Profile cover photo
Profile photo
mariusz staniak
22 followers
22 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
 Zobacz co widziało miliony Chińczyków, a nie pokazała TVP.
 Prezydent RP. Andrzej Duda w Chinach

Post has shared content

Post has shared content
Lidl i Kaufland koszą konkurencję. Małe, rodzinne sklepy nie mają szans przy hipermarketach. Drobni przedsiębiorcy przyznają, że supermarkety powoli ich zjadają.
Węgierski premier Victor Orban znalazł na to sposób: chcąc zadbać o rodzimych drobnych przedsiębiorców, wypowiedział wojnę dużym dyskontom. Z centrów miast oraz okolic obiektów UNESCO mają od przyszłego roku zniknąć hipermarkety i supermarkety. Szef rządu chce także wprowadzić podatek od obrotu dla sieci sklepów, który wynosiłby maksymalnie 6 % wysokości obrotów, zamknąć sklepy wykazujące straty przez dwa lata, a także zakazać handlu w niedzielę.Efekty już się pojawiły bo od 1989 roku przynajmniej niektóre z sieci [np.niemiecka sieć Aldi] okazały się dochodowe...mając takie umocowania prawne w normalnym warunkach  będzie  możliwość wkraczania  prokuratory, gdy śledztwo potwierdzi  zarzuty w ciągu miesiąca Sąd wydaje wyrok, który może być tylko jeden:
zakaz działalności, konfiskata wszystkich obiektów, sprzedaż krajowym podmiotom i wypłacenie potężnych odszkodowań wszystkim, którzy w odpowiednim czasie prowadzili konkurencyjne małe sklepy.
oraz międzynarodowy list gończy za zarządem...
Polityka makroekonomiczna Orbana, choć początkowo torpedowana i krytykowana przez UE i międzynarodowe instytucje finansowe, spotkała się z aprobatą Międzynarodowego Funduszu Walutowego – MFW chwalił Węgry za skuteczną obronę rodzimego kapitału.
Pani premierko nadwyraz zdolna lekarko na rubieży POlandu, może warto zastosować POdobną  Orbanowską terapie zdrowotną dla naszego systemu gospodarczego, bo POstępująca zaraza obcego kapitału nas zupełnie POżre!!!...ZDOLNA LEKARKO CZEKAMY  ULECZ NASZ CHORY SYSTEM!!!!!
http://www.radiomaryja.pl/informacje/kontrowersyjne-dotacje/
Photo

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded