Profile cover photo
Profile photo
Niaz Acc
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
غير از تمام نکات مثبتي که اين نرم افزار دارد، شايد مهمترين عاملي که باعث شده استفاده از اين نرم افزار به اين حد در کشور زياد شود، زبان آسان اين نرم افزار است، بطوريکه "نرم افزار هلو" توانسته است نظر خيلي از افرادي که هيچ تحصيلاتي در خصوص حسابداري ندارند را هم به خودش جلب کند و علاوه بر آن با محصولات پيشرفته اش به نرم افزاري محبوب براي جامعه حسابداري هم تبديل شود.

Add a comment...

Post has attachment
چرا نرم افزار حسابداري هلو را هلو ناميدند؟ اولين و بزرگترين گام در جايگزيني حسابداري دستي با سيستمهاي مکانيزه سهلولت اين انتقال است. چرا که اگر اين انتقال به سادگي انجام نمي شد، کمتر کاربري ميتوانست خود را با پيشرفت علمي در عرصه حسابداري همسو کند. سادگي صفحه کاربري مانند تعريف کالا، طرف حساب، حسابهاي ريالي و ارزي، حساب مشتريان و طرف حسابهاي تجاري و غير تجاري ، چکهاي دريافتي و پرداختي و انتقال مانده آنها در قالب اطلاعات اول دوره و در نهايت شفاف سازي سرمايه اول دوره، بزرگترين و حساس ترين بخش اين جايگزيني اطلاعات از سيستمهاي سنتي به مکانيزه است که در نرم افزار هلو ميتوان اين سادگي و رواني کار را در بخش اطلاعات اول دوره مشاهده و تراکنش هاي مالي طي دوره مانند خريد و فروش، هزينه و درآمد و دريافت گزارشهاي متنوع از بخش حسابداري و انبار را با انتخاب گزينه انتهاي عمليات اول دوره و ورود به بخش دوم يعني عمليات طي دوره آغاز نمود. سادگي کاربري همراه با رعايت استاندارد هاي حسابداري و در نهايت صحت ثبتهاي مالي و گزارشات مربوطه از مزاياي اين نرم افزار حسابداري است. زماني که شما به طور مثال يک فاکتور خريد را ثبت مي نماييد در همان لحظه چند رخداد مالي از جمله صدور سند خريد، صدور سند خزانه ، عمليات انبار و کاردکس کالا، ساخت گزارشات و ... همزمان اتفاق مي افتد که در سيستم سنتي براي هر کدام مي بايست بطور مجزا کاري انجام داد و دفاتر قطوري براي همين منظور نگهداري و تحرير مي شدند.

Add a comment...

Post has attachment
نرم افزار حسابداري هلو را ميتوان از پر کاربرترين نرم افزار هاي حسابداري کشور ذکر کرد. در اين بازار رقابتي وقتي يک نرم افزار بتواند يک سوم کل استفاده کنندگان از نرم افزار هاي مالي را به خود اختصاص دهد جاي تامل است که حتما مزيت رقابتي حائز اهميتي بايد در نوع برنامه نويسي يا خدمات پس از فروش اين نرم افزار حسابداري باشد که توجه شما را به مهمترين بخش آن يعني خدمات پس از فروش اين نرم افزار حسابداري جلب مينمايم: پکيج خدمات پشتيباني نرم افزار هلو را مي توان يکي از قويترين سيستمهاي پشتيباني نرم افزار هاي متداول در بازار دانست که از يکسال پشتيباني رايگان شامل دو جلسه آموزش، کتاب و سي دي آموزشي مصور، راهنماي نصب گام به گام، پاسخگويي به سئوالات تا ساعت ده شب، کلوپ مشتريان با قابليت ارسال و دريافت فايلهاي به روز رساني و رفع خطاهاي احتمالي، ارسال کارشناسان مجرب سخت افزاري و نرم افزاري در محل مشتري، اتصال به سيستم مشتري از طريق اينترنت توسط کارشناسان براي ارائه هر چه سريعتر خدمات، امکان اضافه نمودن کيتهاي مشاغل جهت سهولت در کار و همسان سازي با شغل مورد نظر مشتري و شبکه گسترده نمايندگي ها در سطح کشور مي باشد.

http://www.niazacc.com/content/display/id/123
Add a comment...

Post has attachment
نرم افزار هلو محصول گروه شرکتهاي طرفه نگار، اولين و پر کاربرترين نرم افزار حسابداري تحت ويندوز در ايران ميباشد. نرم افزار حسابداري هلو داراي نسخه هاي متنوع براي 200 شغل مختلف از جمله فروشگاهها، شرکتهاي بازرگاني، خدماتي، توليدي و نسخه ويژه رستورانها است. نرم افزار هلو از جمله نرم افزار هاي بسيار پرکاربرد در بين نرم افزار هاي مالي و حسابداري به شمار مي آيد، بطوري کاربري آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزار هلو را به پرکاربرترين نرم افزار مالي کشور تبديل نموده است. نرم افزار حسابداري هلو در نسخه هاي تک کاربره و شبکه ارائه مي گردد.نرم افزار هلو قابل نصب بر روي تمامي ويندوزها بوده و نسخه اورجينال آن با سريال معتبر مندرج، قفل سخت افزاري، DVD نصب و آموزش، کتاب آموزشي و کاتولوگ نصب مطابق تصوير زير عرضه مي گردد و نرم افزار حسابداري هلو هيچگونه نسخه دانلودي و خارج از تعرفه مصوب شرکت طرفه نگار ندارد.

نرم افزار هلو

خدمات پس از فروش براي کليه نسخه هاي نرم افزار هلو شامل: يکسال پشتيباني رايگان، پاسخگويي به سئوالات تلفني تا ساعت ده شب، کلوپ مشتريان و خدمات هوشمند جهت استفاده از پشتيباني اينترنتي، آموزش رايگان در محل مرکز آموزش واقع در خيابان ميرداماد، کتاب آموزشي مصور، بيش از پنج ساعت فيلم آموزشي جامع جهت يادگيري کامل کار با نرم افزار و راهنماي گام به گام و تصويري براي نصب نرم افزار مي باشد.

Add a comment...

Post has attachment
لزوم استفاده از خدمات حسابداری
لزوم داشتن یک حسابدار و کار کردن با یک ارائه دهنده خدمات حسابداری این روزها برای تمامی مشاغل به یک امر اجباری تبدیل شده است.زیرا با توجه به مشکلات مالی و درخواست های جدید مالیاتی و حسابرسی شما مجبورید تا با یک متخصص حسابداری همکاری کنید تا بتوانید کار های مالی خود را پیش ببرید.در بعضی از مواقع استخدام یک حسابدار می تواند گزینه خوبی باشد ولی تمامی این امور را یک حسابدار نمی تواند به طور کامل انجام دهد.به همین خاطر شما نیاز به همکاری با یک موسسه حسابداری خواهید داشت.در این مقاله میخواهیم بررسی کنیم که یک موسسه حسابداری چگونه باید خدمات حسابداری را به کاربرانش ارائه دهد و یا اینکه خدمات حسابداری شامل چه خدماتی مشود.
اگر شما هم هم اکنون به فکر همکاری با یک شرکت حسابداری برای انجام خدمات حسابداری افتاده اید باید بدانید که اولین و اساسی ترین کاری که یک موسسه خدمات حسابداری می تواند برای شما انجام دهد نظم و ترتیب دادن و سامان دهی به حساب های شماست. این مقوله می تواند از تنظیم دفاتر شما گرفته تا رسیدگی به فاکتور های شما و حساب و کتاب کلی متغیر باشد.نکته مهم اینست که اگر با یک موسسه حسابداری مطمئن همکاری کنید که بتواند خدمات حسابداری را به بهترین حالت به شما ارائه دهد ، آنوقت شما شاهد نظم گرفتن حساب هایتان و شفافیت آنها خواهید شد.اینکار باعث می شود که شما برای انجام عملیات دیگر بعدی هم آرامش خیال داشته باشید.
بحث بعدی که مطرح است مشاوره است.شما می توانید در هر زمینه مالی و مالیاتی که خواستید با موسسه ای که همکاری دارید مشورت نمایید. مشاوره یکی از مباحث مهم خدمات حسابداری است که شما از آن در هر زمینه ی مالی که می خواهید فعالیت داشته باشید میتوانید استفاده کنید. در بحث حسابداری و مالیاتی بهترین مورد قبل از انجام هر حرکت مشاوره است.زیرا مشاوره در هر کاری شما را از خطرات و زیان های احتمالی دور نگه می دارد.
تخصصی ترین کار و حساس ترین موضوع در خدمات حسابداری بحث تحریر دفاتر قانونی و اظهار نامه ارزش افزوده و اظهار نامه عملکرد می باشد.بسیاری از کارفرمایان به خودی خود نمیتوانند این کار را انجام دهند زیرا تقریبا یکی از تخصصی ترین کار های حسابداری است.در دوره هایی از سال اینکار ها باید انجام شود به همین خاطر بحث تنظیم آنها و برنامه ریزی برای درست انجام دادن آنها مستلزم یک برنامه ریزی دقیق از قبل می باشد و داشتن اسناد واضحی است که از روی آنها بتوان خدمات حسابداری را به نحو احسنت انجام داد.
در آخر بهتر است ذکر کنیم که اگر شما هم با مسائل مالی شرکتتان به مشکل برخورده اید و نمی توانید به تنهایی از پس تمامی مسائل پیش رو فائق آیید همکاری با یک موسسه حسابداری و بهره بری از خدمات حسابداری آن شرکت می تواند بسیار برای شما مفید و سود مند باشد.امیدواریم توانسته باشیم شما را مهمترین خدمات حسابداری آشنا کرده باشیم

Add a comment...

Post has attachment
نرخ 9 درصدی مالیات برارزش افزوده و عوارض کماکان درسال 1395 نیز ادامه دارد

در خصوص نرخ مالیات بر ارزش افزوده در سال 1395 با توجه به احکام مقرر در تبصره 2 ماده 117 قانون برنامه پنجم توسعه و ماده 37 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب چهارم اسفند1394 نرخ مالیات بر ارزش افزوده در سال آینده 9 درصد خواهد بود که 6 در صد مالیات و 3 درصد آن عوارض سهم شهرداری ها و دهیاری ها است.

در دنیای امروزی که رقابت در اقتصاد به یک ماراتن تبدیل شده است ، مهمترین وسیله ای که انسان از طریق آن به اهداف خود در زمینه ی اقتصاد حرفی برای گفتن داشته باشد ، داشتن اطلاعات کافی و بروز از اقتصاد میباشد .
لازم به ذکر است اتخاذ کردن این اطلاعات که علم زیادی در زمینه ی حسابداری را میطلبد ، بدون استفاده از خدمات حسابداری و امکانات حسابداری عملا نا ممکن است .
بنابرین به تمام شرکت ها و افرادی که نیازمند خدمات حسابداری هستند ، توصیه میشود که برای انجام امور و خدمات حسابداری حتما به متخصصین مراجعه کنند .
شرکت بیلان برتر با استفاده از مجرب ترین و متخصص ترین افراد و بهره گیری از جدیدترین روش ها و متدهای حسابرسی ، مفتخر است تا آمادگی خود در زمینه ی خدمات حسابداری و حسابرسی را اعلام کند .
بیلان برتر همواره سعی بر این موضوع داشته که از معیارهای استاندارد و اصولی در خدمات حسابداری استفاده کند تا میزان بازده ی امور ، به حداکثر برسد .
متخصصین مشغول به کار در این شرکت پس از درک نیاز مشتری ، به آنالیز راهکارهای مختلف پرداخته و بهترین و مطمئن ترین راهکار و خدمات را در اختیار مشتری قرار میدهند .

Add a comment...

Post has attachment
توصيه مالي:
مدیران موفق مدیرانی هستند که به امور مالی خود ارج می‌ نهند و استفاده از خدمات حسابداری را به دید
سرمایه‌ گذاری می‌ نگرند. هر چقدر این امور قوی‌ تر باشند میزان درآمد بالا می‌رود و کاهش هزینه را در بردارد
افزايش سرمايه‌ گذاري مالي = افزايش درآمدها - هزينه‌ ها

هدف ما جلب رضایت مشتری است ، ما را از خود بدانید
Add a comment...

Post has attachment
شرح خدمات حسابداری :
*خدمات حسابداري شرکتها و مشاغل بند الف ،بندب و بندج
* حسابرسي داخلی شرکتها
* مديريت و نظارت مالي
* تهيه گزارشات مالي ، مديريتی و فصلی
* مشاوره و دفاعیه مالياتي و بيمه
* تهيه و تنظيم بودجه سالیانه
* ارزيابي سهام شرکتها
* تحرير دفاتر قانوني و تنظيم اظهارنامه مالیاتی
* تنظيم اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده
* اعزام حسابدار بصورت تمام وقت و پاره وقت
* طراحي روشها و سيستمهاي مالي و اجرا
* طراحي كدينگ نرم‌ افزارهاي مالي
* فروش و راه اندازی نرم ‌افزارهاي مالي
* ارائه نرم‌ افزارهاي آموزشي در زمينه حسابداريبصورت کاربردی بهمراه گواهینامه

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded