Profile cover photo
Profile photo
EMKA S.A.
About
Posts

Post has attachment
Do współpracy zapraszamy nie tylko przedsiębiorców prywatnych, ale też szpitale. Zadbamy o wyposażenie gabinetów medycznych w wysokiej jakości artykuły higieniczne jednorazowego użytku oraz niezbędne akcesoria medyczne. Świadczymy również usługi w zakresie unieszkodliwiania i utylizacji odpadów medycznych oraz weterynaryjnych. Wszelkie szczegóły udostępniamy na naszej stronie internetowej: https://emka-sklep.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim Klientom sklepu Emka życzymy zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech radość, miłość i pokój towarzyszą Wam nie tylko podczas wigilijnego wieczoru, ale także w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku! Wszystkiego najlepszego! https://emka-sklep.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Materiałem, z którego najczęściej produkuje się rękawice jednorazowe jest lateks. Coraz częściej jednak zdarzają się osoby uczulone na ten składnik. W takim przypadku proponujemy elastyczne rękawice nitrylowe: https://emka-sklep.com.pl/rekawice-medyczne-nitrylowe. Oferowane przez nas wyroby posiadają specjalną strukturę, która zapobiega wyślizgiwaniu się przedmiotów z rąk. Rękawice są także bezuciskowe, co dodatkowo wpływa na komfort ich użytkowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie dostępne są także maty wejściowe. Klientom proponujemy usługę dzierżawy odpowiednio dobranych mat wraz z systematycznym serwisem, który obejmuje wymianę zanieczyszczonej maty na nową. Dzięki temu pomieszczenia bez przerwy chronione są przed wilgocią i brudem z zewnątrz. Polecamy szczególnie maty antypoślizgowe:https://emka-sklep.com.pl/nasze-uslugi/dzierzawa-i-serwis.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo artykułów higienicznych jednorazowego użytku? Polecamy zapoznać się z ofertą sklepu Emka: https://emka-sklep.com.pl/. Posiadamy obszerny asortyment w zakresie wyposażenia gabinetów medycznych, stomatologicznych czy kosmetologicznych. Otrzymają Państwo u nas rękawice lateksowe, nitrylowe oraz winylowe, a także bogaty wybór środków do dezynfekcji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zmysł węchu odgrywa ważną rolę w życiu każdego człowieka. Ładny zapach zachęca, brzydki – potrafi skutecznie odstraszyć. Zapach może również służyć jako narzędzie do wywołania określonych emocji, jak na przykład woń lawendy, która sprawia, że czujemy się zrelaksowani i odprężeni. Na podobnej zasadzie działa marketing zapachowy, którego organizacja leży również w zakresie naszych usług: https://emka-sklep.com.pl/nasze-uslugi/aromamarketing.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odpady medyczne, to specyficzny rodzaj nieczystości, które należy gromadzić oraz utylizować w odpowiedni sposób. Służą do tego specjalne pojemniki oraz wytrzymałe worki w różnych kolorach. Kolory worków ułatwiają segregację odpadów oraz informują o ich kategorii. Sklep Emka oferuje odporne na rozdzieranie standardowe lub wzmocnione worki na odpady medyczne: https://emka-sklep.com.pl/worki-na-odpady-medyczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W nasze artykuły higieniczne zaopatrujemy także gabinety stomatologiczne. Wśród produktów w tym zakresie znajdują się śliniaki dentystyczne, końcówki do ślinociągów, serwety ochronne, maseczki chirurgiczne oraz wiele innych artykułów jedno- oraz wielorazowego użytku. https://emka-sklep.com.pl/artykuly-stomatologiczne
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Należy pamiętać, że jednorazowe rękawice zapewniają nie tylko sterylność podczas wykonywanych prac, ale także dbają o bezpieczeństwo osób, które je wykonują. W naszym sklepie otrzymają Państwo szeroki wybór jednorazowych rękawic ochronnych lateksowych pudrowanych, jak i bez pudru, a także rękawice nitrylowe czy winylowe: https://emka-sklep.com.pl/rekawice-medyczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie miejsca narażone na kontakt z bakteriami, wirusami czy materiałami zakaźnymi wymagają skutecznej dezynfekcji. Również gabinety oferujące usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy studia tatuażu zobowiązane są do przestrzegania wzmożonej higieny. W tym celu polecamy preparaty dezynfekujące specjalistycznego przeznaczenia dostępne w asortymencie sklepu EMKA: https://emka-sklep.com.pl/produkty-do-dezynfekcji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded