Profile cover photo
Profile photo
Szadkowski. Dom Pogrzebowy
1 follower
1 follower
About
Szadkowski. Dom Pogrzebowy's posts

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej dostępny jest poradnik, w którym znajdziesz podstawowe informacje na temat pierwszych czynności po uzyskaniu informacji o śmierci bliskiej osoby. Może on pomóc otrząsnąć się w najtrudniejszej chwili i zacząć działać. Służymy pomocą 24 godziny na dobę.
http://www.dpsz.pl/oferta/poradnik

Post has attachment
Nasze karawany są przystosowane do przewożenia zmarłych. Zależy nam na tym, aby „ostatnia droga” każdego człowieka była godna. Dbamy o to, by był on przewożony w odpowiednich warunków, w bardzo dobrze dopasowanym samochodzie.
http://www.dpsz.pl/oferta/karawany
Photo

Post has attachment
Jesteśmy w stanie przygotować także wyjątkowe wieńce i wiązanki pogrzebowe. Wybierzemy kompozycje z kwiatów, które wybiorą bliscy osoby zmarłej. Staramy się, aby każda kompozycja była bardzo elegancka i efektowna. Zapraszamy http://www.dpsz.pl/oferta/kwiaty.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także całuny pogrzebowe. Są to bardzo eleganckie i schludne materiały, którymi można przykryć ciało zmarłego lub trumnę. Możecie obejrzeć je na http://www.dpsz.pl/oferta/akcesoria-pogrzebowe/caluny. Można je stosować zarówno podczas pogrzebu tradycyjnego, jak i urnowego.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także specjalne trumny kremacyjne. W zależności od decyzji bliskich – może być ona wykonana z drewna lub tektury. Więcej konkretnych informacji na ten temat znajdziecie na http://www.dpsz.pl/oferta/trumny.
Photo

Post has attachment
Jeżeli decydujesz się na kremacje zmarłego – musisz wybrać także odpowiednią urnę. W naszej ofercie znajdziecie naprawdę ogromny wybór urn. Zostały one wykonane z solidnych materiałów: ceramiki, drewna, kamienia lub metalu. Więcej dowiecie się na http://www.dpsz.pl/oferta/urny
Photo

Post has attachment
Oferujemy bardzo bogaty wybór trumien. Wykonujemy trumny dębowe i sosnowe, w różnych odcieniach drzewa. Są one wykonane bardzo solidnie. Zależy nam na należytym pożegnaniu każdego człowieka.
http://www.dpsz.pl
Photo

Post has attachment
Czy wiecie, że otworzyliśmy także całodobowe pogotowie pogrzebowe? Staramy się jak najwięcej pomagać bliskim osób zmarłych. Właśnie dlatego postanowiliśmy otworzyć linię, gdzie osoba uprawniona będzie odpowiadała na Wasze pytania. Serdecznie zapraszamy: http://www.dpsz.pl/uslugi.

Post has attachment
Masz pytania związane z ceremonią pogrzebu lub kremacji? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Wszelki potrzebne dane kontaktowe znajdziecie na http://www.dpsz.pl/kontakt. 
Photo

Post has attachment
Przypominamy, że staramy się pomóc jak najwięcej bliskim osoby zmarłej. Dopełniamy więc jak najwięcej formalności, np. w szpitalach, urzędach, kościołach czy na cmentarzach. Staramy się zrobić wszystko, co jesteśmy w stanie wypełnić bez pośredniczenia rodziny.
http://www.dpsz.pl/uslugi

Photo
Wait while more posts are being loaded