Profile cover photo
Profile photo
Kamieniarstwo GRANTUR
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Firma Grantur ma wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej. Rozbudowa parku maszynowego umożliwiła firmie rozszerzenie zakresu usług o kamieniarstwo budowlane. Więcej o firmie i ofercie przeczytacie na stronie http://www.grantur.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Kamienne parapety są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim wytrzymałe i funkcjonalne. Firma Grantur realizuje zlecenia na parapety o różnych wymiarach i kształtach. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie, zapraszamy na stronę http://www.grantur.pl/ .
Photo

Post has attachment
Kominek jest marzeniem każdego, kto posiada dom. Kamienna obudowa kominka nadaje mu wyjątkowego charakteru. Jeśli potrzebujecie pomocy sprawdzonego kamieniarza, zachęcamy do współpracy z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.grantur.pl . Zapraszamy.
Photo

Jak znaleźć dobrego kamieniarza, który pomoże w wykończeniu domu? Przede wszystkim szukamy firmy, której oferta zapewnia kompleksowe usługi kamieniarskie, których szukamy. Nie każdy kamieniarz zajmuje się tworzeniem podłóg czy schodów. Jeśli już znajdziemy odpowiednią firmę, warto sprawdzić jej dotychczasowe realizacje i poznać opinię poprzednich klientów. Jeśli szukacie doświadczonego kamieniarza, który solidnie i w terminie wykona swoją pracę, zachęcamy do współpracy z nami http://www.grantur.pl/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Jeśli szukacie doświadczonego kamieniarza, który wykona wam kamienne schody czy podłogi, zachęcamy do współpracy z firmą Grantur. Szeroka oferta, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa to nasze największe zalety. Macie pytania, czekamy na kontakt. Dane teleadresowe znajdziecie na stronie http://www.grantur.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Nasz zakład kamieniarski korzysta z najlepszej jakości materiałów. Pracujemy na granicie i marmurze sprowadzanym z różnych krajów świata, takich jak: Włoch, Hiszpanii , Portugalii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, RPA, Brazylii, Indii. Chętnie jednak sięgamy po nasz rodziny kamień - granity strzegomskie oraz piaskowce. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.grantur.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Łazienka wykończona kamieniem nabiera wyjątkowego, eleganckiego charakteru. Od lat realizujemy kamienne blaty, podłogi i ściany do łazienek i nie tylko. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.grantur.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Kamienne parapety są nie tylko estetyczne i piękne, ale także trwałe, solidne i funkcjonalne. Dzięki różnym strukturom i kolorom kamienia można stworzyć oryginalne parapety na miarę potrzeb wnętrza. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.grantur.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30&Itemid=184#secondPage . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Specjalnością firmy Grantur jest szeroko rozumiana sztuka kamieniarska! Zapewniamy profesjonalne wykonawstwo nagrobków oraz tablic pamiątkowych na bazie kamienia naturalnego. Prowadzimy też sprzedaż płyt granitowych i marmurowych w stanie surowym oraz w polerze: http://www.grantur.pl/#secondPage.
Photo

Post has attachment
Zastosowanie kamienia naturalnego w aranżacji wnętrz takich, jak kuchnie czy łazienki jest jak najbardziej uzasadnione z uwagi na jego trwałość, funkcjonalność oraz wyjątkową strukturę. Firma Grantur posiada doświadczenie w zakresie kamieniarstwa budowlanego – możemy dla Was wykonać kamienne blaty kuchenne, parapety, schody, a także kominki. Więcej na temat naszej działalności: http://www.grantur.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded