Profile cover photo
Profile photo
DDWorld - Technology Lifestyle
www.DDWorld.cz - Nezávislý uživatelský magazín o počítačových technologiích. Jednoduše, objektivně a v souvislostech ...
www.DDWorld.cz - Nezávislý uživatelský magazín o počítačových technologiích. Jednoduše, objektivně a v souvislostech ...
About
Posts

Post has attachment
Je libo skutečně mobilní počítač za solidní cenu? otestoval jsem v praxi na dlouhých cestách ASUS VivoBook S15 S510UQ, který představuje naprosto běžnou střední třídu současných notebooků za cenu kolem rozumných 20 tisíc korun. Přes solidní velikost 15,6" je velmi tenký, velmi mobilní a velmi funkční. I když pár věcí by se dalo ještě vylepšit ;).

Post has attachment
Battlefield V je tu! Udělali jsme pro vás na DDWorld.cz BENCHMARK a TEST výkonu grafických karet AMD a NVIDIA a také procesorů AMD a Intel. Jak si vedou v aktuální ALPHA verzi? Není to špatné, na to že hra vypadá fantasticky:

Post has attachment
Vy ještě nemáte svítící paměti? RGB je dnes skoro "povinnou" ;) výbavou každého slušného PC. Otestovali jsme svítící RGB paměti, které si můžete fyzicky přizpůsobit a klidně na nich může svítit vaše jméno ;). Crucial Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 od Micron v akci na DDWorld.cz

Post has attachment
Nová generace základního, cenově dostupného AiO chlazení se 120mm výměníkem od CORSAIR nedávno dorazila. Aktuální nová verze populárního Corsair H60 v edici "2018" (CW-9060036-WW) je zde a na DDWorld.cz jsme ji pořádně otestovali. Jaký je nový základní a cenově dostupný "vodní" AiO chladič pro naše procesory?

Post has attachment
Doba 4jádrových procesorů skončila! Po mnoha letech stagnace a vysokých cen za malá zlepšení, je na poli procesorů zase pořádně živo. AMD nejen dohnalo, ale už i předhání Intel, který nemá nic, čím by dnes AMD dokázal zastavit (Procesorově. Ovšem peníze a setrvačnost OEM a zákazníků jsou ale na jeho straně). Chystá se na nás totiž 32jádrový procesor AMD RYZEN Threadripper pro X399, na který jednoduše Intel nemá jak odpovědět, protože více než 22jader do X299 nedostane a i jeho nejlepší CPU, který dnes stojí 230 tisíc má pouze 28 jader. Mimochodem to vypadá, že AMD RYZEN ThreadRipper 2990X s 32jádry/64vlákny bude stát jen kolem 40 tisíc korun a současné procesory za podobnou cenu překoná o mnoho desítek % výkonu. Ostatně jsou to doslova 4 8jádrové procesory RYZEN 7 v jednom pouzdře! Samozřejmě ho pro vás brzy otestujeme ;)

Post has attachment
Trpíte nedostatkem výbavy? Je tu řešení ... Na DDWorld.cz jsme otestovali ultimátně vybavenou základní desku ASUS WS X299 SAGE. Má téměř vše v maximalistickém množství. Můžete osadit všech 7 PCIe slotů najednou a stále bude fungovat v konfiguraci: x16/x8/x8/x8/x8/x8/x8 ... jak to ASUS dokázal?

Post has attachment
Za normálních okolností by se žádný podobně problémový a děravý a vadný produkt neměl na trhu prodávat. Současné 14nm procesory Intel však stále v prodeji jsou, i když mají více než jen malé problémy ...

Post has attachment
Tohle je opravdový herní telefon. ASUS ukázal současnost a budoucnost mobilního hraní s novým ROG Phone ZS600KL. Chybějí už je pořádné hry, které by jej plně využily (až na výjimky).

Post has attachment
Je to neuvěřitelné, překvapivé a nečekané, ale @AMD jednoznačně v roce 2018 překonává Intel výkonem, efektivitou i cenou svých procesorů. Otestovali jsme nový AMD RYZEN 7 2700 ... 8jádrový/16vláknový procesor s neuvěřitelně nízkou spotřebou a pouze 65W TDP! To vše jen za 7700 korun a dkonce odemčené pro taktování s velkým potenciálem. V ceně je navíc solidní tichý chladič navrch s RGB LED podsvícením. Tohle je jeden z nejlepších a nejvýhodnějších procesorů, který si dnes můžete do PC vůbec pořídit. Otestovali jsme pro vás na DDWorld.cz vše podstatné:

Post has attachment
Sedíte rádi u počítače? Tak určitě chcete sedět na něčem pořádném! Otestovali jsme na DDWorld.cz jeden takový "trůn" pro urostlejší uživatele: pořádnou židli/křeslo Vertagear S-Line SL5000 ... jeden z nejlepších produktů svého druhu na trhu.
Wait while more posts are being loaded