Profile cover photo
Profile photo
‫نبض انرژی (‪nabzeenergy‬‏)‬‎
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
تلاش برای صفر کردن صادرات نفت ایران از ماه مه ۲۰۱۹ - به گزارش نبض انرژی؛برایان هوک،نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت :آنچه که اعلام کرده ایم سیاست صفر کردن هر چه سریع تر واردات نفت خام از ایران است‌. ما قصد نداریم معافیت دیگری در آینده اعطا کنیم یا استثنایی برای تحریم‌هایمان اعم از صادرات نفت باشد و یا هر چیز دیگر قائل شویم. آمریکا […] نوشته تلاش برای صفر کردن صادرات نفت ایران از ماه مه ۲۰۱۹ اولین بار در نبض انرژی | NabzeEnergy. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
دلائل سفر نفتکش سعودی به ونزوئلا - به گزارش نبض انرژی؛اطلاعات رهگیری «اس اند پی گلوبال پلاتس»نشان می‌دهد نفتکش عبقیق که متعلق به شرکت نفتکش دولتی بحری است، ۲۰ ژانویه بندر یانبو در دریای سرخ را ترک کرده و پس از توقف به مدت یک روز در یکی از بنادر اسپانیا در ۳۰ ژانویه، به سوی ونزوئلا رهسپار شده است. این کشتی […] نوشته دلائل سفر نفتکش سعودی به ونزوئلا اولین بار در نبض انرژی | NabzeEnergy. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
تصویب طرح «نوپک» در کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا/باز شدن دست آمریکا برای برخورد حقوقی با اعضای اوپک - به گزارش نبض انرژی؛یک مقام ارشد دولتی آمریکا گفت:امنیت ملی آمریکا به انرژی ارزان بستگی دارد و ترامپ نیز ابراز انتقاد خود را از لایحه ضد کاهش تولید اوپک اعلام کرده است. این مقام دولتی که خواست نامش فاش نشود گفت:آمریکا به شدت طرفدار بازارهای باز، عادلانه و رقابتی برای تجارت انرژی جهان است. ما […] نوشته تصویب طرح «نوپک» در کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا/باز شدن دست آمریکا برای برخورد حقوقی با اعضای اوپک اولین بار در نبض انرژی | NabzeEnergy. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
دو تفاهمنامه و یک قرارداد؛سوغات وزیر عراقی از ایران - به گزارش نبض انرژی؛وزرای نیرو و برق ایران و عراق امروز در پایان سفر ۳ روزه لوی خطیب وزیر برق عراق و هیئت همراه به تهران، دو تفاهمنامه و یک قرارداد در زمینه برق به امضا رساندند. رضا اردکانیان در نشست امضای این اسناد گفت:با آغاز فصل جدید همکاری بین دو کشور در زمینه صنعت […] نوشته دو تفاهمنامه و یک قرارداد؛سوغات وزیر عراقی از ایران اولین بار در نبض انرژی. پدیدار شد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded