Profile cover photo
Profile photo
Alex Porp
About
Alex's interests
View all
Alex's posts

Post has attachment
Reisen kann wirklich an die Schmerzgrenze gehen! Der richtige Weg zum Ziel, das Verstehen einer fremden Sprache, die Sorgen um das Telefon und wie man bloß einen Internetzugang findet! Sie müssen sich keine Sorgen mehr machen - all das erledigen wir für Sie! Mit dem neuen Ectaco Anobic 5000/EGm Englisch <-> Deutsch! Benutzerfreundlich und zuverlässig - dieses robuste Gerät ist Smartphone und Sprachübersetzer in einem und ab sofort ihr eigener persönlicher Sprachassistent. Er übersetzt alles, was sie sagen oder sehen und hat zudem Zugriff auf Unmengen von Reisetools. Alles ist bereits auf Ihrem Anobic 5000/EGm vorinstalliert - Sie müssen sich also keine Sorgen machen, denn es gibt keine komplizierten Einstellungen oder Downloads.

www.ectaco.ch 

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

www.cz-slovnik.cz


Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu.

Совсем рядом я учился - Петершулле...

Post has attachment
Elektronické překladače ANOBIC 5000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 5000/ECTACO který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu.

www.cz-slovnik.cz

Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded