Profile cover photo
Profile photo
VVVI - Veletrh Věda Výzkum Inovace
4 followers
4 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Dobrý den.
Připravujeme pro Vás Veletrh Věda Výzkum Inovace, který propojuje vědeckou a výzkumnou sféru s podnikatelským prostředím. Poskytuje jedinečnou příležitost vědeckým týmům prezentovat a představit své výstupy odborné i široké veřejnosti. Na veletrhu se budou prezentovat vědecké týmy, inovační firmy, samostatní výzkumníci, vysoké školy, vědecké parky, instituce a další organizace se svými připravovanými projekty v oblasti vědy, výzkumu a inovací. Návštěvníci budou mít možnost seznámit se jak s ukončenými, tak i začínajícími nebo právě probíhajícími projekty.

Nedílnou součástí veletrhu budou také doprovodné akce zaměřené na získávání nových kontaktů. Pro vystavovatele bude například připraven přehledný e-Plán schůzek.

Veletrh Věda Výzkum Inovace bude pro vystavovatele a zájemce z odborné veřejnosti zahájen Slavnostním otevřením, za přítomnosti významných osobností z různých vědních oborů a státní správy.

Prezentujte s námi plánované a realizované výsledky vašeho výzkumu, vývoje a inovací.
.
Na kompletní informace se můžete již velmi brzy těšit na webu http://vvvi.cz
V případě zájmu o informace a účast nás neváhejte kontaktovat např. na telefonu +420 575 570 652. Ostatní kontakty snadno najdete na webu veletrhu.
Těšíme se na shledanou v Brně.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded