Profile cover photo
Profile photo
Angra. Grupa transportowa
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
W szkoleniach organizowanych przez nas udział mogą wziąć osoby z całej Polski, a także zagranicy. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom, zajmujemy się przygotowaniem odpowiednich dokumentów. Więcej o nas i świadczonych usługach można znaleźć na http://angra-kursy.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które są zainteresowane naszymi usługami, na stronie internetowej zamieściliśmy szczegółowe informacje, włączając w to terminy kursów. Zachęcamy do odwiedzania strony http://angra-kursy.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkolenia okresowe skierowane są m.in. do osób, które z powodu obowiązku ustawowego muszą wymienić prawo jazdy. Kurs trwa 5 dni. W tym czasie przewidziano 35 godzin, na które składa się 5 modułów po 7 godzin. Szczegółowe informacje na temat szkoleń okresowych znajdują się na http://angra-kursy.pl/szkolenia-okresowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grupa Transportowa Angra to firma z wieloletnim doświadczeniem. Nasze działania koncentrują się wokół organizacji szkoleń przeznaczonych dla przewoźników, spedytorów, a także kierowców zawodowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat naszej działalności http://angra-kursy.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osobom, którym zależy na czasie, proponujemy kwalifikację wstępną uzupełniającą przyspieszoną. Kwalifikacja ta jest skierowana do osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje o prawo jazdy kategorii C lub D. Szczegółowe informacje dostępne są na http://angra-kursy.pl/kwalifikacja-uzupelniajaca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak skutecznie trenować swoje umiejętności? Z symulatorem samochodu ciężarowego lub autobusu. Takie rozwiązanie to szereg korzyści – od realistycznie wyposażonej kabiny kierowcy, poprzez możliwość wyboru różnych tras, aż po symulacje awarii i usterek. Więcej informacji można znaleźć na http://angra-kursy.pl/symulator/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas wykładów można zdobyć wiedzę niezbędną do uzyskania certyfikatu przewoźnika drogowego. Przed przystąpieniem do egzaminu, uczestnicy kursów wypełniają przykładowe testy http://angra-kursy.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Od 2002 roku organizujemy szkolenia kończące się uzyskaniem Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika. Od 2009 roku prowadzimy szkolenia, po ukończeniu których można otrzymać Świadectwo Kwalifikacji Kierowcy http://angra-kursy.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzone przez nas szkolenia okresowe przeznaczone się głównie dla kierowców kategorii D, którzy uprawnienia zdobyli przed 10 września 2008 roku. Ponadto zapraszamy osoby, którym skończył się kurs na przewóz osób bądź rzeczy, a także tych, którzy zobowiązani są do wymiany dokumentu. Całość trwa 35 godzin i rozłożona jest na 5 dni od 15 do 22. Zachęcamy do skorzystania.
http://angra-kursy.pl/szkolenia-okresowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. certyfikację kompetencji zawodowych przewoźnika. Jest to dokument niezbędny do tego, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą z zakresu transportu ciężarowego samochodem powyżej 3,5 tony. W trosce o najwyższy komfort współpracy umożliwiamy zdobycie uprawnień zarówno w systemie jednotygodniowym, jak i weekendowym czy w trybie indywidualnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://angra-kursy.pl/certyfikat-kompetencji-przewoznika/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded