Profile cover photo
Profile photo
Enashr.com / الکتروبلاگ‎
9 followers -
مقالات ، آموزش ها و اخبار روز وب و تجارت الکترونیک
مقالات ، آموزش ها و اخبار روز وب و تجارت الکترونیک

9 followers
About
Enashr.com / الکتروبلاگ's posts

Post has attachment
با وجودی که داشتن شغل آزاد و مختار ، می تواند فوق العاده باشد ، اما چیزی هم نیست که بتوان به ناگاه و بدون برنامه ریزی به عرصه آن قدم گذاشت.
این متن حاصل گفتگوهایی است که وبسایت Mashable با متخصصین و فریلنسرها انجام داده است که «چه نکاتی را باید پیش از ترک شغل و فریلنسر شدن باید در نظر داشت؟»

Post has attachment
یک بنر با تاثیر اولیه ای که بر روی بیننده دارد ، همواره اهمیتی انکار ناپذیر داشته است. در این مطلب با برخی عناصر مهم در طراحی بنر آشنا شوید.

Post has attachment
کاربران اینستاگرام ، روز به روز در حال افزایش است. اما چگونه می توان از افکت های زیبای این برنامه در فوتوشاپ استفاده کرد؟ این مطلب پاسخ شماست.

لطفا با به اشتراک گذاری مطالب الکتروبلاگ ، همراه با رعایت حق کپی رایت ( استفاده از خلاصه متن و لینک دادن به متن اصلی ) از الکتروبلاگ حمایت کنید.

Post has attachment
در یک تعریف ساده ، تجربه کاربری را می توان کلیه تجربیاتی دانست که یک کاربر در نتیجه کارکردن و گشت و گذار در فروشگاه شما کسب می کند. این تجربه شامل همه جنبه های دیداری ، شنیداری ، زیبایی شناختی ، قابلیت استفاده (Usability) ، تجاری و حتی تجربیات پس از خرید خواهد بود. تجربه کاربری یا تجربه مشتری بیانگر و تعیین کننده «حس» ، «طرز تفکر» و «عملکرد» او خواهد بود.

Post has attachment
در این اینفوگراف که توسط Ambassador  طراحی و توسط الکتروبلاگ ترجمه و منتشر شده است ، نشان داده می شود که چگونه روش عمومی تبلیغات در حال تغییر است و به برند ها کمک می کند تا بتوانند راه مناسب تبلیغات را برای خود انتخاب کنند. البته بدون شک این اینفوگرافیک کامل نیست و موضوعات بسیار بیشتر و گسترده تری را نیز می توان در این زمینه مورد بررسی قرار داد. نظر خود را درباره موضوع تبلیغات و این اینفوگرافیک با ما در میان بگذارید.

Post has attachment
یک فروشگاه اینترنتی ، وبسایت یا مجموعه ای از وبسایت ها است که محصولاتی ( کالا یا خدمات ) را در بستر اینترنتی ، به کاربرانی منتخب یا عمومی ، معرفی کرده و با فراهم آوردن یک سبد خرید آنلاین و درگاه های پرداخت اینترنتی ، امکان خرید را برای آنها فراهم می کند و گزینه های متنوعی را نیز برای تحویل کالا و خدمات در اختیار او قرار می دهد.

Post has attachment
تعریف فروشگاه اینترنتی ، در الکتروآموزش
http://tuts.enashr.com/?p=322
Photo

Post has attachment
Whatsapp یکی از نرم افزار های محبوب در زمینه ایجاد ارتباط ، مکالمه و چت می باشد که در سال های اخیر با گسترش استفاده مردم از گوشی های هوشمند و تبلت ها ، استفاده از این گونه نرم افزار ها نیز افزایش یافته است.

نمونه پیامی که به تازگی در whatsapp به صورتی ویروسی در حال انتشار است را در این مطلب می خوانید. ظاهرا یک کاربرا وظیفه شناس نیز ، این پیام را به فارسی ترجمه کرده و در توصیه ای دوستانه از سایرین نیز خواسته است تا این درخواست را به انجام برسانند!

Post has attachment
کارشناس بازاریابی محتوایی یا کارشناس تولید محتوا کسی است که طی یک برنامه هدفمند و مستمر ، محتوایی تولید کند که در پی انتشار آن، مخاطب لحظه ای توقف کند ، بخواند ، فکر کند و ... به شکلی متفاوت رفتار کند.

Post has attachment
پاسخ گوگل به یک سوال مهم : آیا مشکلی نیست اگر هزاران مطلب را به یکباره پست کنیم؟
Wait while more posts are being loaded