Profile cover photo
Profile photo
Szadkowski. Dom Pogrzebowy
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych. Oferujemy również sprzedaż trumien i urn – w naszym salonie wystawionych jest ok 60 trumien i ponad 100 urn pogrzebowych. Co więcej, proponujemy również sprzedaż odzieży dla zmarłego i różnego typu akcesoriów pogrzebowych. http://www.dpsz.pl/usługi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizacja pogrzebu wiąże się z załatwieniem szeregu formalności. W tej kwestii również chcemy wspomóc rodzinę zmarłego. Jeśli jest taka możliwość podejmujemy się dopełnienia spraw formalnych w szpitalach, urzędach, kościołach i na cmentarzach. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.dpsz.pl/uslugi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych. W naszym zakładzie zakupicie też całuny oraz trumny i urny wykonane z różnych materiałów. Na życzenie możemy również zadbać o oprawę kwiatową – oferujemy wieńce, wiązanki i stroiki. Wszelkie informacje znajdziecie na: http://www.dpsz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dom Pogrzebowy Szadkowski powstał w 1985 roku i jest to najstarszy zakład pogrzebowy w powiecie pruszkowskim. Od wielu lat zapewniamy obsługę ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań, również ceremonii świeckich. Pracujemy zarówno na terenie Pruszkowa, Piastowa i Warszawy, jak i w innych miejscowościach na terenie Polski i zagranicą. Więcej o nas na: http://www.dpsz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy sprzedaż trumien standardowych, jak również trumien kremacyjnych, urn wykonanych z różnych materiałów, jak również odzieży dla zmarłych. Na życzenie rodziny zmarłego wykonujemy wieńce, wiązanki oraz stroiki pogrzebowe. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: http://www.dpsz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy różnego typu urny w szerokim przedziale cenowym. W naszym zakładzie zakupicie urny ceramiczne, drewniane, kamienne, kompozytowe, jak również metalowe, ekologiczne oraz relikwiarze. W sprzedaży mamy również drewniane i tekturowe trumny kremacyjne. O szczegółach możecie przeczytać na: http://www.dpsz.pl/oferta/urny/kompozytowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiemy, jak ciężko jest przetrwać czas po utracie ukochanej bliskiej osoby. Dlatego niesiemy nieocenione wsparcie wszystkim osobom, na których spoczywa ciężar pochówku bliskich. Nasz „Dom Pogrzebowy Szadkowski” to miejsce, w którym uzyskacie Państwo profesjonalne wsparcie w sferze organizacji pogrzebu. Ponadto, oferujemy szeroki wachlarz trumien i urn. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.dpsz.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej dostępny jest poradnik, w którym znajdziesz podstawowe informacje na temat pierwszych czynności po uzyskaniu informacji o śmierci bliskiej osoby. Może on pomóc otrząsnąć się w najtrudniejszej chwili i zacząć działać. Służymy pomocą 24 godziny na dobę.
http://www.dpsz.pl/oferta/poradnik
Add a comment...

Post has attachment
Nasze karawany są przystosowane do przewożenia zmarłych. Zależy nam na tym, aby „ostatnia droga” każdego człowieka była godna. Dbamy o to, by był on przewożony w odpowiednich warunków, w bardzo dobrze dopasowanym samochodzie.
http://www.dpsz.pl/oferta/karawany
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy w stanie przygotować także wyjątkowe wieńce i wiązanki pogrzebowe. Wybierzemy kompozycje z kwiatów, które wybiorą bliscy osoby zmarłej. Staramy się, aby każda kompozycja była bardzo elegancka i efektowna. Zapraszamy http://www.dpsz.pl/oferta/kwiaty.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded