Profile cover photo
Profile photo
Українська Біржа Благодійності
241 followers -
УББ - це простий і прозорий спосіб допомогти тим, хто найбільше потребує підтримки, зробивши онлайн-пожертву.
УББ - це простий і прозорий спосіб допомогти тим, хто найбільше потребує підтримки, зробивши онлайн-пожертву.

241 followers
About
Posts

Post has attachment
Друзі, ми вирішили припинити офіційне спілкування від імені УББ на сторінці в Google+. Запрошуємо вас у першу чергу на наш сайт: https://ubb.org.ua/uk/. Тут ви зможете допомогти тим, хто найбільше потребує підтримки. Якщо ви користуєтеся іншими соціальними мережами, то запрошуємо приєднатися до наших спільнот у Facebook і Вконтакте:
https://www.facebook.com/ubb.org.ua
http://vk.com/ubborgua

Надалі новини про УББ на сторінці у Google+ не будуть публікуватися.
Add a comment...

Post has attachment
Останній день осені видався надзвичайно весняним! Чудовий привід зробити що-небудь добре для когось просто так =) https://ubb.org.ua/ 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Цікаве інтерв’ю із заможними благодійниками: http://bit.ly/charity-forbes. Що спонукає людей жертвувати мільярди доларів? Здається, мотиви такі самі, як у тих, хто може надати лише 50 гривень, або свій час, чи донорську кров. 

Процитуємо Мелінду Гейтс: «Кожного разу, допомагаючи людям, ти маєш робити це від серця. Найбільш разюче у благодійності – це те, що вона дозволяє вийти за рамки свого оточення й поговорити з людьми. І ти розумієш, наскільки схожі бажання та потреби усіх людей». 

Друзі, а що спонукає вас займатися благодійністю?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Новий проект: Студія дитячої анімації «Бджілка» http://bit.ly/bdzhilka. Створення мультиків допоможе онкохворим дітям забути про ліки, крапельниці та маски на обличчях. В Одеській обласній дитячій клінічній лікарні дітей вчать робити аплікації і створювати з них мультфільми. Завдяки гранту закуплено необхідне обладнання, окрім ноутбука. Зараз монтаж мультиків проходить на старенькому позиченому комп’ютері. Друзі, можливо, у когось із вас є достатньо потужний ноутбук у повністю робочому стані, який ви можете пожертвувати? Ви також можете зробити внесок на покупку ноутбука на сайті УББ:  http://bit.ly/bdzhilka.

Поділіться цим зображенням із друзями – разом ми швидше знайдемо ноутбук або зберемо гроші на купівлю нового.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Місяць тому ми оголосили, що всі пожертви на проект «Точка життя» (лікування онкохворих дітей - http://bit.ly/tochka-zhyttya), зібрані протягом акції, будуть подвоєні за рахунок скарбнички категорії Здоров’я. За місяць ви зробили внески на 9301 грн. І вчора ми переказали таку саме суму зі скарбнички. Отже, усього – 18 602 грн. Тільки разом можна досягнути мети! Дякуємо усім, хто зробив пожертви. Долучайтеся і ви – для завершення проекту необхідно ще 18 639 грн. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Чак Фіні, співзасновник мережі магазинів Duty Free, заробив $7,5 млрд. І всі свої статки віддає на благодійність! Через власний фонд Atlantic Philanthropies Чак уже витратив $6,2 млрд на благодійні проекти і збирається роздати решту у найближчі роки. Чому 81-річний бізнесмен вирішив роздати всі свої гроші і які саме проекти фінансує, читайте у статті Forbes: http://bit.ly/Chuck-Feeney.

А ви би роздали свої статки на благодійність наприкінці життя?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Історія успіху: Разом ми зібрали 3200 грн на покупку електричної плити для центру «Дивовижні долоні» у Дрогобичі (http://bit.ly/plyta)! Центр допомагає неповносправним молодим людям навчитися піклуватися про себе, зокрема готувати їжу. Нова плита замінила стару поламану, і тепер молоді люди із розумовими відхиленнями знову вчитимуться готувати смачні страви.

Дякуємо тим, хто робив внески! І особливо вдячні нашому постійному благодійнику Сергію Ігоровечу, що підтримав уже більше 15 проектів, а також анонімному донору, що пожертвував 2100 грн на купівлю електроплити.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Телезірка Надія Мейхер і Новий канал зробили благодійний внесок у розмірі 20 000 грн на користь дитячої лікарні у Хмельницькому: http://bit.ly/stop-pneumonia. Надія перемогла у черговому етапі програми ШОУМАSТГОУОН. На фото праворуч Надія в образі актриси та співачки Людмили Гурченко.

Призовий фонд піде на закупівлю апарату для діагностики запалення легенів у онкохворих дітей. Проте на пристрій не вистачає ще 5000 грн. Ваші внески будуть дуже доречними!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Любите котиків? Проте іноді лайку буває недостатньо. Збираємо гроші на корм для міні-притулку, де живе понад 20 мурзиків, які почали хворіти від неякісного харчування: http://bit.ly/kytsyn-dim.  Ваші +1, шарінги та особливо благодійні внески допоможуть цим пухнакстикам.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Російський мільярдер Володимир Потанін пояснює, чому витратить майже всі статки на благодійність і не залишить дітям великого спадку: http://bit.ly/potanin-forbes. На його думку величезне багатство завдасть шкоди його дітям… А ми певні, що благодійність – це справа не тільки багатіїв. Кожен із нас може робити свій внесок. А ви як гадаєте?

Фото: Раміль Галі, «Комсомольская Правда»
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded