Profile cover photo
Profile photo
Laboratoria Natury Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nie musisz się znać na każdym etapie tworzenia produktu. Wystarczy, że masz pomysł, który chcesz zrealizować. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją wizję produktu, a my zajmiemy się resztą. Od badań i przygotowania produktu po projekt jego opakowania. Zachęcamy do współpracy z firmą Laboratoria Natury - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Zadbamy także o logistykę związaną z nowym produktem. Wiemy wszystko o magazynowaniu towaru w odpowiedni sposób. Posiadamy magazyny, w których można przechowywać produkty w różnych temperaturach, w zależności od zapotrzebowania. Zajmiemy się także przygotowaniem dokumentacji eksportowej i odprawy celnej. Zapraszamy - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/uslugi/logistyka/.
Photo

Post has attachment
Nasza oferta produktów gotowych obejmuje różne napoje funkcjonalne. Polecamy między innymi napój chia energy. W jego składzie znajdują się: sok jabłkowy, sok z granatu, sok z aronii, chia czyli nasiona szałwii hiszpańskiej oraz ekstrakt z guarany. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/gotowe-rozwiazania/.
Photo

Post has attachment
Jeśli planują Państwo wprowadzić na rynek nowy produkt, będzie się to wiązało z licznymi formalnościami. Nasz dział rejestracji oferuje kompleksową obsługę obejmującą kwestie prawne, rejestrację produktu oraz wprowadzenie go na rynek. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/uslugi/rejestracja/.
Photo

Post has attachment
Zawsze myślimy w nowatorski sposób i nieraz już byliśmy pionierami na rynku. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek sok z aloesu i noni, beta glukan, srebro koloidalne, a także produkty z Bioperyną. Również jako pierwsi uzyskaliśmy certyfikat IASC dla naszych produktów aloesowych. Zapraszamy do współpracy - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Nie mają Państwo jeszcze własnego pomysłu na suplement diety? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań. Oferujemy różnego typu kapsułki, shoty, syropy i napoje funkcjonalne. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie coś dla siebie. Zapraszamy - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/gotowe-rozwiazania/.
Photo

Post has attachment
Jeśli przemawiają do Państwa przede wszystkim liczby, chętnie przytoczymy kilka ciekawych informacji. Mamy na koncie ponad 30 milionów sprzedanych produktów i liczba ta wciąż rośnie. Posiadamy 15 lat doświadczenia na rynku, a termin od zapytania do pierwszej próbki smakowej produktu wynosi zaledwie 2 tygodnie. Zapraszamy do współpracy - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/uslugi/.
Photo

Post has attachment
Magazynowanie gotowych produktów to ważna część biznesu. W ramach naszych kompleksowych usług zapewniamy także magazynowanie produktów w odpowiednich do tego warunkach oraz przygotowanie dokumentacji eksportowej i odprawy celnej. Zachęcamy do współpracy - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/uslugi/logistyka/.
Photo

Post has attachment
Wśród naszych gotowych rozwiązań dla Klientów znajdują się również syropy. Proponujemy syropy wpływające pozytywnie na kości, drogi moczowe, apetyt czy zatoki. Wszystkie syropy zawierają składniki, które wzmacniają organizm. Skład poszczególnych syropów zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/gotowe-rozwiazania/.
Photo

Post has attachment
Produkujemy nie tylko wyroby w oparciu o Państwa pomysły, lecz oferujemy także szeroką gamę gotowych produktów. Polecamy m.in. różnego typu kapsułki. Dysponujemy kapsułkami na słuch, zdrowe kości, zdrowe serce czy kapsułkami wpływającymi na prawidłowy poziom cukru. Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.privatemanufacturing.eu/pl/gotowe-rozwiazania/.
Wait while more posts are being loaded