Profile cover photo
Profile photo
APTEKA mgr farmacji Katarzyna Gniedziejko
3 followers
3 followers
About
APTEKA mgr farmacji Katarzyna Gniedziejko's posts

Post has attachment
Osoby, które chorują na cukrzycę, muszą po każdym posiłku, jak również kilka razy w ciągu dnia, kontrolować poziom cukru we krwi. Najczęściej używa się do tego glukometru i specjalnych pasków, które umożliwiają szybkie zbadanie poziomu cukru. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia w naszych aptek (http://aptekapultusk.pl/kontakt/), gdzie w asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju glukometry. 
Photo

Post has attachment
Wiemy, że wakacje już się skończyły i prawdopodobnie większość z Państwa nie będzie już planować dłuższych wyjazdów, mimo wszystko przypominamy o dobrym zaopatrzeniu apteczki samochodowej. Jak mówi powiedzenie: "licho nie śpi", dlatego warto pomyśleć wcześniej o różnych ewentualnościach i zabezpieczyć się na przyszłość. Serdecznie zapraszamy do naszych aptek (http://aptekapultusk.pl/kontakt/)! 
Photo

Post has attachment
Osoby, które ciepią na nadciśnienie tętnicze, powinny mieć możliwość codziennego monitorowania swojego ciśnienia. Nie tylko w momentach gorszego samopoczucia, lecz także podczas rutynowych kontroli stanu ciśnienia po zażyciu odpowiednich leków. W naszej aptece znajdziecie Państwo ciśnieniomierze, które są intuicyjne i proste w obsłudze, takie, aby badany potrafił samodzielnie wykonać pomiar. Serdecznie zapraszamy do naszych placówek (http://aptekapultusk.pl/kontakt/).
Photo

Post has attachment
Sezon grypowy powoli się zbliża. Wraz z ochłodzeniem temperatur wzrasta ryzyko zachorowań, dlatego warto zabezpieczyć się przed ewentualnym zarażeniem, biorąc szczepionkę. W asortymencie naszych aptek znajdziecie Państwo szczepionki, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek. Adresy dostępne na stronie internetowej http://aptekapultusk.pl/.
Photo

Post has attachment
Niefortunny upadek, skręcona kostka, złamana noga - to sytuacje, które mogą spowodować trudności z chodzeniem. W tej sytuacji bardzo przydatne są kule łokciowe, które pomagają w przemieszczaniu się, bez narażania uszkodzonej nogi na nadwyrężenie. W asortymencie naszej apteki (http://aptekapultusk.pl/) znajdziecie Państwo kule w kilku rozmiarach. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty.
Photo

Post has attachment
Prowadzimy sprzedaż okularów do czytania. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej oferty oraz pomocy przy wyborze odpowiedniej wartości dioptrii, dopasowanej do Państwa wady wzroku. Pełen asortyment dostępny jest w naszych aptekach w Pułtusku. Lokalizację znajdą Państwo na stronie http://aptekapultusk.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
W ofercie naszych aptek znajdziecie Państwo kosmetyki lecznicze i pielęgnacyjne oraz dermokosmetyki takich marek, jak VICHY, LA ROCHE, AVENE, PHARMACERIS, EUCERIN, OILLAN, OILATUM, SVR, BIODERMA, IWOSTIN, SCHOLL, AA. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów i wzbogacamy asortyment o nowości pojawiające się na rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie http://aptekapultusk.pl/leki/. 
Photo

Post has attachment
W naszej aptece znajdą Państwo leki homeopatyczne takich marek jak: Dagomed, Heel, Boiron, Sanum. Czy wiedzą Państwo, że działanie tych leków nie jest spowodowane substancjami chemicznymi, tylko siłą energetyczną uzyskiwaną za pomocą potencjonowania i dynamizacji? Substancje używane do produkcji leków pochodzą z natury martwej lub ożywionej i stosowane są w dawkach podprogowych, w związku z czym substancje, nawet toksyczne, nabierają sił leczniczych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://aptekapultusk.pl/leki/. 
Photo

Post has attachment
Zdrowo się odżywiasz, nie palisz papierosów, nie nadużywasz alkoholu – myślisz, że dostarczasz swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów? Nie daj się zwieść pozorom. Ludzki organizm potrzebuje odpowiedniej suplementacji, a dostarczane składniki w codziennej diecie mogą być niewystarczające. Warto wtedy sięgnąć po sprawdzone suplementy, których szeroki asortyment znajdziecie Państwo w naszych aptekach w Pułtusku (http://aptekapultusk.pl/).
Photo

Post has attachment
Która z Pań nie chciałaby się pochwalić wspaniałą figurą? Chyba każda z nas marzy o tym, aby bez kompleksów wyjść na plażę w bikini. Czasami jednak to, co widzimy w lustrze nie jest spełnieniem naszych pragnień. Warto wtedy zmienić nawyki żywieniowe, a także sięgnąć po preparaty wspomagające odchudzanie, aby efekty były widoczne szybciej. Serdecznie zapraszamy do naszych aptek http://aptekapultusk.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded