Profile cover photo
Profile photo
Programy Partnerskie
45 followers -
Strona partnerskieprogramy.pl prezentuje sposoby zarabiania w internecie za pomocą programów partnerskich. Praca w domu przy komputerze może przynieść nieoczekiwane zyski.
Strona partnerskieprogramy.pl prezentuje sposoby zarabiania w internecie za pomocą programów partnerskich. Praca w domu przy komputerze może przynieść nieoczekiwane zyski.

45 followers
About
Posts

Post has attachment
Wyślij do nas wiadomość Zachęcamy do kontaktu do przesyłania pytań oraz uwag odnośnie serwisu. Postaramy się odpowiedzieć na emaile w rozsądnym terminie:)  
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Do listy ciekawych programów partnerskich dodaliśmy kolejny finansowy program ebrokerpartner. W miarę rozwoju programu będziemy informować o zmianach. W najbliższym czasie maja się pojawić interesujące porównania produktów finansowych.
Dokładny opis programu w linku poniżej:
http://ebrokerpartner.partnerskieprogramy.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Katalog programów partnerskich został przeniesiony na nowy skrypt, który znacznie ułatwi dodawanie nowych programów partnerskich. Każda osoba, która posiada ciekawy program partnerski może już teraz dodać go za darmo do naszego katalogu. Projekt będzie stopniowo rozwijany.
Add a comment...

Właśnie zakończyliśmy współpracę z MultiProgramem Allegro po otrzymaniu emaila:

--------------------------------------------------
 Wypowiedzenie Umowy o świadczenie usług w ramach MultiProgramu 

Niniejszym, działając w imieniu Grupy Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, z przykrością zawiadamiamy, że jesteśmy zmuszeni w związku z zaistniałą potrzebą zmian organizacyjnych w Grupie Allegro Sp. z o.o., a także nową strategią biznesową, wypowiedzieć Państwu Umowę o świadczenie usług w ramach Programu Partnerskiego MultiProgram, zawartą z Państwem w dniu 17.02.2012 roku w Poznaniu.    

Niniejsze wypowiedzenie jest zgodne z § VIII ust. 1 Regulaminu usługi MultiProgram i następuje po upływie 14 dni liczonych od daty doręczenia niniejszego wypowiedzenia, ze skutkiem natychmiastowym.
--------------------------------------------------
Add a comment...

Stopniowo przeprowadzamy modernizację strony głównej serwisu partnerskieprogramy.pl. W ostatnim czasie dodaliśmy tabelę, która zawiera między innymi krótki opis programów partnerskich, datę założenia, minimalny próg wypłaty itd... Informacje przedstawione w ten sposób ułatwią szybki przegląd oraz wybór interesujących nas programów.
Add a comment...

Post has attachment
Opublikowaliśmy pierwszą wersję ebooka o programach partnerskich. Poradnik przeznaczony jest dla osób, które chcą zarabiać w internecie i szukają informacji jak właściwie podejść do tego zagadnienia. Zapraszamy do lektury.
 
Spis treści ebooka:
 
1 Jak wybrać domenę
2 Który hosting wybrać
3 Tworzymy witrynę internetową
4 Co to jest program partnerski?
5 Jaki program partnerski wybrać?
6 Pierwsza rejestracja w programie partnerskim
7 Wstawiamy materiały promocyjne
8 Optymalizacja i pozycjonowanie strony
Add a comment...

Post has attachment
Głupi szuka głupszego czyli jak internetowi oszuści próbują naciągać ludzi.
Ostatnio natrafiłem na bardzo ciekawą reklamę Adkontekst - Wychowująca Mama Zarabia 5897,95zł Miesięcznie w Domu Przez Internet pracując Tylko 1 Godzinę Dziennie.

Odwiedziłem reklamowaną stronę i prawdę mówiąc nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem print screen zamieszczony poniżej. Strona z pewnością niedługo przestanie istnieć dlatego chciałem, żeby zachował się jakiś ślad :)

Wielokrotnie już widziałem tego typu witryny i mogę tylko doradzić żeby nie wierzyć w opisywane tam bajki.

Oferty tego typu pisane są w charakterystyczny sposób zawierają mnóstwo zapewnień o skuteczności produktu, umieszczone są wypowiedzi zadowolonych klientów całość dopełniają spreparowane komentarze. Na końcu dowiadujemy się, że mamy niepowtarzalną okazję do nabycia magicznej formuły za jedyne .....zł
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca w domu dzięki możliwości wykorzystania internetu nabiera nowego wymiaru. Okazje na zarobienie pieniędzy są dookoła nas trzeba je tylko zauważyć. Przypominamy, że dalej trwa promocja w programie partnerskim plus500 za jednego aktywnego użytkownika platformy pochodzącego z Australii otrzymamy 700 dolarów (czyli ponad 2100zł). Standardowe stawki w programie również są imponujące za użytkownika z Polski otrzymujemy 230 dolarów, z Niemiec 500 dolarów itd.. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie platformy link poniżej można wybrać wersję polską strony:
Add a comment...

Post has attachment
Jak już wcześniej wspominaliśmy finansowe programy partnerskie należą do grupy najbardziej opłacalnych ze względu na wysokość prowizji. Niedawno program partnerski Bankier w którym polecamy konta, kredyty, ubezpieczenia itd. doczekał się nowego panelu administracyjnego. Oprócz nowej stylistyki mamy dostęp do bardziej szczegółowych statystyk kliknięć oraz rejestracji wniosków finansowych. Dodatkowo znacznie poprawiono działanie widgetów. Teraz widget dotyczący na przykład kont firmowych umieszczony na naszej stronie może być automatycznie uaktualniany w przypadku pojawienia się nowych produktów lub usunięcia istniejących. Mała modyfikacja, ale zaoszczędzi nam wiele cennego czasu.
Zachęcamy do przetestowania tego programu partnerskiego:
http://bank.partnerskieprogramy.pl/e/lead/714/label=googleplus
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded