Profile

Cover photo
Petr Plachý
Works at Dotekomanie.cz
Attends Masaryk University
Lives in Moravany u Kyjova
1,653 followers|731,602 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Novy rok pro mne znamena hlavne to, ze uz za 4 dny budu muset zase do prace...
 ·  Translate
1
Michal Rabiňák's profile photo
 
Tak tak, u mě to samé :)
 ·  Translate
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Fuck it, já snad znovu přejdu na KitKat...Nejen, že je systém ještě hodně daleko od nějaké grafické sladěnosti, ale Nexus mi i náhodně ukončuje aplikace co něco přehrávají(GMusic i app na podcasty), neustále přenahrává homepage, neudrží v paměti ani 3 stránky v chrome nebo složku v Solid Explorer+dokument v office. Také mi nejde vypnout pattern unlock...Měsíc jsem s tím vydržel, ale teď už mě to opravdu začíná strát!

Edit: A ano, factory reset jsem provedl, aplikace drasticky zredukovat a žádný rouge element nenašel.
 ·  Translate
3
Martin Krejza's profile photoPetr Plachý's profile photoPetr Dombrovský's profile photo
3 comments
 
Ten homepage reloading mám taky často.. Až moc často 
 ·  Translate
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Jak se na 5.0 po aktivaci pattern locku vrátím zpět na slide? Nefunguje mi to...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
20 GB and counting...

Tak uvidime kam az mi ten Vodafone dovoli zajit.
2
Petr Plachý's profile photoJan Polášek's profile photo
3 comments
 
Těch 10 GB ale není žádná levná sranda a ne každý má tolik. 
 ·  Translate
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Vubec v tech notifikacich neni bordel jakmile toho cloven ma vice otevreneho.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Ale jo, zvyknu si na ty designy...
3
Miroslav Kučera's profile photoPetr Plachý's profile photoJan Polášek's profile photo
4 comments
 
Doufám, Materialu bude alespoň půl roku blažené ustálenosti. 
 ·  Translate
Add a comment...
Have him in circles
1,653 people
Lukas Trca's profile photo
sandee p's profile photo
esam radaideh's profile photo
Marek Kessl's profile photo
Disanto Behrends's profile photo
Medová Elyshabet's profile photo
Roberto Pisconti (Pisco)'s profile photo
Vejvy CZ's profile photo
Viktoria - LightPoint's profile photo

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Hledam surrogate novorocni party...:)
1
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Stovku asi nedam :(
2
Petr Dombrovský's profile photoPřemysl Vaculík's profile photoVodafone CZ's profile photoPetr Plachý's profile photo
7 comments
 
+Vodafone CZ Otestujeme...:)
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Hm, opravdu ten prioritní režim nemůžu dokopat k tomu, aby mi nevrčel a nehrál, nepotlačoval notifikace, ale svítil diodou...

Ale ten search v settings se mi líbí.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Oh boy...ze jsem ten OTA image vubec flashoval...
4
1
Martin Krejza's profile photoKarol Švitler's profile photoAntonín Horňáček's profile photo
2 comments
 
Mne zobrazuje dobre.
 ·  Translate
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Šel tu někdo vůbec do toho moto360? Nebo se všichni zalekli té minimální výdrže?
 ·  Translate
1
Daniel Jeřábek's profile photoPetr Dombrovský's profile photoRuslan Botsyurko's profile photoPetr Husek's profile photo
10 comments
 
Dva měsíce je denně používám. 😉
 ·  Translate
Add a comment...

Petr Plachý

Shared publicly  - 
 
Může mi někdo říct, z jakého důvodu by někdo odstranil 1 album interpreta nejen z All Access, ale i celkove z Google Play?

Ptám se protože rád poslouchám Lullabies to Paralyze, které mi zmizelo nejen z playlistu v All Access, ale už ho ani nevidím u samotných Queens of the Stone Age. Odstraňování 1 nebo 2 nejpopulárnějších písniček je relativně časté, ale tenhle případ mi přijde uplně úchylný.

Firstworldproblems jako prase, ale jen si tak říkám kolikrát se něco takového mohlo stát. U mých 1000+ písničkových playlistů a konstantnímu shuffle bych na to většinou ani nepřišel.
 ·  Translate
1
Miroslav Kučera's profile photoJan Polášek's profile photoFilip Rybář's profile photo
3 comments
 
Spotify ho má :-)

Add a comment...
People
Have him in circles
1,653 people
Lukas Trca's profile photo
sandee p's profile photo
esam radaideh's profile photo
Marek Kessl's profile photo
Disanto Behrends's profile photo
Medová Elyshabet's profile photo
Roberto Pisconti (Pisco)'s profile photo
Vejvy CZ's profile photo
Viktoria - LightPoint's profile photo
Work
Occupation
Student, Developer, Editor
Employment
  • Dotekomanie.cz
    Editor, 2012 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Moravany u Kyjova
Previously
Kyjov - Brno
Links
Other profiles
Contributor to
Story
Tagline
Android guy, editor, indie gamer, future developer
Introduction
Google and Android lover,mobile lifestyle freak, Dotekomanie.cz editor, Indie gamer, PTQ level MTG player, amateur self-proclaimed developer and guy that loves any type of new, modern technology...
Bragging rights
Did not learned C++ in 21 days. I also designed voice controlled table I called Jarvis...seriously :)
Education
  • Masaryk University
    Faculty of Informatics, 2012 - present
  • SPŠ Sokolská 1, Brno
    Engineering: IT systems, 2008 - 2012
Basic Information
Gender
Male
Birthday
January 26, 1993
Relationship
Single
Other names
Nuadar, nuadarstark
Apps with Google+ Sign-in