Profile cover photo
Profile photo
Promiast Sp. z o.o. Biuro projektów i nadzoru budowlanego
2 followers
2 followers
About
Promiast Sp. z o.o. Biuro projektów i nadzoru budowlanego's posts

Post has attachment
Wykonujemy profesjonalne projekty domów, budynków mieszkalnych i usługowych. Z przykładami zrealizowanych przez nas projektów mogą Państwo zapoznać na stronie http://www.projekty-promiast.pl/galeria/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się m.in. szczegółowymi projektami modernizacji i przebudowy instalacji sanitarnych, gazowych, elektrycznych, i centralnego ogrzewania, wraz z węzłami cieplnymi, kotłowniami i wymiennikowniami. Więcej szczegółów na temat naszych prac zamieściliśmy na stronie http://www.projekty-promiast.pl/uslugi/.

Post has attachment
Profesjonalnie zajmujemy się wykonywaniem wysokiej jakości projektów budowlanych, a także usług z zakresu nadzoru budowlanego na terenie Sosnowca i województwa Śląskiego. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.projekty-promiast.pl/kontakt/, na której zamieściliśmy dane kontaktowe do naszego biura projektowego.

Post has attachment
Zajmujemy się wykonywaniem projektów budynków, instalacji, lokali oraz wielu innych usług, m.in. ekspertyz kominiarskich, a także zakładaniem ksiąg obiektów budowlanych. Więcej informacji na temat usług naszego biura projektowego zamieściliśmy na stronie http://www.projekty-promiast.pl/uslugi/.
Photo

Post has attachment
 Świadczymy nasze profesjonalne usługi już od ponad 20 lat! Przez ten czas nasze biuro projektowe, pracując dla klientów z terenów Katowic, Sosnowca, Będzina, Czeladzi i Dąbrowy Górniczej, wykonało setki wysokiej klasy projektów budynków i instalacji, a także nadzorów budowlanych. Dzięki naszemu zaangażowaniu, wysokim kwalifikacjom i profesjonalnemu podejściu, klienci wielokrotnie docenili nasze realizacje, o czym najlepiej świadczą otrzymane przez nas referencje, z którymi możecie się Państwo zapoznać na stronie http://www.projekty-promiast.pl/referencje/
Photo

Post has attachment
Witamy na profilu biura projektowania i nadzoru budowlanego Promiast z Sosnowca! Zajmujemy się projektowaniem budynków, a także instalacji różnego rodzaju: elektrycznych, sanitarnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania. Sprawujemy również usługi nadzoru budowlanego. Oferujemy wykonywanie ekspertyz kominiarskich i okresowych przeglądów kominów. Zawsze profesjonalnie,  z dbałością o najmniejsze detale i uwagi klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
http://www.projekty-promiast.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded