Profile cover photo
Profile photo
Małmyga Konrad. Zakład usług kominiarskich
About
Posts

Post has attachment
Nasz Zakład Usług Kominiarskich ma dwie lokalizacje. Pierwsza, w tym biuro, znajduje się w Piasecznie przy ul. Kościuszki 6, druga natomiast w Warszawie przy ul. J. Dąbrowskiego 74/11. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z tych dwóch miast i okolic, które potrzebują wsparcia kominiarza http://www.kominiarz.biz.pl/-kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekspertyzy i opinie na temat stanów przewodów kominowych może wydawać tylko uprawiona do tego osoba. Taką osobą jest mistrz kominiarski. W naszym Zakładzie Usług Kominiarskich znajduje się osoba, która ma uprawienia do przygotowywania tego typu dokumentów – jest nią Konrad Małmyga - właściciel. Jeśli ich Państwo potrzebujecie, zapraszamy serdecznie do kontaktu http://www.kominiarz.biz.pl/-kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy dwie placówki kominiarskie. Jedna mieści się przy ul. J. Dąbrowskiego 74/11 w Warszawie, a druga przy ul. Kościuszki 6 w Piasecznie. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami drogą telefoniczną - 22 845-05-47, 22 737-12-61, 601-261-718 oraz e-mailem: kontakt@kominiarze.com.pl i kominiarz@home.pl. Więcej informacji o nas znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.kominiarz.biz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy obecni i przyszli Klienci… Mamy nadzieję, że do zaufania nam zachęci Was fakt, że na prace wykonywane przez nasz zakład kominiarski udzielamy gwarancji od 1 roku do aż 10 lat! Jest to świadectwem tego, że wiemy, co robimy, jak wiele potrafimy i że jesteśmy niezawodni :) Zapraszamy do współpracy http://www.kominiarz.biz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zawierania z nami stałych umów. Oferta ta skierowana jest głównie do wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni oraz innych form administracji nieruchomościami. Dzięki umowie będziecie mogli Państwo liczyć na nasze usługi w każdym momencie, nawet najbardziej kryzysowym! Zachęcamy do współpracy http://www.kominiarz.biz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jakie jeszcze usługi oferujemy? M.in. doradztwo techniczne, dystrybucję oraz montaż nasad kominowych firmy DARCO. Posiadamy bowiem autoryzację od tego producenta, co oznacza, że możemy z jego ramienia wykonywać wszelkie prace serwisowo-montażowe jego sprzętu :) Zapraszamy do współpracy http://www.kominiarz.biz.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma posiada autoryzację firm Raab, SELKIRK oraz certyfikat firmy Jeremias w ramach instalacji systemów kominowych ze stali kwasoodpornej tych producentów. Oferujemy doradztwo techniczne w kwestiach związanych z ich instalacją :) Zapraszamy do współpracy http://www.kominiarz.biz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz Zakład Usług Kominiarskich z Piaseczna chętnie podejmuje się dłuższej współpracy z instytucjami takimi, jak Urzędy Gmin, Gazownie, Wydziały Architektury, etc. Oferujemy bowiem opiniowanie stanu przewodów kominowych i urządzeń grzewczych dla potrzeb takich instytucji. Zachęcamy do kontaktu http://www.kominiarz.biz.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Myślicie Państwo, że Was nie może spotkać zatrucie tlenkiem węgla? A my uważamy, że lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić instalację gazową. Czad powstaje podczas używania kuchenki gazowej czy innego urządzenia podłączonego do gazu, jak np. podgrzewacz do wody, a jak wiadomo, większość osób używa tych urządzeń i nie trudzi się, by sprawdzać ich szczelność… Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy zmienią zdanie http://www.kominiarz.biz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z czym wiąże się zatrucie tlenkiem węgla? Uszkodzony zostaje nasz układ krążenia i ośrodkowy układ nerwowy. W cięższych zatruciach dochodzi do zaburzenia gospodarki węglowodanowej, krwawień z narządów i wystąpienia rozległych obszarów martwiczych. Obrażenia te mogą skutkować śmiercią… Dlatego zachęcamy, byście Państwo przeprowadzali przeglądy instalacji gazowych w Waszych domach i mieszkaniach. Zapraszamy do kontaktu http://www.kominiarz.biz.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded