Profile cover photo
Profile photo
kirlioyun
1 follower -
Kirli Oyun. Webin en kirli oyun sitesi
Kirli Oyun. Webin en kirli oyun sitesi

1 follower
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Zombi Dövüşü - Zombi dövüşü oyunu oynayarak en güçlü zombi olmayı ister misiniz? Yönlendireceğiniz zombiyi dilediğiniz silahlarla ve savunma sistemleri ile donatarak yenilmez bir zombi oluşturabilirsiniz. Zombi dövüşü oyununda birçok zombi ile bire bir dövüşerek onları yenmeye çalışacaksınız. Oyuna ilk başlarken kullanmak istediğiniz silahları ve özellikleri seçeceksiniz. Seçimin ardından “ Hack it” butonuna basarak hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Rakiplerinizi yendikçe ve seviye atladıkça daha çok para kazanıp daha iyi silahlar alabilirsiniz. Her maçtan önce son durumu gösteren bir tablo göreceksiniz. Bu tabloya göre kendi durumunuzu ve rakiplerinizin son durumlarını görebilirsiniz. Oyuna başladığınızda sadece fare ile oynayacaksınız. Rakibinize karşı hamle yapmak için her seferinde yeni bir saldırı ya da savunma şekli seçebilirsiniz. 
Zombi Dövüşü
Zombi Dövüşü
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Zombi Avcısı Aile - Zombi avcısı aile oyunun oynarken kendinizi kutsal bir görevin içerisinde bulacaksınız. Oyunun senaryosu bir bebeğin kaçırılması ile başlıyor. Kendi halinde sıradan bir hayat süren ailenin bebeği bir gece yarısı zombiler tarafından kaçırılıyor. Olayın ilk şokunu atlatan aile, zombilere karşı savaş açıyor ve silahlanarak mücadeleye başlıyor. Siz de bu aileye yardımcı olmak amacıyla onları yönlendireceksiniz. Zombi avcısı aile oyunu oynarken ilk olarak baba karakterini hareket ettirerek zombilere saldıracaksınız. Öldürdüğünüz her zombi size puan olarak yansıyacaktır. Havadan düşen bonusları ve puanları biriktirerek ailenin diğer bireylerini de bu mücadelenize dahil edebilirsiniz. İlk başlarda sadece saldırmak için üzerinize gelen zombiler, kısa süre sonra size ateş etmeye başlayacaktır. 
Zombi Avcısı Aile
Zombi Avcısı Aile
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Zombi Evreni - Zombilerin koloni oluşturup dünyayı tehdit ettiği bir evren bulunuyor. Bu evrendeki zombileri yok ederek dünyayı kurtarmakla görevlendirildiniz. Bu görevde il olarak size bir silah verilecek. Ardından zombileri öldürdükçe silahlarınızı güçlendirebileceksiniz. Zombi evreni oyunu oynarken birden fazla alanda mücadele edeceksiniz. Her bir alanda belli sayıda zombi ve ödüller bulunuyor. Bu zombileri öldürmek için yön tuşlarını kullanarak hareket edeceksiniz. Öldürmek amacıyla ateş etmek için de boşluk tuşuna basmalısınız. Paraşütle aşağı atılan bonusları toplamak için yanına gidip bir süre X tuşuna basılı tutun. Ardından hediyeyi alarak oyuna devam edebilirsiniz. İlerleyen aşamalarda silahlarınızı güçlendirip araç kullanmaya başlayacaksınız. Zombileri aynı zamanda aracınızla da ezerek öldürebilirsiniz. 
Zombi Evreni
Zombi Evreni
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Zombilerle Savaş - Zombilerin büyük bir hızla dünyayı istila etmeye çalıştığı zombilerle savaş oyununda onları engellemek için uğraş vereceksiniz. Oyuna başlarken Zombilerin sayıca fazla olması sizleri korkutmasın. Aksine mücadeleci yanınızı ön plana çıkarsın ki zorlu mücadelede başarılı olabilesiniz. Zombilerle savaş oyununa ilk olarak tek bir araçla başlayacaksınız. Bu araçtaki silah ile arkanızdan koşarak size yaklaşan zombileri öldüreceksiniz. Aracınıza yaklaştırmamaya gayret etmelisiniz. Aksi takdirde zombiler sizi öldürecektir. Kısa süre sonra kullandığınız aracın sayısı ilk olarak ikiye, ardından da üçe çıkacaktır. Bunların arasında 1, 2 ve 3 tuşlarına basarak seçip yapabilirsiniz. Hangi tuşa basarsanız o araç aktif hale gelecek ve üzerindeki silahla zombilere ateş edecektir. Ateş etmek için fare yeterlidir
Zombilerle Savaş
Zombilerle Savaş
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Zombi Nişan Alma - Bildiğiniz tüm keskin nişancı oyunlarını unutun. Çünkü hepsinde hedefe sadece dümdüz bir atış yapılıyor. Zombi nişan alma oyununda ise zombilere ateş etmek için çeşitli engellere çarptırmanız gerekecektir. İlk iki turda oyunu nasıl oynayacağınız hakkında ipuçları verilerek alışmanıza yardımcı olunmaktadır. Ardından diğer seviyelerde ise artık korkunç zombilere karşı tek yardımcınız silahınız olacaktır. Toplam 25 farklı zorluktaki seviyelerden oluşan zombi nişan alma oyununda fare ile ateş edeceksiniz. Attığınız mermi yaptığınız hesaplamalar ve fikir yürütmelere göre giderse mutlaka zombileri vuracaktır. Mermilerinizin sayısının kısıtlı olduğunu sakın unutmayın. Böylece kalan zombileri de vurabilecek kadar merminiz olacaktır. Bonusları topladıkça da mermi stoklarınızı doldurabilirsiniz. 
Zombi Nişan Alma
Zombi Nişan Alma
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Saldıran Zombiler - Tüm zamanların en ürkütücü düşmanlarından birisi olan zombilerin bulunduğunuz şehri istila edebileceğini hiç düşündünüz mü? Eğer başınıza böyle bir iş gelirse tavrınız nasıl olurdu? Tabi ki de elinize silahınızı alıp şehrinizi savunmaya geçerdiniz. Saldıran zombiler oyunu oynarken tam olarak bu isteğinizin yerine geldiğini göreceksiniz. Ekranın sol üst tarafında bulunduğunuz konuma hakim bir tepeden şehrinizi savunacaksınız. İlk olarak üzerinize saldıran birkaç zombiyi fare ile ateş ederek kolaylıkla öldüreceksiniz. Ardından zombiler daha hızlı ve saldırgan bir şekilde üzerinize gelmeye başlayacaktır. Siz de zombileri öldürdükçe topladığınız puanlar ve bonuslarla güçlenerek onlara karşı daha dik durabileceksiniz. Şehrinizi zombi istilasından kurtarabilmek için bu duruş son derece önemlidir. Unutmayın, şehriniz sizin kahramanlığınızı konuşacak!
Saldıran Zombiler
Saldıran Zombiler
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Zombi Ezici - Zombi ezici oyunu klasik Pacman oyununu anımsatacak sizlere. Efsane olan bu oyunun daha eğlenceli ve gelişmiş halini zombi ezici oyunu oynarken bulacaksınız. Oyuna başlarken yaklaşık 20 farklı dil seçeneğinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Oyunun içerisinde yer alan ufak baloncuklar sizleri yönlendirecekler. Örneğin ne kadar zombi kaldığı, ne kadar canınız kaldığı ve hangi topa vurarak zombileri öldürebileceğiniz gibi bilgiler yer almaktadır. Bu ipuçlarını kullanarak zombileri ezmeye çalışacaksınız. Zombi ezici oyununda yön tuşları ile size verilen traktörü kullanabilirsiniz. Zombilerden bazıları sabit şekilde dururken bazıları da üzerinize doğru gelerek size saldırmaya kalkışacaktır. Bazıları da sürekli ortadan kaybolarak farklı yerlerden karşınıza çıkacaktır. 
Zombi Ezici
Zombi Ezici
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Zombi Avcısı Kız - Dünyanın en vahşi düşmanları olan zombilere karşı sevimli ve bir o kadar da savaşçı kızımız ile amansız bir mücadeleye hazır mısınız? Zombi avcısı kız oyunu oynarken hem ilerleyecek hem de gittikçe zorlaşan aşamalardan geçeceksiniz. Oyunu klavye tuşları ve fare yardımı ile oynayacaksınız. Sola dönmek için A, sağa dönmek için D, yukarı çıkmak için W ve aşağı inmek için S tuşlarını kullanabilirsiniz. Diğer özellikler için I, E ve shift tuşlarını kullanabilirsiniz. 1, 2, 3 ve 4 rakamları ile sahip olduğunuz tabanca ve bıçak gibi silahları değiştirerek kullanabilirsiniz. Böylece duruma göre hangi silah daha etkili ve rahat kullanılacaksa onunla mücadele edebilirsiniz. Zombilere saldırmak için kullanacağınız silahı ise fare yardımıyla hareket ettireceksiniz.
Zombi Avcısı Kız
Zombi Avcısı Kız
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Zombi Mezarlığı - Korku dolu dünyanın başkahramanları zombiler, bu sefer mezarlıkta karşımıza çıkıyorlar. Tüm dünyayı istila eden zombilerin asıl kaynağının mezarlık olduğunu öğrendik. Bu soruna kökten çözüm bulmak için sizin de yarımınıza ihtiyacımız var. Zombi mezarlığı oyunu oynarken size bir kamyon vereceğiz. Siz de bu kamyonu kullanarak zombileri ezerek ebediyen yok etmeye çalışacaksınız. Oldukça saldırgan ve bir o kadar da acımasız olan zombilerle mücadele ederken yön tuşlarını kullanacaksınız. İleri hareket etmek için yukarı, geri gelmek için ise aşağı yön tuşunu kullanacaksınız. Zombilerin ve kamyonunuzun durumuna göre sağ ve sol yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Aracınızın takla atmadan ilerlemesini sağlamanız gerekiyor. Birbirinden zorlu toplam 9 seviyeyi bu şekilde tamamlamaya çalışacaksınız. 
Zombi Mezarlığı
Zombi Mezarlığı
kirlioyun.net
Add a comment...

Post has attachment
Yaşamak İçin Sür - Yaşamak için sür oyununda zombileri öldürmek için araba süreceksiniz ve asıl hedefiniz hayatta kalmak olacaktır. Çünkü zombiler doğrudan sizi öldürmek amacıyla üzerinize doğru gelecekler. Aracın içerisinde olmanız sizi biraz koruyacaktır ama tek başına yeterli olmayacaktır. Çünkü zombiler oldukça etkili saldırı yeteneğine sahipler. Bu nedenle aracınızı çok iyi kullanıp mümkün oldukça kısa sürede çok sayıda zombiyi öldürmeniz gerekmektedir. Size verilen araç ilk başta oldukça basit bir donanımda olacaktır. Öldürdüğünüz zombiler ve topladığınız bonuslar sayesinde aracınızı garaja çekerek daha etkili silahlar alabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak aracınızı yönlendirirken X veya CTRL tuşlarından birisi ile de turbo moda geçerek daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded