Profile cover photo
Profile photo
Drukarnia Urdruk
About
Posts

Post has attachment
Każdy przedsiębiorca wie, jak ważna jest troska o każdy szczegół. Elegancki papier z logo firmy z pewnością będzie jej dobrą wizytówką i podniesie jej prestiż. Nasza drukarnia online zajmuje się również drukiem papierów firmowych. Proponujemy papier w formacie A4, dziurkowany lub nie. O szczegółach przeczytacie na: http://urdruk.pl/product/papiery-firmowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas targów, wydarzeń, spotkań biznesowych warto rozdać wizytówki. To pierwszy krok do zbudowania pozytywnego wizerunku firmy i nawiązania relacji z potencjalnym klientem. Nasza drukarnia online zajmuje się również drukiem wizytówek. Więcej o nas na: http://www.urdruk.pl/product/wizytowki. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korespondujesz ze swoimi klientami lub z partnerami biznesowymi? Często wysyłasz różnego typu dokumenty? Estetyczne koperty z logo firmy z pewnością się przydadzą. Oferujemy koperty o różnym formacie, z okienkiem adresowym po prawej lub lewej stronie lub bez okienka adresowego. O szczegółach możecie przeczytać na: http://urdruk.pl/product/koperty
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drukujemy ulotki o różnym formacie – A4, A5, A6, A7, DL i 2DL, standardowe oraz składane, błyszczące lub matowe. Nasza drukarnia zrealizuje nawet najbardziej fantazyjne pomysły, a w razie potrzeby posłuży radą i pomocą w wyborze odpowiedniej szaty graficznej. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.urdruk.pl/product/ulotki
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W czasach ogromnej konkurencji dla klientów ważny jest każdy szczegół. Gustowna teczka, w której otrzyma dokumenty, z pewnością zrobi na nim dobre wrażenie. Druk teczek firmowych Wrocław? Nasza drukarnia przygotuje dla Was wytrzymałe i bardzo estetyczne teczki. Oferujemy druk teczek w formacie A4 z grzbietami 4mm lub 5mm. Więcej na ten temat na: http://www.urdruk.pl/product/teczki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrze zorganizowany czas to podstawa. Warto dokładnie zaplanować każdą z czynności, zwłaszcza, jeśli mamy dużo na głowie i z jednego spotkanie biegniemy na drugie. Porządny, przejrzysty planer ułatwi życie, zarówno przedsiębiorcom, jak i pracownikom firmy czy biura. My oferujemy druk planerów 26. stronnicowych w formatach B2 lub B3. Drukarnia internetowa dolnośląskie? Zapraszamy do współpracy! http://www.urdruk.pl/product/planery
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Elegancki notes z logo firmy to fajny gadżet reklamowy. Nasza drukarnia internetowa oferuje druk różnej wielkości notesów. Proponujemy notesy klejone bez okładki oraz spiralowane z okładką jednostronną lub dwustronną. Więcej informacji na: http://urdruk.pl/product/notesy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Notesy, kalendarze, kalendarzyki i planery to akcesoria, które muszą znaleźć się w każdym biurze. Co więcej, z wydrukowanymi logo czy nazwą firmy są też świetną reklamą, czy trafionym prezentem dla klientów. Druk teczek i eleganckich notesów firmowych dolnośląskie? Zapraszamy do współpracy! http://urdruk.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Plakat dobrym sposobem na reklamę? Oczywiście! Fajne plakaty przyciągały , przyciągają i będą przyciągać wzrok potencjalnych klientów. Warto więc reklamować się w ten sposób. Drukarnia online zaprasza do współpracy! Wykonamy dla was gustowne plakaty z żywymi i trwałymi kolorami. Więcej o nas na: http://urdruk.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Druk wizytówek to kolejna z naszych usług. Czytelne, estetyczne i dobrze wykonane z pewnością pomogą ci dobrze zaprezentować się. Oferujemy wydruk wizytówek standardowych oraz składanych. Zapraszamy do współpracy! Wydruk wizytówek Wrocław! Więcej na http://www.urdruk.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded