa budowa szorowarki Karcher B 40 umożliwia skonfigurowanie dokładnie takiego urządzenia, jakie jest wymagane dla określonych, a zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Wymienne głowice czyszczące można dobrać pod kątem rodzaju (szczotkowe lub walcowe) i szerokości roboczej, a następnie uzupełniać je optymalnymi z uwagi na stopień twardości padami lub szczotkami walcowymi.

Dostępne są 4 rodzaje głowic: głowice walcowe o szerokościach szczotek 550 mm lub 450 mm, oraz głowice dyskowe o średnicach 430 mm lub 510 mm. Umożliwia to korzystanie z zalet technologii szczotek walcowych jak i tarczowych przy zakupie jednej maszyny. Ponadto głowice dyskowe dają możliwość pracy z padami do krystalizacji, padami diamentowymi w technologii Kärcher Twister, oraz padami z włosiem naturalnym. Urządzenia można też wyposażyćw szczotki z włosia naturalnego do polerowania podłóg.

Zasilane sieciowo (Ep), bądź bateryjnie (Bp), z systemem DOSE (precyzyjnego dozowania środka czyszczącego w zależności od potrzeb bieżących, bezpośrednio z opakowania) lub bez,Karcher B 40 C-W to urządzenia ciche (tryb pracy Eco ogranicza zużycie prądu) polecane do pracy np. w hotelach, placówkach medycznych, biurachi sklepach w godzinach ich otwarcia. Mobilne i zwrotne (możliwość pracy w wąskich korytarzach i niedużych pomieszczeniach) z systemem przechowywania akcesoriów na obudowie (uchwyty mopy, ściereczki, środki czyszczące) ułatwiającym operatorowi w trakcie pracy dostęp do niezbędnego wyposażenia. Centralnie umieszczona dźwignia regulacji położenia belki ssącej umożliwia wygodną obsługę osobom prawo i leworęcznym. Pracę dodatkowo ułatwia blokada zbiornika z systemem wentylacji oraz system szybkiego czyszczenia i napełniania zbiornika Quick Fill In.

http://www.plus-karcher.com.pl/305,b-40-c-w.html
Photo

Post has attachment
Nowość! Urządzenie wysokociśnieniowe Kärcher Balcony Cleaner K 2.200
Karcher K 2.200 Balcony Cleaner to poręczne urządzenie do mycia balkonów i tarasów. Pozwala czyścić szybciej i skuteczniej niż zwykła miotła lub mop. Idealne również jako drugie urządzenie wysokociśnieniowe.
Lekki i praktyczny Karcher K 2.200 Balcony Cleaner to idealne urządzenie do łatwego i skutecznego czyszczenia balkonów. Dzięki zabezpieczeniu przed kapaniem urządzenie może być przechowywane w szafie. Odporna na uderzenia obudowa chroni pompę i silnik przed uszkodzeniem. Korzystanie z urządzenia ułatwia ergonomiczny pistolet, duży włącznik oraz szybkozłącze. 
Photo

Post has attachment
Promocja Kärcher
Photo

Post has attachment
Oferujemy szeroką gamę produktów Firmy Kärcher: myjki, odkurzacze parowe, maszyny sprzątające, zamiatarki, szorowarki, szorowarki do czyszczenia ruchomych schodów, polerki, myjki wysokociśnieniowe z podgrzewaczem wody, odkurzacze przemysłowe, odkurzacze piorące, odkurzacz z filtrem wodnym, odkurzacze szczotkowe, urządzenia jednotarczowe, myjki do przemysłu spożywczego, urządzenia domowe, myjka do okien, stanowisko do prasowania, parownica, wytwornica pary, myjnie samochodowe, myjnie drobnych części, odśnieżarki, pompy ogrodowe, pompy hydroforowe, automaty do wykładzin, myjnie samochodowe Yello, środki chemiczne...

Zapraszamy! http://www.plus-karcher.com.pl/
Wait while more posts are being loaded